Savaş Gemisi Haberleri

Savaş Gemisi haber, Savaş Gemisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Savaş Gemisi - 14.04.2021
ABD, Karadeniz'e çıkacağı bildirilen savaş gemilerinin 14-15 Nisan'da Boğazlardan geçişini iptal etti
Türk Boğazlarından Karadeniz'e çıkışı için Türkiye'ye diplomatik bildirimde bulunulan ABD'ye ait 2 savaş gemisinin Boğazlardan 14 ve 15 Nisan'da geçişinin iptal olduğu bildirildi.
Savaş Gemisi - 14.04.2021
Son dakika haber... AK Partili Çakır: "Terörle mücadelede İHA'lar ve SiHA'lar bizim için hayati önem taşıyor"
Çakır, Türkiye'nin;, tanktan zırhlı araçlara, savaş gemisinden denizaltına, uçaktan helikoptere, silahlı ve silahsız insansız hava araçlarından milli piyade tüfeğine, uydulardan hava savunma sistemlerine, füzelerden lazer silahlarına kadar geniş bir proje hazinesine sahip olduğunu kaydetti.
Savaş Gemisi - 14.04.2021
Rus savaş gemileri, Karadeniz'de tatbikata başladı
Rusya'nın Hazar Denizi'ndeki filoya ait 15 savaş gemisini, Rus askeri güçlerinin denetimleri çerçevesinde, Karadeniz'e gönderdiği açıklanmıştı.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Rusya'dan ABD'ye "Karadeniz'den uzak dur" uyarısı
Ryabkov, gazetecilere ABD'nin Karadeniz'e savaş gemisi göndermesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Tayvan yeni amfibi savaş gemisini denize indirdi
Tayvan'da, artan Çin tehdidine karşı geliştirilen "Yu Shan" isimli amfibi savaş gemisi denize indirildi.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Rusya'nın 15 savaş gemisini Karadeniz'e gönderdiği açıklandı
Rusya'nın 15 savaş gemisini Rus askeri güçlerinin denetimleri çerçevesinde Karadeniz'e gönderdiği bildirildi.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
ABD'nin iki savaş gemisini, 21 gün süreyle Karadeniz'e göndermesinin milli güvenlik açısından endişe verici olduğuna dikkati çeken Bahçeli, bölgesel çatışmadan kaçınmanın, diplomasinin diliyle ve imkanlarıyla hareket edip uzlaşma kanalları açmanın, muhatap her ülkenin çıkarına olduğunu bildirdi.
Savaş Gemisi - 12.04.2021
ANKARA- Parça üretimi hızlandı, Hürjet uçağı montaja hazırlanıyor (1)
Çopur, şunları kaydetti: "Bunlardan ilki akrotim ihtiyacını karşılayacak bir uçak tasarlayabilmek. Devamında çeşitli tatbikatlarda kullanılan karşıt kuvvet uçağı olarak kullanılan bir uçak versiyonunu da çıkarmayı hedefliyoruz. Paralelde bunların ilerleyen dönemde harbe hazırlığa geçiş aşamasında çeşitli versiyonları da olabilir. İlerleyen süreçte bunlar da gündeme gelebilir. Bu ihtiyaçları da ileride karşılayabilecek şekilde altyapımızı olgunlaştırmaya ve potansiyel gereksinimleri toplayıp hepsini mevcut uçakta altyapımıza yansıtmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası alanda eğitim uçağı ihtiyacından harbe hazırlık uçağına geçiş aşamasında bir eğitim ihtiyacını görüyoruz. Bu boşluğu da dolduracak bir platform tasarlayıp üreteceğiz. Milli Muharip Uçak Projesi'nde pilotlarımızın eğitim ihtiyaçlarını öncesinden karşılayabilecek bir eğitim uçağı tasarlayıp geliştirmeyi ve kullanıma sunmayı hedefliyoruz." TCG Anadolu'ya yönelik çalışmalar Hürjet'in, Türkiye'nin en büyük savaş gemisi olacak TCG Anadolu'ya iniş kalkış yapabilmesine yönelik çalışmalara ilişkin de bilgi veren Çopur, şöyle konuştu: "Deniz Kuvvetleri Komutanlığımızla yaptığımız toplantılarda bu hususu değerlendirdik.
