Seda Sayan, Oğlu Oğulcan'ın Hacı Sabancı'yı Örnek Alması İçin Röportajları İzlettiriyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Seda Sayan, Oğlu Oğulcan'ın Hacı Sabancı'yı Örnek Alması İçin Röportajları İzlettiriyor

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü sanatçı Seda Sayan, bütün işlerini devrettiği oğlu Oğulcan'ın Hacı Sabancı'yı örnek almasını istediği için röportajlarını izlettiğini söyledi.

Seda Sayan, mülk sahibi olduğu Etiler'deki restoranda arkadaşlarıyla buluştu. Bütün işlerini oğlu Oğulcan Engin'e devrettiğini söyleyen Sayan, "Geçen Hacı Sabancı'nın bir röportaj videosunu Oğulcan'a izlettim. Örnek alsın diye" dedi

"HACI SABANCI'YI ÖRNEK ALSIN"

Vatan Makaron'dan Seçkin Şenvardar'ın haberine göre, bütün işlerini oğlu Oğulcan Engin'e devrettiğini söyleyen Sayan bir de itirafta bulundu: "Geçen Hacı Sabancı'nın bir röportaj videosunu Oğulcan'a izlettim. Örnek alsın diye."

Seda Sayan, Oğlu Oğulcan'ın Hacı Sabancı'yı Örnek Alması İçin Röportajları İzlettiriyor

"ASLAN GİBİ EVLADIM VAR"

Oğulcan Engin, Burning Man'de tayt giymişti. Seda Sayan, daha önce oğlundan bahsederken şu sözleri kullanmıştı: "Aslan gibi evladım var. Çocuğumla gurur duyuyorum. Allah beni evladımdan yana güldürüyor. Ondan memnunum, tayt da şort da giyse o benim aslan oğlum. Ben değil o üzüldü" diyerek destek olmuştu.

Seda Sayan, Oğlu Oğulcan'ın Hacı Sabancı'yı Örnek Alması İçin Röportajları İzlettiriyor

Hacı Sabancı, geçtiğimiz aylarda Cicişler olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin çıplak video skandalıyla gündeme gelmişti.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (18)
Maraz:Olmayan aklina turp sikayim Seda ! Ama turp a yazik olur Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
sefil fare:bu sedaya oksijen lazım hava delikten giriyor bakıyor beyin yok sag dönüyor sola dönüyor bakıyor seda . hemen uzuyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Yorum:Ayseeeel.....ayssseeel... bunun Babası Doktor?!! Ne Para Delisi sind beeee... Örneye Bak Hele.... Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title