SEDA AKGÜL HABERLERİ

Seda Akgül haber, Seda Akgül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seda Akgül 17.11.2015
Seda Akgül 'Hadi Be'ye Konuştu
Emre Saygı'nın Pazartesi, Çarşamba ve Cuma akşamları Periscope'tan canlı yayınlanan ve Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show' programı 'Hadi Be'nin konuğu ünlü sunucu Seda Akgül oldu.
Seda Akgül 11.11.2015
"Müge Anlı ile Tatlı Sert" Ekim'de Yine Zirve Yaptı
Medya Takip Ajansı Interpress'in yapmış olduğu araştırmada, geçtiğimiz ay "Müge Anlı İle Tatlı Sert"in yazılı basında toplam 72 haberle ilk sırada olduğu tespit edildi. Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı gelin ile damat adaylarını bir araya getiren "Kısmetse Olur" adlı program, 39 haberle ikinci sırada yer alırken, üçüncü sırada ise 22 haberle Esra Erol'un sunduğu "Esra Erol'da" adlı programın olduğu belirlendi.
Seda Akgül 10.10.2015
"Sen Kimsin, Sen Serhan'ın Yanına Yakışmıyorsun"
Kanal D'nin, yapımını Production House'un üstlendiği, sunuculuğunu ünlü sunucu Seda Akgül'ün yaptığı yeni programı Kısmetse Olur'da gergin anlar yaşandı.
Seda Akgül 29.9.2015
Onlar Deklanşöre Bastı Sokak Hayvanları Kazandı
30 Eylül itibariyle Tekstilkent Koza Plaza'da sergilenecek eserler, jüri üyeleri Bekir Coşkun, Burçin Terzioğlu, Hilal Saral, Şafak Pavey, Mehmet Turgut, Nasuh Mahruki, Ömer Burhanoğlu, Ruhat Mengi, Seda Akgül, Serkan Turaç, Yılmaz Bulut, Ahmet Kemal Şenpolat ve Levent Alatlı tarafından titizlikle seçildi.
Seda Akgül 20.5.2015
Kayahan Medya ve Sanat Ödülleri"
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Türkçe Basın Kulübü'nün düzenlediği "Kayahan Medya ve Sanat Ödülleri" törenle verildi.  Marmara Üniversitesi'nin Nişantaşı Yerleşkesi'ndeki törende konuşan Türkçe Basın Kulübü Başkanı Mehmet Galip Karasu, herkesin gönlünde taht kuran bir sanatçı adına ödül vermekten mutluluk duyduklarını belirterek, "Kayahan yaptığı çalışmalarla hem övgüye hem saygıya hem de şükranla anacağımız ender sanatçılardan biriydi" ifadesini kullandı.  Törende Kayahan'ın ailesine verilen "Onur Ödülü"nü, aile adına sanatçının menajeri Murat Yıldırım aldı.  "Sosyal Proje Gönüllü Sanatçısı Ödülü"ne Mehmet Aslan, "Yeşilçam Özel Ödülü"ne Mahmut Hekimoğlu ve "Sanat Özel Ödülü"ne İlham Gencer layık görüldü.  Törende, "Yılın En İyi Erkek Ses Sanatçısı Ödülü" Zafer İşleyen'e, "En İyi Sabah Kuşağı Sunucusu Ödülü" İsmail Küçükkaya'ya, "Yılın En İyi Genç Oyuncusu Ödülü" Alina Boz'a, "Yılın En İyi Şairi Ödülü" Ahmet Selçuk İlkan'a, "Yılın En İyi Yazarı Ödülü" Seda Akgül'e, "Yılın En İyi Senaristi Ödülü" Mustafa Burak Doğu'ya, "Yılın En İyi Kadın Oyuncusu Ödülü" Serenay Sarıkaya'ya, "Yılın En İyi Dizisi Ödülü" Paramparça dizisine, "En İyi Yarışma Programı Sunucusu Ödülü" Saba Tümer'e, "En İyi Bayan Tiyatro Oyuncusu Ödülü" Nazan Yatgın'a, "Yılın En İyi Anchorwomen"ı ödülü Nazlı Çelik Bilgili'ye, "En İyi Erkek Tiyatro Oyuncusu Ödülü" Çağatay Palabıyık'a, "Yılın En İyi Yapımcısı Ödülü" Öner Arslaner'e, "Yılın En İyi Çıkış Yapan Haber Spikeri Ödülü" Beril Dikmen'e ve "Yılın En İyi Kadın Ses Sanatçısı Ödülü" Nil Özalp'e verildi.
