Seçmen Haberleri

Seçmen haber, Seçmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seçmen - 22.10.2020
ABD istihbaratı, Rusya ve İran'ın seçimlere müdahale etmeye çalıştığının belirlendiğini açıkladı
ABD Federal Soruşturma Bürosu (FBI) ile Ulusal İstihbarat Direktörlüğü (DNI), Rusya ve İran'ın ABD'de 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimlerine müdahale etmeye çalıştığını ve bazı seçmenlerin bilgilerinin ele geçirildiğinin tespit edildiğini bildirdi.
Seçmen - 21.10.2020
Myanmar'da azınlık bölgelerinde seçime katılımın önündeki engellerin kaldırılması istendi
Gerekçe olarak bu bölgelerin özgür ve adil seçimleri garanti edemeyeceğinin gösterildiği belirtilen açıklamada, bu kararla sadece Arakan'da 1 milyondan fazla seçmenin oy verme hakkının ellerinden alındığı vurgulandı.
Seçmen - 21.10.2020
ABD'den Bolivya'da Morales'in adayının seçim galibiyeti için tebrik
Seçimin barışçıl şekilde sonuçlanması nedeniyle Bolivya halkının tebrik edildiği açıklamada, "Yüksek Seçim Mahkemesi Başkanı Salvador Romero ve Bolivya'daki tüm seçim yetkililerinin, Bolivyalı seçmenlerin, siyasi partilerin, sivil toplumun ve güvenlik güçlerinin sıkı çalışması ve barışçıl davranışlarının yanı sıra bu güvenilir süreci denetledikleri için takdir ediyoruz.
Seçmen - 21.10.2020
ABD'de başkanlık seçimleri için şu ana kadar 40 milyondan fazla oy kullanıldı
Teksas 5 milyon 315 bin, California 4 milyon 521 ve Florida 3 milyon 675 milyondan fazla oyla ülkede erken oylamanın en fazla yapıldığı eyaletler olarak öne çıkarken posta yoluyla oylama için ülke genelinde seçmenlerin 80 milyona yakın oy pusulası talep ettiği belirtildi.
Seçmen - 21.10.2020
Oppo'nun sponsor olduğu 212 Photography Istanbul sona erdi
Fotoğrafın ışığın resme dönme hali olduğunu aktaran Eker, ışığın açısını doğru seçmenin bir fotoğrafın karşı tarafta yaratacağı algıyı oldukça değiştirebileceğine değindi.
Seçmen - 21.10.2020
ABD'de Hristiyan grupların seçim mücadelesi kızışıyor
Trump desteğinde azalan oranlara karşın Demokratik aday Joe Biden oylarında ise bir yükseliş söz konusu. [1] Başkan Donald Trump'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) teşhisiyle hastanede kaldığı 30 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında yapılan ve 10 bin 543 ABD'li seçmenin katıldığı ankete göre Hispanik Katolikler, Siyah Protestanlar, Yahudiler ve herhangi bir dine mensup olmayan grupların desteğini alan Joe Biden, Evanjelikler arasında yaşanan bölünme ile bir grup Evanjelik Hristiyan tarafından da desteklenmeye başladı.
Seçmen - 20.10.2020
Biden ABD'deki başkanlık yarışında NYT anketine göre 9 puan önde
New York Times (NYT) ve Siena College tarafından düzenlenen ankette, Amerikalı seçmenlere 3 Kasım'daki ABD Başkanlık seçimlerine 2 hafta kala ülkedeki temel konular ve adayların yaklaşımı soruldu.
Seçmen - 20.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Kılıçdaroğlu, bu sistem içinde yatırımcının gelmeyeceğini ileri sürerek, 83 milyonun can ve mal güvenliğinin olmadığını iddia etti. Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Bugün Erdoğan'a çok yakın olan, üç gün sonra başka yerde olur. Onu da içeri atarlar. Örneği var. Ama bir grubun can ve mal güvenliği var. Kim? Parası olan. Erdoğan'ın avukatına dolar bazında ciddi paralar verirsen senin can ve mal güvenliğin var. Savcı iddianame yazamaz, hakim karar veremez. Peki garibanlar? Onların hepsi içeride. Bir deyim vardır, boş tencereden çok ses çıkar. Günün 24 saati konuşuyor. Doğal gazı bulduk. Yetmedi, bir daha bulduk. Almanya, Fransa bizi kıskanıyor. Yunanistan mahvoldu bitti. Efendim dünya lideri Erdoğan dünyaya kafa tutuyor. Sonunda nereye geldik? Askıda ekmek gerçeğine. Ne dedik? Boş tencereden çok ses çıkar. Boş konuşuyorlar, mutfağı bilmiyorlar, mutfaktaki kadının ızdırabını bilmiyorlar. Çocuğunu emziremeyen annenin ızdırabını bilmiyorlar, bebek mamalarına kilit vurulmuş kimse çalmasın diye, onu bile görmüyorlar." "AK Parti seçmeni de inanmıyor" Kılıçdaroğlu, yapılan bir ankette toplumun yüzde 68.
Seçmen - 20.10.2020
İsrail siyasetindeki yükselen güçler: Eymen Avde ve Birleşik Liste
İsrail meclisindeki ilk başörtülü vekil olan İman Hatib'in seçilmesi ise Yahudi Milli Devleti Temel Yasasını meclisten geçiren Netanyahu'ya ve onun İsrail toplumunu ayrıştıran politikalarına karşı seçmenin bir cevabı niteliğinde değerlendirilebilir.