Savaş Gemisi - 09.04.2021
Son dakika... Hindistan, ABD savaş gemisinin Lakşadvip Adaları civarında görülmesi üzerine endişelerini bildirdi
Son dakika haberler: Hindistan, ABD savaş gemisinin Hindistan'a bağlı Lakşadvip Adaları yakınlarında görülmesi üzerine diplomatik kanallarını harekete geçirerek endişelerini aktardı.
Savaş Gemisi - 09.04.2021
Beyaz Saray: ABD, Ukrayna'daki krize ilişkin müttefiklerle görüşme halinde
Psaki, ABD'ye ait iki savaş gemisinin Ukrayna'ya destek amacıyla Karadeniz'e gidişine ilişkin bir soruyu ise Pentagon'a yönlendirdi.
Savaş Gemisi - 09.04.2021
Rusya: ABD gemileri, Karadeniz'deki kalış sürelerini sınırlayan Montrö Sözleşmesi'ne bağlı olmalı
Gruşko, Rus haber ajansı İnterfaks'a yaptığı açıklamada, ABD'ye ait iki savaş gemisinin, Türk Boğazlarından Karadeniz'e çıkışı için Türkiye'ye diplomatik bildirimde bulunmasını değerlendirdi.
Savaş Gemisi - 09.04.2021
Son dakika haberleri! ABD, 2 savaş gemisinin Boğazlardan Karadeniz'e çıkışı için Türkiye'ye diplomatik bildirimde bulundu
Son dakika haberine göre ABD'ye ait 2 savaş gemisinin, Türk Boğazlarından Karadeniz'e çıkışı için Türkiye'ye diplomatik bildirimde bulunduğu ve gemilerin 4 Mayıs'a kadar Karadeniz'de kalacağı bildirildi.
Savaş Gemisi - 09.04.2021
ABD, 2 savaş gemisinin (Boğazlardan) Karadeniz'e çıkışı için Türkiye'ye diplomatik bildirimde bulundu.
ABD, 2 savaş gemisinin (Boğazlardan) Karadeniz'e çıkışı için Türkiye'ye diplomatik bildirimde bulundu.
Savaş Gemisi - 09.04.2021
İSO Savunma Sanayi Buluşmaları'nın dördüncüsü gerçekleştirildi
Bahçıvan, kendi motorunu, milli tankını, savaş gemisini, taarruz helikopterini, insansız hava araçlarını, füzesini ve uydusunu üretmeyi başaran Türkiye'nin herkesin gururu olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "İSO olarak, üyelerimiz olan nitelikli sanayi firmaları aracılığıyla İstanbul'un önemli bir savunma sanayi üretim merkezi olması için çalışmalarımızı daha etkin sürdürüyoruz.
Savaş Gemisi - 08.04.2021
Çin, ABD'ye ait savaş gemisinin Tayvan Boğazı'ndan geçişini protesto etti
Çin, ABD donanmasına ait "USS John S. McCain" muhrip gemisinin Tayvan Boğazı'ndan geçmesini protesto etti.
Savaş Gemisi - 07.04.2021
Son dakika haberi! Siyaset bilimci Fukuyama: "SİHA'lar 2020'de Türkiye'nin bölgesel güç olarak yükselmesine önemli katkı yaptı"
"Türkiye'nin SİHA kullanımı, kara birliklerinin doğasını değiştirecektir" "Bana öyle geliyor ki Türkiye'nin SİHA kullanımı, kara gücünün doğasını, mevcut güç yapılanmasını sarsacak şekilde değiştirecektir." değerlendirmesini yapan Fukuyama, bu dönüşümün, Dreadnaought savaş gemisinin kendinden önceki savaş gemisi sınıflarını köhne bırakmasına ya da 2.
Savaş Gemisi - 25.03.2021
Son dakika haber! Filipinler, Güney Çin Denizi'nde Çin ile yaşadığı gerginlik nedeniyle gemi sayısını artırıyor
Son dakika gündem haberi: Filipinler, Güney Çin Denizi'nde Çin ile gerginlik yaşadığı tartışmalı Whitsun/Niu'ı kayalığı etrafında devriye gezecek savaş gemisi sayısını artırma kararı aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Savaş Gemisi Haberleri | Savaş Gemisi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Savaş Gemisi haberleri, son dakika savaş gemisi haber ve gelişmeleri burada. ABD'nin iki muhrip gemisi Suda Deniz Üssü'nden ayrıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 15:42:41. #1.15#

title