Seda Akgül 17.9.2014
Forum Fashion Week 2014 Başlıyor!
Forum Trabzon'da Çağla Şikel ile moda üzerine sohbet ve Özlem Yıldız'ın ilk defa oğluyla katılacağı defile, Forum Bornova'da Ayşe Hatun Önal'ın mini konseri, astrolog yazar Nuray Sayarı ve ekranların sevilen yüzü Seda Akgül ile söyleşi, Forum Aydın'da Özge Ulusoy ile güzellik ve moda üzerine söyleşi, Forum Çamlık'ta Neslihan Yargıcı'nın katılımıyla söyleşi ve Oğuz Berkay Fidan'ın mini konseri ve Çağla Şıkel ile moda sohbeti , Forum Gaziantep'te Tülin Şahin'in baş mankenliğinde defile ve sonrasında söyleşi ile Ayşe Hatun Önal'ın mini konseri, Forum Mersin'de Özlem Yıldız ile moda sohbeti ve Ayşe Hatun Önal'ın mini konseri ve Forum Kayseri'de Tülin Şahin'in katılacağı defile ve Uğurkan Erez ile Ebru Güzel'in stil sohbetleri gerçekleşecek.
Seda Akgül 12.9.2014
Forum Fashion Week 2014 Başlıyor!
Forum Trabzon'da Çağla Şikel ile moda üzerine sohbet ve Özlem Yıldız'ın ilk defa oğluyla katılacağı defile, Forum Bornova'da Ayşe Hatun Önal'ın mini konseri, astrolog yazar Nuray Sayarı ve ekranların sevilen yüzü Seda Akgül ile söyleşi, Forum Aydın'da Özge Ulusoy ile güzellik ve moda üzerine söyleşi, Forum Çamlık'ta Neslihan Yargıcı'nın katılımıyla söyleşi ve Oğuz Berkay Fidan'ın mini konseri ve Çağla Şıkel ile moda sohbeti , Forum Gaziantep'te Tülin Şahin'in baş mankenliğinde defile ve sonrasında söyleşi ile Ayşe Hatun Önal'ın mini konseri, Forum Mersin'de Özlem Yıldız ile moda sohbeti ve Ayşe Hatun Önal'ın mini konseri ve Forum Kayseri'de Tülin Şahin'in katılacağı defile ve Uğurkan Erez ile Ebru Güzel'in stil sohbetleri gerçekleşecek.
Seda Akgül 25.5.2014
Kadın Hareketi Derneği Yılın Başarılı Kadınlarını Ödüllendirdi
Kadın Hareketi Derneği yaşamın her alanında başarılı olmuş ve topluma örnek gösterilen kadınları ödüllendirdi. Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Fatma Semiz da başırılı kadın üdlüne laşık görülen isimler arasında yer aldı.  ANGİAD'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Hilton Oteli'nde gerçekleştirilen ödül töreninde ANGİAD Başkanı Fatma Semiz'e ödülünü MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya verdi. Ödülü Soma'da eşlerini kaybeden tüm madenci eşleri adına aldığını ifade eden Semiz, şunları kaydetti: "Bu ödül benim için büyük bir gurur. Türk kadını artık her alanda kendisini ispat etmiş ve rekabete kendisini hazırlamış bir durumdadır. Bundan sonra yapılacak şey 'güçlü kadın' temasını her yerde işlemektir. Her yeni nesil bu konuda daha önemli adımlar atacaktır. Türk kadının geleceğe artık daha güvenle bakıyor. ANGİAD olarak bu konuda önemli çalışmalara imza atacağız." Haber spikerleri Nazlı Öztarhan ile Seda Akgül de ödüle layık görülen isimler arasında yer aldı.
Seda Akgül 19.4.2014
A' dan Z' ye Üreme Sağlığı Tartışıldı
Sempozyum başarılı haber sunucusu Seda Akgül' ün sunumu, Acıbadem Sağlık Grubu Tüp Bebek Koordinatörü Prof.
Seda Akgül 12.4.2014
En İyi Haber Ajansı Ödülü, AA'nın
Anadolu Ajansı, üniversite öğrencilerinin oylarıyla en iyi haber ajansı ödülüne layık görüldü.