Seçmen - 20.10.2020
Trump ve Biden arasında 22 Ekim'deki canlı yayın tartışması için yeni kurallar getirildi
Bunun üzerine tartışmanın yapılacağı 15 Ekim'de Trump NBC'de, Biden da ABC'de canlı yayınlara katılarak seçmenlerin sorularını yanıtlamıştı.
Seçmen - 19.10.2020
ABD Başkanlık seçimleri için şu ana kadar 30 milyona yakın oy kullanıldı
Teksas 4 milyon, California 3 milyon ve Florida 2,5 milyondan fazla oyla ülkede erken oylamanın en fazla yapıldığı eyaletler olarak öne çıkarken, posta yoluyla oylama için ülke genelinde seçmenlerin 80 milyona yakın oy pusulası talep ettiği bildirildi.
Seçmen - 19.10.2020
ABD başkanlık yarışında Yahudi toplumunun yüzde 75'i Biden'ı destekliyor
NEW ABD'de yaşayan Yahudi toplumu arasında yapılan ankette, Yahudi seçmenlerin yüzde 75'inin Demokrat Parti başkan adayı Joe Biden'ı destekledikleri bildirildi.
Seçmen - 19.10.2020
Bolivya'da muhalefet, Morales'in adayının seçim galibiyetini kabul etti
Nüfusu 11 milyonu aşan Güney Amerika ülkesi Bolivya'da 7 milyon 300 binden fazla seçmen, pazar günü devlet başkanı ve yardımcısının yanı sıra 36 senatör ve 130 milletvekilini belirlemek için sandık başına gitti.
Seçmen - 19.10.2020
Kuveyt, 5 Aralık'ta parlamento seçimine gidiyor
Kuveyt resmi ajansı KUNA'da yer alan habere göre, Bakanlar Konseyi, seçmenleri, 5 Aralık'ta Ulusal Meclis üyeleri seçimlerine davet eden karar tasarısını onayladı.
Seçmen - 19.10.2020
19 Ekim Muhtarlar Günü
Muhtarlık makamının seçmen tarafından 24 saat kapısının çalınabileceği siyasal olmayan tek müessese olduğuna dikkati çeken Özçetin, "Muhtarlık müessesi 21.
Seçmen - 19.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Muhtarların önemli görevleri yerine getirdiğini aktaran Çakal, şunları kaydetti: "İdari sistemimizin en küçük idari biriminin yöneticisi olan muhtarlarımız, bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirmektedirler. 442 sayılı köy kanuna göre köy muhtarı köy derneği organınca yani köydeki bütün seçmenler tarafından seçilmektedir.
Seçmen - 19.10.2020
Canlı kalkan olarak kullanılan Arakanlı Müslümanlar, Seçim Komisyonu'nun da hedefinde
Arakanlı Müslümanların, seçmen listesinden çıkarılarak oy vermeleri engelleniyor Myanmar Seçim Komisyonu'nun Arakanlı Müslümanların seçmen listesinden çıkararak kasım ayında düzenlenecek genel seçimlerde oy kullanmalarına engel olduğu kaydedilden raporda, 5 Rohingyalı adayın seçimlere girme başvurusunun reddedildiği aktarıldı.
Seçmen - 19.10.2020
KKTC'de seçmen ikinci kez sandık başında
KKTC'de geçtiğimiz hafta ilk turu yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde halk bugün ikinci tur için yeniden sandık başında.
Seçmen - 19.10.2020
Genel seçimlerin yapıldığı Bolivya'da oy verme işlemi sona erdi
Yüksek Seçim Mahkemesi (TSE) Başkanı Salvador Romero, ülkede yerel saatle 08.00'de başlayan ve saat 17.00'de sona eren oy verme işlemi için belirlenen sürenin dolmasına rağmen sırada bekleyen seçmenlerin oy kullanmasına izin verileceğini söyledi.
Seçmen - 18.10.2020
Son dakika haber: Gine'de cumhurbaşkanı seçimlerinde sandıklar kapandı
Yaklaşık 5,4 milyon kayıtlı seçmenin olduğu ülkede, oy verme merkezleri yerel saatle 18.
Seçmen - 18.10.2020
Son dakika haber... KKTC'de cumhurbaşkanı seçimi ikinci turunda Başbakan Tatar önde gidiyor
Kayıtlı 199 bin 29 seçmenin bulunduğu ülkede vatandaşlar 738 sandıkta oy kullandı.
Seçmen - 18.10.2020
Son dakika haberi! KKTC'de cumhurbaşkanı seçimi ikinci turunda Başbakan Ersin Tatar önde gidiyor
Kayıtlı 199 bin 29 seçmenin bulunduğu seçimde vatandaşlar 738 sandıkta oy kullandı.
Seçmen - 18.10.2020
KKTC'de oy verme işlemi sona erdi
Kayıtlı 199 bin 29 seçmenin bulunduğu seçimde vatandaşlar 738 sandıkta oy kullandı.
Seçmen - 18.10.2020
Bolivya'da genel seçim için oy verme işlemi başladı
Nüfusu 11 milyonu aşan Güney Amerika ülkesi Bolivya'da 7 milyondan fazla seçmen, ülkede kurulan 5 bin 134 merkezde yerel saat ile 08.
Seçmen - 18.10.2020
Gine, cumhurbaşkanını seçmek için sandık başında
Yaklaşık 5,4 milyon kayıtlı seçmenin olduğu ülkede, oy verme merkezleri yerel saatle 07.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seçmen Haberleri | Seçmen Haber - Haberler - Sayfa 7 - Seçmen haberleri, son dakika seçmen haber ve gelişmeleri burada. - Trump ve Biden düellosu gerçekleşti- Biden'ın oğlu Hunter Biden Trump'ın hedefindeydi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 11:56:11. #1.15#
title