Seçimi Kaybeden Balıkesir Belediye Başkan Ok Veda Etti

Seçimi Kaybeden Balıkesir Belediye Başkan Ok Veda Etti

Seçimi Kaybeden Balıkesir Belediye Başkan Ok Veda Etti
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Pazar günü yapılan seçimi AK Parti adayı Ahmet Edip Uğur'a karşı seçimi kaybeden Balıkesir Belediye Başkanı Ismail Ok, herkesten helâllik isteyerek veda etti.

Pazar günü yapılan seçimi AK Parti adayı Ahmet Edip Uğur'a karşı seçimi kaybeden Balıkesir Belediye Başkanı Ismail Ok, herkesten helâllik isteyerek veda etti. Beş yıldır bu görevi yürüten MHP'li Ok, belediye personeliyle de vedalaşarak, "Iş gereği ben sizi kırmış olabilirim, kırdım da, bunu açıkça ifade ediyorum. Hakkınızı helâl edin." dedi. Balıkesir'de güzellik varsa halkına, çirkinlik varsa sadece şahsına ait olduğunu söyledi.

Ismail Ok, makamında düzenlediği toplantıda, basın mensuplarıyla beş yıl boyunca çok sayıda programda biraraya geldiklerini belirterek, gazetecileri basın emekçisinin ötesinde, çalışma arkadaşı olarak gördüklerini kaydetti. Zaman zaman iş gereği gerilimler yaşanabildiğini dile getiren Ok, "Hakkınızı helâl edin. Sizlerden memnunum. Bunu sizi hoşnut etmek için söylemiyorum. Bazen kendimizi kaptırıp iş gereği yüksek tonlu gerilimler oldu. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum." diye konuştu. Balıkesir'in kendilerine her zaman destek verdiği ifade eden Ismail Ok, "Beş yıl boyunca hangi partili olursa olsun bizim yanımızda oldular. Beş yıllık zaman içinde çok güzel eserler yaptık. Özellikle de insanların gönlünü fethettik. Huzurlarınızda Balıkesir halkına, bizlere verdiği destekleri için teşekkür ediyorum. Haklarını helâl etmelerini istiyorum." ifadelerini kullandı. Seçimi kazanacağından emin olduğu için öncesinde belediye çalışanlarıyla vedalaşmadığını belirten Ok, "Sokağı temizleyen temizlik işçilerinden kazma kürek sallayan Fen Işleri ekiplerine, masa başındaki memurlardan şeflere ve müdürlere kadar tüm belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Özveriyle çalıştılar. Belediyecilik zor ve fedakârlık işi. Eğer Balıkesir'de olumsuz bir şey varsa burada asla çalışanların kusuru yok, bu da şahsıma aittir." dedi.

Seçimi kazanan Başkan Uğur'u tebrik eden Ismail Ok, dün mesai bitiminde belediyeye gelerek odaları gezmesini tepkiyle karşıladığını dile getirdi.

Seçimi Kaybeden Balıkesir Belediye Başkan Ok Veda Etti

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title