Satso 32. Meslek Komitesi Üyeleri Bir Araya Geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Satso 32. Meslek Komitesi Üyeleri Bir Araya Geldi

AA - Haberler | Yerel
Satso 32. Meslek Komitesi Üyeleri Bir Araya Geldi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 32. Meslek Komitesi üyeleri, yıllık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 32. Meslek Komitesi üyeleri, yıllık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Serdivan ilçesindeki bir restoranda düzenlenen toplantıda konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, üyelerin tüm sorunlarını çözmek hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Sakarya'da ortak aklın hayata geçirdiği birçok çalışmayla fark oluşturduklarını ve şehri geleceğe taşıdıklarını anlatan Kösemusul, "Şehrin dinamikleriyle istişare kültürünü en güzel şekilde kuvvetlendirerek etkin karar alma ve hızlı sonuç yöntemlerini kararlı bir şekilde uyguluyoruz" diye konuştu.

Kösemusul, Sakarya'nın orta vadede Türkiye'nin büyüme hızından daha fazla büyüyeceğini vurgulayarak, "Sanayide gerçekleştirdiğimiz planlamalar bir bir hayata geçiyor. Sonuç olarak şehrimizde OSB'lerde yaklaşık 72 bin yeni istihdamdan söz ediyoruz. Yeni 20-25 bin konut ihtiyacı demek oluyor. Yani bu sonuçlar Sakarya'mızın her anlamda gelişmesini zorunlu kılıyor. Daha çok insanı evine ekmek götürme mutluluğu yaşarken göreceğiz" ifadesini kullandı.

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title