Şarkılar İnternette

Şarkılar İnternette

Uzun Bir Aradan Sonra Kendi İnternet Sitesinden Ücretsiz Olarak Sevenleri ile Paylaştığı İki Eserle Geri Dönen Esra Özmen Müzik Dünyasına Hızlı Bir Giriş Yaptı.

Şarkılar İnternette

UZUN BİR ARADAN SONRA KENDİ İNTERNET SİTESİNDEN ÜCRETSİZ OLARAK SEVENLERİ İLE PAYLAŞTIĞI İKİ ESERLE GERİ DÖNEN ESRA ÖZMEN MÜZİK DÜNYASINA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI.

Ücretsiz herkesin Esra Özmen'in adresinden indirebildiği ve bir haftada 7500 kez tıklanan şarkısına klip çekti. "Bal Kaymak" isimli hareketli eserin söz Esra Özmen imzası taşırken müziğini Fuat Özdolgun yaptı.

Klip yönetmenliğini Ali Eşitmez üstlenirken Esra Özmen klipteki güzelliği ile büyüledi. 13 saat süren klip çekiminde, 25 kıyafet değiştiren ve 5 ayrı kadın tiplemesini başarıyla kameralara yansıtan güzel sanatçı oyunculuktaki başarısıyla da çekim ekibini kendisine hayran bıraktı.

Kılıktan kılığa giren ve hep şarkısı gibi Bal Kaymak tadında bir Esra Özmen klibi başarıyla tamamladı. Pop saundları ile ve Esra Özmen' in başarılı yorumuyla yepyeni bir Esra Özmen ile karşılaşan sevenleri yeni klip çalışmasında da Esra Özmen güzelliği ile hasret giderecekler. Yeni çalışması ile polemiklerden uzak duracağını söyleyen Esra Özmen polemik içinde olanlar anladım ki mutsuz kişiler, hem işinde hem özelindeki mutsuzluklarını ekranlarda polemiklerle yansıtıyorlar. Şarkılarıma çok güveniyorum işimde hedeflerim var mutluyum polemikden uzak kalacağım da diyor.