Sarayönü Haberleri

Sarayönü haber, Sarayönü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sarayönü - 10.2.2018
Şehit Kızından Mehmetçik'e "Sıcak" Destek
Konya'nın Sarayönü ilçesinde bir araya gelen kadınlar, Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçik için dualar eşliğinde bere ve boyunluk örüyor.
Sarayönü - 2.2.2018
Babası Gibi Tren Altında Kalarak Öldü
KONYA'nın Sarayönü ilçesinde hemzemin geçitte yük treninin çarptığı kamyonetin sürücüsü Battal Gül (31) öldü.
Sarayönü - 2.2.2018
Konya Babasıyla Aynı Kaderi Paylaştı
Konya'nın Sarayönü ilçesinde yük treninin hemzemin geçitte kamyonete çarpması sonucu sürücü Battal Gül (31) yaşamını yitirdi.
Sarayönü - 2.2.2018
Babasıyla Aynı Kaderi Paylaştı
KONYA'nın Sarayönü ilçesinde yük treninin hemzemin geçitte kamyonete çarpması sonucu sürücü Battal Gül (31) yaşamını yitirdi.
Sarayönü - 2.2.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Mehmet CANDAN/İZMİR, -  ==================================================== 3)BABASIYLA AYNI KADERİ PAYLAŞTI KONYA'nın Sarayönü ilçesinde yük treninin hemzemin geçitte kamyonete çarpması sonucu sürücü Battal Gül (31) yaşamını yitirdi.
Sarayönü - 2.2.2018
Konya'da Yük Treni ile Kamyonet Çarpıştı: 1 Ölü
Konya'nın Sarayönü ilçesinde yük treni ile kamyonetin çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.
Sarayönü - 25.1.2018
Kadın Kasiyere, Kart Kopyalama Şebekesinden Yüzde 50 Pay
GÜVENLİK KAMERASI SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI İş yerinin güvenlik kameralarını ve kullanılan pos cihazlarını incelemeye alan polis, kasiyer Gülsün Yaşar'ın müşterilerin kartlarını iki farklı pos cihazından geçirerek, kart bilgilerini kopyaladığını tespit etti. Yaşar'ın yapılan üst aramasında ise 9 müşterinin kopyalanan kredi kartlarının ödeme belgesi bulundu. Gözaltına alınarak sorgulanmak üzere emniyete götürülen Gülsün Yaşar, suçunu itiraf ederek, dolandırıcılığı işletme müdürü Ali Aydemir ile ortak olarak yaptıklarını söyledi. Yaşar, müşterilerin kartlarını, iş yerinin pos cihazı bozuk diyerek, kopyalama yaptıkları diğer pos cihazına takıp, dolandırıcılık yaptıklarını da itiraf etti. Tüm şebekeyi deşifre eden Gülsün Yaşar'ın ifadeleri doğrultusunda işletme müdürü Ali Aydemir ile Harun Altunel (22), Sami Koyuncu (22), Mesut Koyuncu (23), Şevket İlhan (20) ve Sarayönü ilçesi Kadıoğlu Mahallesi'nde saklanan Abdil Demirbaş (19) gözaltına alındı.
Sarayönü - 25.1.2018
Kadın Kasiyere, Kart Kopyalama Şebekesinden Yüzde 50 Pay
GÜVENLİK KAMERASI SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI İş yerinin güvenlik kameralarını ve kullanılan pos cihazlarını incelemeye alan polis, kasiyer Gülsün Yaşar'ın müşterilerin kartlarını iki farklı pos cihazından geçirerek, kart bilgilerini kopyaladığını tespit etti. Yaşar'ın yapılan üst aramasında ise 9 müşterinin kopyalanan kredi kartlarının ödeme belgesi bulundu. Gözaltına alınarak sorgulanmak üzere emniyete götürülen Gülsün Yaşar, suçunu itiraf ederek, dolandırıcılığı işletme müdürü Ali Aydemir ile ortak olarak yaptıklarını söyledi. Yaşar, müşterilerin kartlarını, iş yerinin pos cihazı bozuk diyerek, kopyalama yaptıkları diğer pos cihazına takıp, dolandırıcılık yaptıklarını da itiraf etti. Tüm şebekeyi deşifre eden Gülsün Yaşar'ın ifadeleri doğrultusunda işletme müdürü Ali Aydemir ile Harun Altunel (22), Sami Koyuncu (22), Mesut Koyuncu (23), Şevket İlhan (20) ve Sarayönü ilçesi Kadıoğlu Mahallesi'nde saklanan Abdil Demirbaş (19) gözaltına alındı.
