Sarı-kırmızılı Takım Trabzonspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

Galatasaray, Cumartesi Günü Deplasmanda Trabzonspor ile Yapacağın Maçın Hazırlıklarını, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Gerçekleştirdiği Antrenmanla Sürdürdü.

Sarı-kırmızılı Takım Trabzonspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

Galatasaray, Cumartesi günü deplasmanda Trabzonspor ile yapacağın maçın hazırlıklarını, Florya Metin Oktay Tesisleri`nde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Sarı-kırmızılı ekip Metin Oktay Tesisleri üst sahasında gerçekleştirdiği günün tek antrenmanının ilk bölümünde, ısınma koşusu ve esneklik çalışmaları yaptı.
Antrenmanın ana bölümünde, 11`er kişilik iki takıma ayrılan oyuncular, tam sahada kalecilerin de katıldığı taktik bir çalışma yaptılar. 80 dakika süren antrenman soğuma koşusu ve esneklik çalışmalarıyla tamamlandı.

Saşa İliç, Necati Ateş ve Ergün Penbe sağlık merkezinde fizyoterapistler tarafından tedavi edilirken, bel adalesinde ağrısı olan İliç tedavisinin ardından salonda kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı.

Galatasaray yarın öğlen saat 14.00`te yapacağı son antrenmandan sonra uçakla Trabzon`a geçerek, konaklayacağı otelde kampa girecek.


Kaynak: DHA