Satso Heyeti Güney Afrika'da İncelemelerde Buundu - Haberler
Haberi Paylaş

Satso Heyeti Güney Afrika'da İncelemelerde Buundu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Satso Heyeti Güney Afrika'da İncelemelerde Buundu

İhracat tecrübesini artırmak hedefiyle gerçekleştirdikleri yurtdışı seyahatlerini sürdüren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, son olarak Güney Afrika’da incelemelerde bulundu.

İhracat tecrübesini artırmak hedefiyle gerçekleştirdikleri yurtdışı seyahatlerini sürdüren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, son olarak Güney Afrika'da incelemelerde bulundu.

Başkanlar Mahmut Kösemusul ve Akgün Altuğ ile birlikte 40 kişilik heyet, Johannesburg ve Cape Town'da ticaret odalarını ziyaret etti, firmalar arası iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Seyahat esnasında Başkan Mahmut Kösemusul, Sakarya heyetini Güney Afrika'da sahip oldukları Sweet Mart Cash&Carry'de misafir etti. İhracat çalışmalarını heyetle paylaşan Kösemusul, "Şirket olarak Türkiye'den 30'dan fazla üretici firmadan mal alıyoruz. Her ay ortalama 20 konteyner yükleme yapıyoruz. Afrika'da 12 ülkeye ve 1500 müşteriye ulaşıyoruz. Ülkemizin ürünlerini Afrika pazarında satmanın gururunu yaşıyoruz" diye konuştu. Başkan Kösemusul, Sakarya iş dünyasının Güney Afrika'da fırsatları daha çok değerlendirerek ihracat rakamlarını artıracağına olan inancını dile getirdi. SATSO Heyeti Kösemusul'a başarı dilerken, misafirperverliğinden de oldukça memnun olduğu dikkatlerden kaçmadı. - SAKARYA

Satso Heyeti Güney Afrika'da İncelemelerde Buundu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500