Sarayönü - 25.1.2018
Dha Yurt Bülteni-4
Gözaltına alınarak sorgulanmak üzere emniyete götürülen Gülsün Yaşar, suçunu itiraf ederek, dolandırıcılığı işletme müdürü Ali Aydemir ile ortak olarak yaptıklarını söyledi. Yaşar, müşterilerin kartlarını, iş yerinin pos cihazı bozuk diyerek, kopyalama yaptıkları diğer pos cihazına takıp, dolandırıcılık yaptıklarını da itiraf etti. Tüm şebekeyi deşifre eden Gülsün Yaşar'ın ifadeleri doğrultusunda işletme müdürü Ali Aydemir ile Harun Altunel (22), Sami Koyuncu (22), Mesut Koyuncu (23), Şevket İlhan (20) ve Sarayönü ilçesi Kadıoğlu Mahallesi'nde saklanan Abdil Demirbaş (19) gözaltına alındı.
Sarayönü - 23.1.2018
Kasiyer ile Müdürün Kurduğu Dolandırıcılık Şebekesi Çökertildi
İŞLETME MÜDÜRÜ İLE ORTAK YAPMIŞLAR Gözaltına alınarak sorgulanmak üzere emniyete götürülen Gülsün Yaşar, suçunu itiraf ederek, dolandırıcılığı işletme müdürü Ali Aydemir ile ortak olarak yaptıklarını söyledi. Yaşar, müşterilerin kartlarını, iş yerinin pos cihazı bozuk diyerek, kopyalama yaptıkları diğer pos cihazına takıp, dolandırıcılık yaptıklarını da itiraf etti. Tüm şebekeyi deşifre eden Gülsün Yaşar'ın ifadeleri doğrultusunda işletme müdürü Ali Aydemir ile Harun Altunel (22), Sami Koyuncu (22), Mesut Koyuncu (23), Şevket İlhan (20) ve Sarayönü ilçesi Kadıoğlu Mahallesi'nde saklanan Abdil Demirbaş (19) gözaltına alındı.
Sarayönü - 23.1.2018
Kasiyer Genç Kızın Kurduğu İleri Sürülen Dolandırıcılık Şebekesi Çökertildi
Haber- Kamera Tolga YANIK KONYA DHA))KONYA'da bir kafede 2 müşterinin kredi kartını kopyalayıp 6 bin lira dolandıran şebekenin lideri, kafede kasiyer olarak çalışan Gülsün Yaşar (20) ile işletme müdürü Ali Aydemir (26) olduğu ortaya çıktı. 2 şebeke lideriyle birlikte gözaltına alınan toplam 7 kişi tutuklanırken, şebekenin Ukrayna'dan özel olarak getirildiği belirlenen kart kopyalama cihazıyla 69 adet kredi kartını kopyaladığı saptandı. Polis, kredi kartlarının nerelerde kopyalandığı ve ne kadar para çekildiğini tespit etmek için çalışmasını sürdürüyor. Konya Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi'ne geçen 13 Ocak günü gelen iki kişi, bankamatik ve kredi kartları kullanılarak 6 bin lira paralarının çekildiğini ve dolandırıldıklarını belirtti. Mağdurların kart ekstrelerini inceleyen siber suçlar polisi, mağdurların kartlarını son olarak merkez Selçuklu ilçesinde bulunan bir kafede kullandıklarını belirledi. İncelemelerini derinleştiren polis, kafeye baskın yaptı. İşyerinin güvenlik kameralarını ve kullanılan pos cihazlarını inceleme altına alan polis, kasiyer Gülsün Yaşar'ın müşterilerin kartlarını iki farklı pos cihazından geçirerek kart bilgilerini kopyaladığını tespit etti. Gülsün Yaşar'ın yapılan üst aramasında ise 9 müşterinin kopyalanan kredi kartı slipi bulundu. İŞLETME MÜDÜRÜ İLE ORTAK YAPMIŞLAR Gözaltına alınarak sorgulanmak üzere emniyete götürülen Gülsün Yaşar, suçunu itiraf ederek, dolandırıcılık işini işletme müdürü Ali Aydemir (26) ile ortak olarak yaptıklarını söyledi. Yaşar, müşterilerin kartlarını, işyerinin post cihazı bozuk çekmiyor diyerek, kopyalama yaptıkları post cihazını kullandığını da itiraf etti. Tüm şebekeyi deşifre eden Yaşar'ın ifadeleri doğrultusunda işletme müdürü Ali Aydemir ile Harun Altunel (22), Sami Koyuncu (22), Mesut Koyuncu (23), Şevket İlhan (20) ve Sarayönü ilçesi Kadıoğlu Mahallesi'nde saklanan Abdil Demirbaş'ı (19) gözaltına alındı.