Seda Akgül 7.3.2014
Ünlü Kadınlar, Kafes Konseptli Fotoğraf Sergisinde Buluştu
Projede; Aslı Omağ, Ayça İnci, Aylin Kabasakal, Ayşe Tolga, Ayşen Batıgün, Ayşen İnci, Aytaç Öztuna, Bennu Yıldırımlar, Betül Arım, Canan Anderson, Ceyda Ateş, Çiğdem Batur, Deniz Alan, Deniz Özerman, Derya Şensoy, Dilek Yorulmaz, Ece Özdikici, Ece Seçkin, Elif Güvendik Nayman, Emel Acar, Emel Çölgeçen, Fotoş Kabasakal, Funda İlhan, Gamze Karaman, Gizem Hatipoğlu, Hande Katipoğlu, Işıl Reçber, İpek Tanrıyar, Meltem Miraloğlu, Merve Oflaz, Nuray Sayarı, Oya İnci, Özge Gürel, Özlem Özçelik, Pelin Çini, Pelin Ermiş, Pelin Öztekin, Pınar Ergüner, Seda Akgül, Seda Demir, Selin Altay, Selin Ortaçlı, Şahika Ercümen, Şenay Akay, Tanem Sivar, Taylan Kümeli, Tuğçe Özbudak, Yağmur Tanrısevsin, Yasemin Özilhan, Yeşim Salkım, Zuhal Yalçın gönüllü olarak yer aldı.
Seda Akgül 3.3.2014
55 Ünlü, Her Ses Bir Nefes 4 Projesi İçin Çekim Yaptı
Projede, Aslı Omağ, Ayça İnci, Aylin Kabasakal, Ayşe Tolga, Ayşen Batıgün, Ayşen İnci, Aytaç Öztuna, Bennu Yıldırımlar, Betül Arım, Canan Anderson, Ceyda Ateş, Çiğdem Batur, Deniz Alan, Deniz Özerman, Derya Şensoy, Dilek Yorulmaz, Ece Özdikici, Ece Seçkin, Elif Güvendik Nayman, Emel Acar, Emel Çölgeçen, Fatoş Kabasakal, Funda İlhan, Gamze Karaman, Gizem Hatipoğlu, Hande Katipoğlu, Işıl Reçber, İpek Tanrıyar, Meltem Miraloğlu, Merve Oflaz, Nuray Sayarı, Oya İnci, Özge Gürel, Özlem Özçelik, Pelin Çini, Pelin Ermiş, Pelin Öztekin, Pınar Ergüner, Seda Akgül, Seda Demir, Selin Altay, Selin Ortaçlı, Şahika Ercümen, Şenay Akay, Tanem Sivar, Taylan Kümeli, Tuğçe Özbudak, Yağmur Tanrısevsin, Yasemin Özilhan, Yeşim Salkım ve Zuhal Yalçın gönüllü olarak yer aldı.
Seda Akgül: Kadınlar Sokaklara SığmadıSeda Akgül 23.1.2014
Seda Akgül: Kadının Artık Adı VarSeda Akgül 23.1.2014
Seda Akgül 3.12.2013
Radyo ve Demokrasi Müzesi Açılacak
 Eğitim ve bilgilendirme amacıyla kullanılan radyonun demokratik ve gerçek çok sesliliği sağlayacak avantajlara, yeteneğe ve potansiyele sahip olduğunu da ifade eden Hakan Tartan, "Bu nedenlerle demokratik ve çok sesli bir araç olmaya zorunlu olduğu da söylenebilir" dedi.  Televizyon programcısı Seda Akgül'ün sunumunu üstleneceği Radyo ve Demokrasi Müzesi'nin açılış töreninde spiker Halit Kıvanç, Orhan Ayhan, ünlü radyo programcıları ve spikerlerinin de yer alacağı bildirildi.
Seda Akgül: Gülben'de '3 Erdoğan' Konuktu!Seda Akgül 30.11.2013
Seda Akgül 31.10.2013
Diyarbakır'da İki Köpeğin Yakıldığı İddiası
Yakılan köpekler için dernek binasında yapılan açıklamayı okuyan Doğa ve Hayvan Dostları Derneği Başkanı Sema Sayılan, Star TV'de sunumunu Seda Akgül'ün sunduğu Sabah Kuşağı programında yayınlanan Diyarbakır'da iki köpeğin yakılması haberi şehrimizi lekeleyen bir haber olarak gündemde yer aldığını söyledi.
