Seçmen Haberleri

Seçmen haber, Seçmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seçmen - 6.11.2020
5 Kasım 2020 Haberleri
5 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Seçmen - 5.11.2020
Son dakika gündem: Trump'ın seçim ekibi "usulsüzlük" gerekçesiyle Nevada'da oy sayımlarının durması için dava açtı
Bazı Cumhuriyetçi seçmenlerin adına daha önce oy kullanıldığını ve bu nedenle oy kullanmalarına izin verilmediğini ileri süren Laxalt, "Biz Las Vegas'taki mahkemede şimdi bir dava açıyoruz.
Seçmen - 5.11.2020
Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (4)
Erdoğan, Kahramanmaraş İl Kongresi'ni hava şartları el verirse cumartesi yine stadyumda yapacaklarını bildirerek, şunları kaydetti: "Bütün derdimiz teşkilatlarımızda sen-ben olayını bir kenara koyalım. Kanaat önderi olan arkadaşlarımızı özellikle tercih ederek, bu il teşkilatlarımızı oluşturalım. Burada bir davanın erleriysek, davanın erleri olarak olaya yaklaşalım, bakışımız da böyle olsun ve gönül sofrasını böyle kuralım. İnanıyorum ki bu hassasiyet içerisindesiniz. Gerek başkan arkadaşlarımızı gerek il yönetiminde görev alacak arkadaşlarımızı bu hassasiyet içerisinde hesabi değil, hasbi olarak seçecek ve il teşkilatlarımızı böyle oluşturacağız. Tabi yüzde 30 hanım kardeşlerimizden yönetimlere almanız, yüzde 30 genç arkadaşlarımızdan yönetimlere almanız bunun dışında da ana kademeden seçmeniz isabetli olacaktır.
Seçmen - 5.11.2020
Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (2)
Salgın şartlarının getirdiği zorluklara rağmen şu anda 11 milyon 200 bin üye sayısını yakaladıklarının altını çizen Erdoğan, şöyle devam etti: "Öyle ki üyelerimiz kollarını açarak el ele verseler rahatlıkla Türkiye'nin bir ucundan bir diğerine insan zinciri oluşturabiliriz. Tabii 1 milyon yeni üye, 11 milyon 200 bin toplam üye deyip geçmemek gerekiyor. Her şeyden önce bu tablo milletimizin geleceğini hala AK Parti'de gördüğünün işaretidir. Türkiye'nin en geniş toplumsal tabanına sahip partisi sıfatıyla milletimizin güvenine layık olma sorumluluğunu da üstlenmiş bulunuyoruz. Ayrıca buradaki her bir rakam bir insandır, bir candır, bir yürektir, bir dünyadır, bir umuttur." Üyelerden bir kısmının parti binalarına gelerek bizzat kendilerinin kayıtlarını yaptırdığını ancak çoğunun ise ev ya da iş yerlerine yapılan ziyaretlerde yapılan görüşmelerde gönülleri kazanılarak üye olmalarının sağlandığını anlatan Erdoğan, "Bazıları da bu rakamı gözlerinde büyütebilir ama girdiği seçimlerde aşağı yukarı her iki kişiden birinin oyunu alan bir partinin üye sayısının her 7 kişiden birine ulaşmış olması gayet tabiidir. Hedefimiz nasıl bu ülkedeki her bir seçmenin oyunu özellikle alabilmekse aynı şekilde 18 yaşını doldurmuş her bir kardeşimizi de partimizin üyesi olarak görmek istiyoruz.
Seçmen - 5.11.2020
ABD siyasetinde yeni bir kriz kapıda
Ancak seçim öncesi yapılan ulusal anketlerde Biden, Trump'tan asgari yedi-sekiz puan öndeydi. Bu da ulusal anketlerde görünür olmayan bir seçmen kitlesine işaret ediyor.
Seçmen - 4.11.2020
ABD'de başkanlık seçimine son 120 yılın en fazla katılımı gerçekleşti
Bu oranın ülkedeki seçmen kitlesinin yüzde 66,9'una denk geldiğine dikkati çeken McDonald, "Bu bir yazım hatası değil.
Seçmen - 4.11.2020
Son Dakika | Trump'ın Kampanya Danışmanı: "Yasal yollarla kullanılmış tüm oylar sayılırsa Trump seçimleri kazanır"
Hala birçok eyalette Cumhuriyetçi seçmenin çoğunlukta bulunduğu bölgelerdeki oyların sayım aşamasında olduğunun altını çizen Stepien, "Biz verilerimize ve matematiğimize güveniyoruz.
Seçmen - 4.11.2020
Moldova'da cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu 15 Kasım'da yapılacak
Sandu, "Seçmenlerimiz, cumhurbaşkanlığını, parlamentoyu, hükümeti ve tüm devlet yapılarını temizlemek istiyor.
Seçmen - 4.11.2020
ABD'de Kovid-19'dan ölen Cumhuriyetçi Partili siyasetçi, Eyalet Meclisi üyeliğine seçildi
Eyalet yasalarına göre, seçmenler yeni bir özel seçim talep etmezse, Cumhuriyetçi Parti Eyalet Komitesi, ölen adayın yerine bir meclis üyesi belirleyecek.
Seçmen - 4.11.2020
ABD'de tarihi seçim: Trump mı Biden mı?
Amerikalı seçmenler ülkeyi önümüzdeki dört yıl boyunca yönetecek başkanın yanı sıra, 435 üyeli Temsilciler Meclisi'nin tamamı ve 100 üyeli Senato'nun 35 üyesi için de oy kullandı.
Seçmen - 4.11.2020
FBI, "evde kalın" mesajı bırakan otomatik aramaları araştırıyor
ABD Federal Soruşturma Bürosu (FBI), seçmenleri arayarak "güvende olun, evde kalın" mesajı bırakan otomatik aramalarla ilgili soruşturma başlattı.
Seçmen - 4.11.2020
Trump mı Biden mı?
Ne kimlik sordu ne seçmen kartı ne de başka bir şey.
Seçmen - 4.11.2020
Demokrat aday Biden, şu ana kadar çıkan seçim sonuçlarından memnun olduğunu söyledi
Ülke genelinde oy sayımı sürerken Biden, bulunduğu Delaware eyaleti Wilmington'da kameraların karşısına geçerek seçmenlerine kısa bir konuşma yaptı.
Seçmen - 4.11.2020
Ivanka Trump'tan seçmenlere çağrı: Size ihtiyacımız var
ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump, sosyal medya hesabından seçmenlere seslendi.
Seçmen - 4.11.2020
Biden: "Başkanlar hangi oyların sayılıp sayılmayacağını belirleyemez"
ABD Başkanlık seçimlerinde Demokratların adayı Joe Biden gazetecilere yaptığı açıklamada, "Başkanlar hangi oyların sayılıp sayılmayacağını belirleyemez" ve "Seçmenler kimin başkan olacağını belirler" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seçmen Haberleri | Seçmen Haber - Haberler - Sayfa 3 - Seçmen haberleri, son dakika seçmen haber ve gelişmeleri burada. ABD Gizli Servisi, Başkan Adayı Joe Biden'ın güvenliğini artırmayı planlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 13:05:44. #1.14#
title