Sarayönü - 23.1.2018
Dha Yurt Bülteni-2
İŞLETME MÜDÜRÜ İLE ORTAK YAPMIŞLAR Gözaltına alınarak sorgulanmak üzere emniyete götürülen Gülsün Yaşar, suçunu itiraf ederek, dolandırıcılık işini işletme müdürü Ali Aydemir (26) ile ortak olarak yaptıklarını söyledi. Yaşar, müşterilerin kartlarını, işyerinin post cihazı bozuk çekmiyor diyerek, kopyalama yaptıkları post cihazını kullandığını da itiraf etti. Tüm şebekeyi deşifre eden Yaşar'ın ifadeleri doğrultusunda işletme müdürü Ali Aydemir ile Harun Altunel (22), Sami Koyuncu (22), Mesut Koyuncu (23), Şevket İlhan (20) ve Sarayönü ilçesi Kadıoğlu Mahallesi'nde saklanan Abdil Demirbaş'ı (19) gözaltına alındı.
Sarayönü - 15.1.2018
TOKİ'den Ev Sahibi Oldular
BAŞBAKANIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya'nın Sarayönü ilçesinde yaptırılan konutların kurası çekildi.
Sarayönü - 15.1.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Büyükşehir Belediye Başkan Nihat Çiftçi, hastanede bulunan mobil ikram çeşmesinden hasta yakınlarına çorba ve ekmek ikramında bulundu. Sabah erken saatlerde işe gitmek zorunda kalan vatandaşlar için 17 noktada sıcak çorba ikramı yapıldığı ve bunun 25 bin kişiye tekabül ettiğini ifade eden Başkan Çiftçi,  ikram çeşmesinde doldurduğu bardak çorbaları refakatçilere kendi elleriyle ikramda bulundu.  Bir süre hasta yakınlarıyla sohbet eden Çiftçi, daha sonra başhekim İbrahim Keşküş'le birlikte hastaneyi gezerek, doktor, hemşire ve bazı yatan hastalara karanfil dağıttı. Büyükşehir Belediyesi olarak 13 ilçede kurdukları çorba evlerinde günlük 25 bin kişiye sıcak çorba ve ekmek ikramında bulunduklarını ifade eden Başkan Nihat Çiftçi, "Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa'mızın 13 ilçesinde kurmuş olduğu çorba evleri ile her sabah halkımıza sıcak çorba ikramında bulunuyor. En güzel konu aslında paylaşım ve insanımızı düşünmektir. Kentin bir çok noktasında kurmuş olduğumuz çorba evlerine istinaden, özellikle hastane noktalarında hasta yakınlarına yönelik ikramlarımızı sürdürüyoruz. İnsan endeksli belediyecilik hizmetlerini gerçekleştirebilmek, bizler için en önemli hizmet anlayışıdır. Yapmış olduğumuz, yolların, bulvarların, köprülü kavşaklar ve tesislerin yanında küçük bir hizmet olabilir ama insana değdiği için çok büyük bir hizmet olarak görüyoruz. Bugünde Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekimimiz ile birlikte bu gün çorba dağıtımına katıldık. Önemli olan paylaşmayı bilebilmektir ve insanı düşünebilmektir" şeklinde konuştu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------------- Çiftçi'nin hastane bahçesinde bulunan refakatçilere çorba ikram etmesi Hasta yakınlarıyla sohbet eden başkan      Doktor ve hemşirelere karanfil dağıtan başkan Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 337 MB Haber: Ali LEYLAK-Kamera: ŞANLIURFA, ================================================ TOKİ'den ev sahibi oldular  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya'nın Sarayönü ilçesinde yaptırılan konutların kurası çekildi.
