Savaştepe Haberleri

Savaştepe haber, Savaştepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Savaştepe - 12.6.2020
Balıkesir'de 3.9 şiddetinde deprem
Balıkesir'in Savaştepe ilçesine bağlı Yazıören Mahallesinde saat 12.17'de deprem meydana geldi.
Savaştepe - 12.6.2020
Balıkesir'de propolis üretimi artacak
Balıkesir'de propolis üretimi artacak BALIKESİR Büyükşehir Belediyesi, salgın süresince sıkça gündeme gelen propolis üretimini artırmak için şehirdeki 1150 arı üreticisine 11 bin 500 propolis tuzağı desteği verdi. Düzenlenen dağıtım töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir'in balı kalitelidir, hilesizdir dedirtecek güveni, sizlerle birlikte tesis edeceğiz dedi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nce 2017 yılında Kabakdere Mahallesi'nde yapılan Ana Arı ve Arı Ürünleri Üretim Tesislerinde propolis tuzak dağıtım töreni düzenlendi. Propolis üretimini artırmak amacıyla 1150 arı üreticisine 11 bin 500 propolis tuzağı desteği verildi. Dağıtım töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yaptığınız iş çok kutsal, toplum adına çok faydalı. Göreve geldiğimiz günden bu yana insan gücünün değerini en yükseğe taşımak için, güçlü bir Balıkesir için akıllı işler yapmaya çalışıyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki bu ülke üretici ürettikçe kalkınacak. Balıkesir'in gelirinin yüzde 45'i tarım ve tarıma dayalı işletmelerden gelen gelirlerden oluşmakta. Büyükşehir olarak tarım ve hayvancılıkla ilgilenen üreticilere imkanlar dahilinde her zaman destek olacağız. Balıkesir'in balı kalitelidir, hilesizdir dedirtecek güveni tesis etmemiz lazım. Bunu da sizlerin özverili çalışmalarınızla başaracağız dedi. Arı Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Yazıcı ise propolis tuzağı desteklemesinin arıcılara yapılan en büyük hizmetlerden birisi olduğunu ifade ederek Başkan Yılmaz ve ekibine teşekkür etti. 'İLÇELERE ÖZGÜ DESTEKLER SÜRECEK' Propolis tuzağı dağıtım töreninde konuşma yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Kırsal Hizmetler Dairesi Başkan Vekili Vehbi Yörük, pandemi sürecinde vücut direnci üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle ön plana çıkan propolis üretimini artırmayı hedeflediklerini belirtti. 1150 arı üreticisine Arı Üreticileri Birliği vasıtasıyla 11 bin 500 propolis tuzağı dağıtıldığını söyleyen Yörük, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak çiftçimizin, üreticimizin her zaman yanında olduk. Burhaniye'deki Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi'nde tıbbi ve aromatik bitkilerin üretimi, pazarlanması ve AR-GE çalışmalarının yanı sıra Savaştepe'de silajlık mısır tohumu desteği, Sındırgı'da boz ırk Ar-Ge çalışmaları, Gönen'de damla sulama ile çeltik üretimi gibi her ilçemizde, yörenin potansiyeline uygun desteklemeler yapıyoruz.
Savaştepe - 10.6.2020
Balıkesir'de çeşitli suçlardan aranan 82 kişi yakalandı
Sorgulama neticesinde arama kaydı olan ve çeşitli suçlardan aranan Altıeylül'de 5, Ayvalık'ta 5, Balya'da 3, Bandırma'da 3, Bigadiç'te 4, Burhaniye'de 2, Edremit'te 27, Erdek'te 3, Gömeç'te 1, Gönen'de 2, İvrindi'de 8, Karesi'de 10, Kepsut'ta 4, Marmara'da 1, Savaştepe'de 1 ve Susurluk ilçesinde 3 kişiyi yakaladı.
Savaştepe - 10.6.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu çalışmaları kapsamında üst geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.
Savaştepe - 5.6.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometreleri arasında Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu çalışmaları kapsamında üst geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yoluna yönlendiriliyor.
Savaştepe - 4.6.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 17-22. kilometrelerinde, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamındaki Kavakköy Kavşağı üst geçit yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım her iki yönde tek şeritten sürdürülüyor.
Savaştepe - 24.5.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 35-39. kilometreleri arasındaki Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamındaki alt geçit yapım çalışması dolayısıyla ulaşıma her iki yönde servis yolundan izin veriliyor.
Savaştepe - 13.5.2020
Balıkesir'de, çeşitli suçlardan aranan 34 kişi yakaladı
Alınan bilgiye göre, aranan kişilerin yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında 14 bin 110 kişinin sorgusu yapıldı. Bu çalışmalarda çeşitli suçlardan arama kaydı bulunan Ayvalık'ta 3, Balya'da 1, Bandırma'da 1, Burhaniye'de 5, Edremit'te 13, Erdek'te 3, Gömeç'te 1, Gönen'de 3, Karesi'de 1, Kepsut'ta 2 ve Savaştepe ilçesinde 1 olmak üzere 34 kişi yakalandı.
Savaştepe - 8.5.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu kapsamındaki üst geçit yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım servis yolundan devam ediyor.
Savaştepe - 3.5.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu kapsamındaki üst geçit çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.
Savaştepe - 2.5.2020
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Keşan-Gelibolu yolunun 35-39'uncu kilometrelerindeki Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında sürdürülen alt geçit yapım çalışması nedeniyle ulaşım her iki yönde servis yolundan sağlanıyor.
Savaştepe - 1.5.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu çalışmaları kapsamında üst geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan devam ediyor.
Savaştepe - 29.4.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu kapsamında yürütülen üst geçit çalışmaları dolayısıyla ulaşım servis yolundan gerçekleştiriliyor.
Savaştepe - 26.4.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 35-39. kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında alt geçit yapım çalışması sebebiyle ulaşım her iki yönde servis yolundan devam ediyor.
Savaştepe - 18.4.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 35-39. kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu kapsamında alt geçit çalışmaları yürütülüyor.
Savaştepe - 11.4.2020
Balıkesir'de vatandaşın tavuklarına yem talebini, polis yerine getirdi
Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla ilan edilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle evinden ayrılamayan vatandaşın tavuklarına yem talebini, polis ekipleri yerine getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Savaştepe Haber, Savaştepe Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 2 - Savaştepe haber sayfamızda Savaştepe haberleri okuyabilir, Savaştepe son dakika haberleri ve güncel Savaştepe gelişmelerini görebilirsiniz. Kara yollarında durum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.11.2020 02:17:59. #1.15#
title