Şarkıcı Kurtuluş İçin Moral Gecesi

Şarkıcı Kurtuluş İçin Moral Gecesi

Kanser Hastalığına Yakalanan Adanalı Şarkıcı Kurtuluş Türkgüven İçin Düzenlenen Moral Gecesine, Aralarında Ferdi Tayfur, Yavuz Bingöl, Yaşar, Selami Şahin, Ahmet Selçuk İlkan ve Menderes Samancılar'ın da Bulunduğu Çok Sayıda Sanatçı Katıldı.

Şarkıcı Kurtuluş İçin Moral Gecesi

Kanser hastalığına yakalanan Adanalı şarkıcı Kurtuluş Türkgüven için düzenlenen moral gecesine, aralarında Ferdi Tayfur, Yavuz Bingöl, Yaşar, Selami Şahin, Ahmet Selçuk İlkan ve Menderes Samancılar'ın da bulunduğu çok sayıda sanatçı katıldı.

Kurtuluş'un, Adana'da sahne aldığı eğlence merkezinin sahibi ve moral gecesinin organizatörü Levent Özveren'in organizasyonuyla Seyhan Oteli'nde düzenlenen gece, Yavuz Bingöl'ün söylediği türkülerle başladı.

Ardından Ferdi Tayfur, Yaşar, Selami Şahin, Ahmet Selçuk İlkan ve Menderes Samancılar, Feridun Düzağaç, Ege, Metin Özülkü, Yeliz, Murat Kekilli ve Hakan Altun sahneye çıkarak, katılımcıları selamladı.

Daha sonra salona giren Kurtuluş, sanatçı arkadaşlarına teşekkür ederek, birlikte ''İstanbul Sokakları'' adlı şarkısını söyledi. Bu sırada kimi sanatçılar duygulanarak, uzun süre Kurtuluş'a sarıldı.

Menderes Samancılar da Kurtuluş için şiir okudu.

Geceye, Adana Valisi İlhan Atış, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aytaç Durak, Seyhan Belediyesi Başkanvekili Ali Yüzükçü, Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu ile çok sayıda davetli katıldı.