Seç Market, 1500'üncü mağazasını açtı

Seç Market, 1500'üncü mağazasını açtı

Seç Market, 1500'üncü mağazasını açtı
Anadolu Ajansı / Gökhan Yıldız - Haberler | Ekonomi

İş modeli ve yaygınlığıyla Türkiye perakende sektörünün oyunculardan biri olan Seç Market, 1500'üncü mağazasını açtı.

İş modeli ve yaygınlığıyla Türkiye perakende sektörünün oyunculardan biri olan Seç Market, 1500'üncü mağazasını açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, mahalle esnafının kendi işini korurken modern bir yüze kavuşmasını sağlayan model, esnafa ve müşteriye sağladığı avantajlarla büyük ilgi görüyor.

Türkiye'nin 80 ilinde Seç Market çatısı altında toplanan marketlerin oluşturduğu güç birliği sayesinde, bayiler tedarik alanında ölçek ekonomisinden yararlanıp toplu satın almanın sağladığı fiyat avantajından faydalanıyor.

Esnaf, raf diziliminden ürün tedarikine, indirim kampanyalarından dijital altyapı veya tele-satışa, sosyal medya iletişiminden pazarlama ve satın almaya kadar birçok alanda Seç Market'in kurumsal gücünden yararlanıyor.

Esnafa bunların yanı sıra Yıldız Holding'in perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketlerinde satılan 5 binden fazla çeşit ürün de sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, şunları kaydetti:

"Seç Market'in herhangi bir franchise bedeli ve tabela ücreti gerektirmeyen bu geniş perakende platformuna dahil olan iş ortaklarının sayısı her geçen gün artıyor, esnaflarımız daha da güçleniyor.

Esnafın, kaliteli ve bilinen markalardan oluşan 5 binden fazla ürünü, zahmetsiz ve düzenli olarak tedarik ederek iş yerlerinde, rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunmalarını sağlıyoruz. Ek olarak mağaza içinin düzenlenmesi, ödemeler ve lojistik alanlarında da iş ortaklarımıza hizmet veriyoruz. Esnafın rekabetteki gücünü artıran ve 1500 mağazaya ulaşan Seç Marketlerin yıl sonuna kadar sayısının aynı hızla artmasını hedefliyoruz."

Kaynak: Anadolu Ajansı / Gökhan Yıldız

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title