Seçkin Piriler Kararını Verdi: Cuma Günü Boşanıyoruz

Seçkin Piriler Kararını Verdi: Cuma Günü Boşanıyoruz

Haberler.com - Haberler | Magazin

Seçkin Piriler, geçen yıl müzisyen Kıvılcım Ural'la dudak dudağa görüntülenen eşi Kaan Tangöze ile cuma günü boşanacaklarını duyurdu.

Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural'ın ilişkisinin devam etmesi, altı yıllık Tangöze-Seçkin Piriler evliliğini bitirdi. Geçtiğimiz haftalara kadar barış yolunda kapıyı aralık bırakan ve kesin konuşmaktan kaçınan Piriler, sonunda eşinin anlaşmalı boşanma teklifini kabul ederek dava açtı.

"SEVEREK AYRILIYORUM"

Kesin kararını verdikten sonra sosyal medya hesaplarından ve WhatsApp'ından Tangöze soyadını silen Seçkin Piriler, gelişmelerle ilgili şu açıklamayı yaptı: Dün avukatım aracılığıyla dava açtığım doğru. Anlaşmalı olarak boşanıyoruz, çocukların velayeti bende kalacak. Dava cuma günü görülecek. Çok üzgünüm. Eşimden severek ayrılıyorum.

Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural'ın bu fotoğrafı gündeme bomba gibi düşmüştü.

"HER GÜN AĞLIYORUM"

Ama üç aydır neler yaşadığımı kelimelerle anlatamam. Her gün ağlıyorum. İki çocuğum olmasaydı bunlara katlanabilir miydim onu da bilmiyorum. Evliliğim benim yanlışım yüzünden değil eşimin yanlışı yüzünden bitiyor. Aslında evliliğimiz üç ay önce bitti ama ben ancak kabullenebildim. Bundan sonra da evliyken olduğu gibi hayatımı düzgün bir şekilde yaşamaya devam edeceğim."

Haber Yorumları (8)
HACI HANUM: CANIM ALLAH SABRINI VERSİN MÜKAFATINI DA VERSİN SANA İNŞAŞLLAH
TARATÖR: Adam esmerin tadını alınca sarışının sadece adı kaldı
MELTEM: Seckin agir bir kiz daha iyisine layık
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title