Sarayönü - 15.1.2018
TOKİ'den Ev Sahibi Oldular
BAŞBAKANIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya'nın Sarayönü ilçesinde yaptırılan konutların kurası çekildi.
Sarayönü - 5.1.2018
Konya'da "Karaçay Malkar Dili ve Kültürü" Tanıtıldı
Necmettin Erbakan Üniversitesi Erol Güngör Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinliğin açılışında, Sarayönü Kafkas Alan Halk Dansları Topluluğu'nun gösterisi büyük beğeni topladı.
Sarayönü - 5.1.2018
Aksaray'da Otomobildeki Çifte Cinayette Kocaya Gözaltı (2)
'NAMUS İÇİN YAPTIM' Aksaray'da  bir tarlada otomobil içinde tabancayla öldürülmüş olarak bulunan Tuncer Kütük (27) ve yanındaki Mediha Akdağ (50) cinayetiyle ilgili gözaltına alınan Mediha Akdağ'ın iki yıldır boşanma davası süren eşi Şükrü Akdağ (52), yapılan sorgulamasında olayı namus için yaptığını söyledi. Akdağ, jandarmadaki ifadesinde 'Namus için yaptım. Eşimle iki yıldır ayrı yaşıyorduk. Eşim benden ayrılarak Konya'da ev tuttu. Ben Sarayönü ilçesinde yaşamaya devam ettim.
Sarayönü - 5.1.2018
Dha Yurt Bülteni-13
Görüntü Dökümü -Yoldaki sis -Sisde ilerleyen araçlar Haber-Kamera: Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK, ========================================== Aksaray'da otomobildeki çifte cinayette kocaya gözaltı (4)    'NAMUS İÇİN YAPTIM' Aksaray'da  bir tarlada otomobil içinde tabancayla öldürülmüş olarak bulunan Tuncer Kütük (27) ve yanındaki Mediha Akdağ (50) cinayetiyle ilgili gözaltına alınan Mediha Akdağ'ın iki yıldır boşanma davası süren eşi Şükrü Akdağ (52), yapılan sorgulamasında olayı namus için yaptığını söyledi. Akdağ, jandarmadaki ifadesinde 'Namus için yaptım. Eşimle iki yıldır ayrı yaşıyorduk. Eşim benden ayrılarak Konya'da ev tuttu. Ben Sarayönü ilçesinde yaşamaya devam ettim.
Sarayönü - 5.1.2018
Aksaray'da Otomobildeki Çifte Cinayette Kocaya Gözaltı (3)
'NAMUS İÇİN YAPTIM' Aksaray'da  bir tarlada otomobil içinde tabancayla öldürülmüş olarak bulunan Tuncer Kütük (27) ve yanındaki Mediha Akdağ (50) cinayetiyle ilgili gözaltına alınan Mediha Akdağ'ın iki yıldır boşanma davası süren eşi Şükrü Akdağ (52), yapılan sorgulamasında olayı namus için yaptığını söyledi. Akdağ, jandarmadaki ifadesinde 'Namus için yaptım. Eşimle iki yıldır ayrı yaşıyorduk. Eşim benden ayrılarak Konya'da ev tuttu. Ben Sarayönü ilçesinde yaşamaya devam ettim.
