Satso Ailesi Büyümeye Devam Ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

Satso Ailesi Büyümeye Devam Ediyor

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Satso Ailesi Büyümeye Devam Ediyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bu yılın son meclis toplantısını bütçe görüşmeleri ile tamamladı.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bu yılın son meclis toplantısını bütçe görüşmeleri ile tamamladı. Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nın ardından düzenlenen bütçe yemeğinde meclis üyeleri bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Ramada Otel'de düzenlenen ve ev sahipliğini Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve SATSO Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ 'un yaptığı, Bütçe yemeğine Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş da onur konuğu olarak iştirak etti.

Konuklara hoş geldiniz konuşmasını yapan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul birlik ve beraberlik mesajı verdiği konuşmasında şunları dile getirdi: "Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2016 yılı gelir ve gider Bütçesi meclis üyeleri tarafından 8 milyon 738 bin 509 TL ile oylanarak kabul edildi. Meclis üyelerime teşekkür ediyorum. Sakarya'mızın geleceği için hayata geçirdiğimiz çalışmalarda bizlerle birlikte olduğunuz için, gerek meclis gerekse komite toplantı ve kararlarınızla şehrimiz ekonomisine değer kattığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası mensupları bu şehrin eşrafıdır, kanaat önderleridir. Sakarya'mızda aidiyet kültürünü daha da kuvvetlendirmek zorundayız. Çağın şartlarına uyarak kendimizi yenilemeliyiz. Sürekli güncellemeye kendimizi hazırlayarak Sakarya'mızın büyümesi ve gelişmesine bizler yön vermeliyiz. 2015 yılında nitelikli istihdam konusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda önemli başarılar elde ettik. 2016 yılında da bu çalışmalarımız yoğun olarak devam edecek. 2016 yılında da SATSO olarak hedeflerimiz iş dünyamız ve şehrimiz ve ülkemiz için gayretlerimiz ve çalışmalarımıza devam edeceğiz.. Yeter ki ortak akılla, sağduyu ve birliktelikle hareket edelim. Bu düşüncelerle böyle anlamlı bir akşamda bizlerle olduğunuz için şahsım ve yönetim kurulum adına tekrar teşekkür ediyorum."

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen bütçe kutlama yemeğinde meclis üyeleri birbirleriyle sohbet etme fırsatı da buldular. - SAKARYA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500