Seda Sayan'ın Programında Babası Aranan Çocuk, Yoğurtçu Bayram'ın Çıktı

Seda Sayan'ın Programında Babası Aranan Çocuk, Yoğurtçu Bayram'ın Çıktı

Çocuğu kocasından olmayan kadın, Seda Sayan'ın programında Yoğurtçu Bayram'ın tecavüzüne uğradığını söylemişti. DNA testi ile çocuğun, Yoğurtçu Bayram'dan olduğu kanıtlandı.

Show Tv'de hafta içi her gün ekrana gelecen Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Seda ve Uğur programında Meral Hanım çocuğunun babasını arıyordu. Çocuğunu bulabilmek için Seda Sayan'a başvuran Meral Hanım büyük bir şok yaşadı. DNA testi sonucu yapılan araştırmaya göre Meral Hanım'ın 14 yaşındaki çocuğunun babası Yoğurtçu Bayram çıktı.

TECAVÜZE UĞRAMIŞ

Meral Hanım bundan tam 14 yıl önce bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Fakat babasının kim olduğunu bilmiyordu. Şu anda evli olan Meral Hanım çocuğunun babasını bulabilmek için Seda Sayan'ın programına başvurdu.


15 yıl önce Yoğurtçu Bayram tarafından tecavüze uğrayan Meral Hanım bundan tam bir yıl sonra kız çocuğu dünyaya getirdi.


DNA TESTİ İLE KANITLANDI

Bebeğinin babasının kim olduğunu bilse de DNA testi isteyen Meral Hanım dün canlı yayında gerçekleri öğrendi. Meral Hanım'ın kızının babası ona yıllar önce tecavüz eden Yoğurtçu Bayram çıktı.