Sarayönü - 5.1.2018
Aksaray'da Otomobildeki Çifte Cinayette Kocaya Gözaltı
EŞYALARINI TAŞIRKEN SALDIRIYA UĞRADI Jandarma, Konya'da oturan Mediha Akdağ'ın, eşi Şükrü Akdağ ile ayrı yaşadığı ve yaklaşık iki yıldır boşanma davalarının sürdüğünü belirledi. Araştırmasını derinleştiren jandarma, Mediha Akdağ'ın, olay günü eşyalarını Aksaray'da oturan Tuncer Kütük ile eşyalarını bir otomobile yükleyip, Aksaray'da tuttuğu eve götürdüğünü belirledi. Konya'nın Sarayönü ilçesinde yaşayan Mediha Akdağ'ın eşi Şükrü Akdağ iddiaya göre, durumu öğrenip peşlerine düştü.
Sarayönü - 5.1.2018
Aksaray'da Otomobildeki Çifte Cinayette Kocaya Gözaltı
EŞYALARINI TAŞIRKEN SALDIRIYA UĞRADI Jandarma, Konya'da oturan Mediha Akdağ'ın, eşi Şükrü Akdağ ile ayrı yaşadığı ve yaklaşık iki yıldır boşanma davalarının sürdüğünü belirledi. Araştırmasını derinleştiren jandarma, Mediha Akdağ'ın, olay günü eşyalarını Aksaray'da oturan Tuncer Kütük ile eşyalarını bir otomobile yükleyip, Aksaray'da tuttuğu eve götürdüğünü belirledi. Konya'nın Sarayönü ilçesinde yaşayan Mediha Akdağ'ın eşi Şükrü Akdağ iddiaya göre, durumu öğrenip peşlerine düştü.
Sarayönü - 5.1.2018
Aksaray'da Otomobilde 1'i Kadın 2 Kişi Öldüren, Kadının Kocası Çıktı
SEVGİLİSİYLE EŞYALARINI TAŞIRKEN SALDIRIYA UĞRADI Jandarma, Konya'da oturan Mediha Akdağ'ın, eşi Şükrü Akdağ ile ayrı yaşadığı ve yaklaşık 2 yıldır boşanma davalarının sürdüğünü belirledi. Araştırmasını derinleştiren jandarma, Mediha Akdağ'ın, olay günü eşyalarını Aksaray'da oturan sevgilisi olduğu ileri sürülen Tuncer Kütük ile bir kamyonete yükleyip, Aksaray'da tuttukları eve götürmek üzere olduklarını saptandı. Konya'nın Sarayönü İlçesi'nde yaşayan eşi Şükrü Akdağ'ın, durumu öğrenip peşlerine düştüğü, takip edildiklerini anlayan Tuncer Kütük'ün de panikle direksiyon hakimiyetini kaybedip, şarampole düşüp, tarlada kaçmaya devam ettiği anlaşıldı.