Seda Akgül: Kişilik mi Dişilik Mi?Seda Akgül 5.6.2013
Seda Akgül 19.4.2013
Sahipsiz Sokak Hayvanlarına Destek
Koza Yönetim ve Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) işbirliğiyle ile yapılan fotoğraf yarışmasının bu yıl üçüncüsü düzenlenmektedir. Sahipsiz sokak hayvanlarının da insanlar kadar yaşam hakkı olduğunu vurgulamak amacıyla düzenlenen yarışma, 'Sokak Köpekleri ve Kedileri' temalı fotoğraflar ile toplumsal farkındalığı artırmayı amaçlıyor. Her yaş grubundan amatör ve profesyonellere açık olan yarışmaya başvurular 15 Temmuz 2013 tarihine kadar yapılabiliyor. Birincinin 2.000 TL (ikibinTL), ikincinin 1.200 TL (binikiyüzTL), üçüncünün 600 TL (altıyüzTL) kazanacağı yarışmada takvimde basılacak diğer fotoğraflarda 300 TL (üçyüzTL) ile ödüllendirilecek. Dereceye giren fotoğrafların yer alacağı 2014 takviminin satışından elde edilecek tüm gelir, HAYTAP'ın Sokak Hayvanları için hayata geçireceği projelerde kullanılacak. Yarışmanın jürisinde yine hayvansever ünlüler bulunuyor… Ses sanatçısı Burcu Güneş, gazeteci Deniz İzgi, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, gazeteci Neslihan Tunç, fotoğraf sanatçısı Ömer Burhanoğlu, akademisyen Prof.Dr. Tamer Dodurka, gazeteci Seda Akgül, fotoğraf sanatçısı Serkan Turaç, siyasetçi Şafak Pavey, Koza Yönetim Genel Müdürü Levent Alatlı ve HAYTAP Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Ahmet Kemal Şenpolat'ın jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın sonuçları 20 Eylül'de açıklanacak.
Seda Akgül 8.4.2013
Ünlü Sunucu Yumurtalarını Dondurdu
42 yaşındaki sunucu Seda Akgül, yumurtalarını dondurduğunu itiraf etti..
Seda Akgül 7.4.2013
Akgül: Yumurtalarımı Dondurdum
Cine5'de yayınlanan 'Sırada Ne Var' programına Seyfi Dursunoğlu ile Seda Akgül'ün itirafları damgasını vurdu.
Seda Akgül 9.3.2013
Derya Baykal Stüdyo'da Kadınlar Gününü Kutladı
Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor'un bu haftaki konukları; ünlü şarkıcı Yonca Lodi, oyuncu - programcı Derya Baykal, gazeteci - aşk doktoru unvanlı Mehmet Coşkundeniz ve sabah haberlerinin sempatik ismi Seda Akgül.
Seda Akgül 14.2.2013
Ünlü Spikerin Çıldırdığı An!
Ertuğrul Özkök'ün köşe yazısı Star TV spikeri Seda Akgül'ü ters köşeye yatırdı.
Seda Akgül 22.12.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Foto.SANDIKLI Devlet Hastanesi'nin ek binası törenle hizmete açıldı.
Seda Akgül 6.7.2012
İzmir'de 'Ümit Besen Nikah Dairesi' Açıldı
1980 yılında çıkardığı ilk albümünden bu yana meşhur olan ve özellikle "Nikah Masası" şarkısıyla gönüllerde taht kuran Ümit Besen'in adı, İzmir"de yeni açılan bir nikah dairesine verildi. Konak ilçesi Güzelyalı Kültür Merkezi binasındaki dairenin açılışına Besen de geldi. Ayrıca Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, CHP Konak İlçe Başkanı Sinan Karamustafaoğlu, Kadın İlçe Kolları Başkanı Nükhet Akyıldız, program sunucusu Seda Akgül, Konak Belediye Meclisi üyeleri, yeni dairede kıyılan ilk nikahın gelin ve damadı Canan ile Mehmet çiftiyle çok sayıda vatandaş katıldı.
Şu an buradasınız: Seda Akgül Haberleri | Seda Akgül Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Seda Akgül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Seda Akgül kimdir, hayatı ve biyografisi. Kısmetse Olur'da 1 Nisan Şakası Adayları Şaşkına Uğrattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 21:36:58. #1.14#
title