SEDAT PEKER HABERLERİ

Sedat Peker haber, Sedat Peker son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sedat Peker - 09.06.2021
8 Haziran 2021 Haberleri
8 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Sedat Peker - 08.06.2021
7 Haziran 2021 Haberleri
7 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Sedat Peker - 07.06.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Bu seçimin sonuçlarının her partiye önemli dersler verdiğini ifade eden Turan, şunları kaydetti: "Hele ki bir tanesi var ki, adam adeta oraya kamp kurdu. Aldığı oy 17, üyesi kadar oy almadı. Zafer beklediği beldede 17 oy aldı. Bu insanlar, AK Parti'yi kendi çaplarında yüzde 49 oyu kendilerinin aldığını düşünen, AK Parti'yi ele geçirmek için garip senaryolar yapan bir ekiptiler. En güzel ders, sandık, demokrasi dersidir. AK Parti'nin aldığı yüzde 49 oyu sadece kendisine mal etmeye kalkanların, 'beldedeki seçimleri zaferle alacağız' deyip de 17 oy alanların düştüğü trajikomik durumu kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Erkenken dönün bu yanlış yoldan. Yol erkenken dönün bu sevdadan. Bu milletin, irfanı, izanı vefasız hiçbir yapıya imkan vermez. Siz, kendi genel başkanı olduğunuz partiye ihanet edercesine, liderine, ekibine, eline geçirme, garip durumlar, uluslararası görüşmeler sonucunda ortaya koyduğunuz atraksiyonlarla beraber iş yapmak isterseniz, MKYK olaya el koyar. Onların 'ihanet' dediği konu aslında bir gereklilikti. Partinin yönetimi, yapılan yanlışı gördüğü için olaya el koymuştu. 'MKYK imza verdi, bizi görevden aldırdı, bu bir ihanet' diyorlar. Tam tersine MKYK görevini yapmıştır. Partinin karşı karşıya kaldığı sorunu el koyarak çözmüştür. 'Ben yüzde 49 oy aldım' diyen insanların, Afyon'da aldığı 17 oyun ne anlama geldiğini en çok onların değerlendirmesi lazım. Kendilerini daha çok bu millete güldürmemesi lazım." "FETÖ söyledi, bunlar izletti, şimdi de Sedat Peker söylesin, onlar izletsin" CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in "organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in iddialarına ilişkin Mecliste bir araştırma komisyonu kurulması" önerisinin sorulması üzerine Turan, "Meclis, kendi gündemine hakim olan, ne yaptığını bilen, milletin beklentilerini yasal zemin içerisinde değerlendiren çok önemli bir kurum.
Sedat Peker - 03.06.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in iddialarının bir aydır ortada olduğunu belirterek, "Türkiye'de en çok izlenen videolar oluyor.
Sedat Peker - 03.06.2021
BBP Genel Başkanı Destici: "Türkiye'nin erken seçime ihtiyacı olmadığını düşünüyorum"
"Sedat Peker'le bir tanışıklığım yok" Gündemde yer alan Sedat Peker'in açıklamalarıyla ilgili konuşan Genel Başkan Destici, "Bir tanışıklığım yok.
Sedat Peker - 03.06.2021
2 Haziran 2021 Haberleri
2 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sedat Peker Haberleri | Sedat Peker Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Sedat Peker haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sedat Peker kimdir, hayatı ve biyografisi. Sedat Peker'in videolarında adı geçen MİSİAD Başkanı Feridun Öncel dahil gözaltına alınan
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 19:48:39. #1.15#

title