Sarayönü - 5.1.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Aksaray'da otomobilde 1'i kadın 2 kişi öldüren, kadının kocası çıktı    AKSARAY'da bir tarlada otomobil içinde tabancayla öldürülmüş olarak bulunan Tuncer Kütük (27) ve yanındaki Mediha Akdağ'ı (50),  2 yıldır boşanma davası süren eşi Şükrü Akdağ'ın (52), öldürdüğü ortaya çıktı. Konya'da saklandığı evde yakalanan Şükrü Akdağ'ın, sevgilisi olduğu ileri sürülen Tuncer Kütük ile birlikte eşyalarını alıp, Aksaray'a götürmek üzere olan eşi Mediha Akdağ'ı peşlerinden takip edip yolda tabancayla saldırdığı belirtildi.  Geçen 4  Ocak günü saat 21.00 sıralarında Sultanhanı ilçesi yakınlarında Aksaray- Konya karayoluna yaklaşık 150 metre mesafedeki bir tarlada park halinde duran 68 BM 327 plakalı otomobil içindeki 1'i kadın 2 kişinin kanlar içinde hareketsiz halde olduğunu görenler, jandarmaya haber verdi. Sürücü Tuncer Kütük'ün,  vücuduna isabet eden 2 kurşunla,  yanındaki Mediha Akdağ'ın da 3'ü kafası olmak üzere 6 kurşunla öldürüldüğünü belirlendi.    SEVGİLİSİYLE EŞYALARINI TAŞIRKEN SALDIRIYA UĞRADI Jandarma, Konya'da oturan Mediha Akdağ'ın, eşi Şükrü Akdağ ile ayrı yaşadığı ve yaklaşık 2 yıldır boşanma davalarının sürdüğünü belirledi. Araştırmasını derinleştiren jandarma, Mediha Akdağ'ın,  olay günü eşyalarını Aksaray'da oturan sevgilisi olduğu ileri sürülen Tuncer Kütük ile bir kamyonete yükleyip, Aksaray'da tuttukları eve götürmek üzere olduklarını saptandı. Konya'nın Sarayönü İlçesi'nde yaşayan eşi Şükrü Akdağ'ın,  durumu öğrenip peşlerine düştüğü, takip edildiklerini anlayan Tuncer Kütük'ün de panikle direksiyon hakimiyetini kaybedip,  şarampole düşüp, tarlada kaçmaya devam ettiği anlaşıldı.
Sarayönü - 3.1.2018
Yolda Bulduğu Cüzdanı Polise Teslim Etti
Cüzdanı alan Polat, daha sonra Sarayönü Polis Merkezine gelerek polise teslim etti.
Sarayönü - 25.12.2017
Güney Afrika'da Kalan Son Osmanlılar"In Yurt Özlemi
Ebubekir Efendi'nin torunu olarak Güney Afrika'dan Erzurum'a gelen "ilk ve en yaşlı" aile üyesi olduğunu belirten Hişam Nimetullah Efendi, 3'üncü kez geldiği kente bir önceki gelişinde Ebubekir Efendi'nin eğitim verdiği Mahallebaşı semtindeki yıkılmış olan Sarayönü Medresesi'nin bulunduğu alanı gezdiğini söyledi.
Sarayönü - 4.12.2017
Süt Üreticisi Girişimcinin Destekçisi Moda Tasarımcısı Eşi
Yıldız ve eşi, TKDK Konya İl Koordinatörlüğünden aldığı hibe desteğiyle Sarayönü ilçesinde 70 dekar arazi üzerine kurdukları 120 büyükbaş kapasiteli çiftlikte, günlük 3 ton süt üretim kapasitesine ulaştı.
Sarayönü - 25.11.2017
Konya'da Roma Dönemine Ait Antik Spor Salonunun Üstü Kapatılarak Koruma Altına Aldı
Konya’nın Sarayönü ilçesinde bulunana Roma dönemine ait antik spor salonunun üstü kapatılarak koruma altına alındı.
Sarayönü - 21.11.2017
Mersin İl Sağlık Müdürlüğüne Yeni Atama
2010-2012 yılları arasında aile hekimliği yaptı. 2013-2015 yılları arasında Konya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekterliği Tıbbi Hizmet Başkanlığında uzman olarak görev yaparken, 2015 yılında Konya Sarayönü Devlet Hastanesine başhekim olarak atandı.
Sarayönü - 9.11.2017
Rakip Taraftara Attığı Plastik Bardak Yüzünden Konya'ya Hapsoldu
Konya'da Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Sarayönüspor'un taraftarı Eyüp Çetin, 2016 yılı Şubat ayında Karaman Belediyespor ile oynanan maçta çıkan olaylar sırasında, rakip taraftar tribününe içinde su bulunan plastik bardağı fırlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sarayönü Haber, Sarayönü Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 8 - Sarayönü haber sayfamızda Sarayönü haberleri okuyabilir, Sarayönü son dakika haberleri ve güncel Sarayönü gelişmelerini görebilirsiniz. Hdp'li Öcalan, Kadın Mahkumlara Kartpostal Gönderdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 08:51:15. #1.14#
title