Sarkozy ve Sevgilisi Bruni'nin Mısır Tatili

Sarkozy ve Sevgilisi Bruni'nin Mısır Tatili

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile İtalyan Sevgilisi Carla Bruni, Mısır Tatillerinde Paparazzilerin Yakın Takibi Nedeniyle Sıkıntılı Anlar Yaşıyor. Mısır Polisi'nin, Magazin Muhabirlerini Uzaklaştırmak İçin Havaya Ateş Açmak Zorunda Kaldığı Bildirildi.

Sarkozy ve Sevgilisi Bruni'nin Mısır Tatili

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile İtalyan sevgilisi Carla Bruni, Mısır tatillerinde paparazzilerin yakın takibi nedeniyle sıkıntılı anlar yaşıyor. Mısır Polisi'nin, magazin muhabirlerini uzaklaştırmak için havaya ateş açmak zorunda kaldığı bildirildi.

Sarkozy ve Bruni çiftini görüntüleyebilmek için günler öncesinden bölgeye giden çok sayıda paparazzi muhabiri, polisin yoğun önlemleri nedeniyle Sarkozy ve Bruni'ye yaklaşamıyor. Şarm El Şeyh sahillerinde özel yatta güneşlenen iki sevgiliye yaklaşmak için girişimde bulunan fotoğrafçıların, polisin havaya ateş açması sonucu uzaklaştığı öğrenildi. Polisin, paparazzi muhabirlerinin yoğun takibi ve rahatsız edici tavırları nedeniyle böyle bir girişimde bulunduğu açıklandı.

Öte yandan Mısır muhalefeti, Sarkozy-Bruni ikilisinin Mısır ziyaretini tepkiyle karşıladı. Milletvekili Cemal Zahran, "Mısır Hükümeti, kapılarını fahişeliğe açmıştır. Sarkozy-Bruni ikilisinin bu ziyareti, Mısır geleneklerine, kültürüne ve dini değerlerine aykırıdır" dedi.

(DK-OYK-OYK-OK-D)