Saraybosna Büyükelçiliği'nden Milli Maç Öncesi Resepsiyon

2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 2 Haziran Cumartesi Günü Bosna Hersek ile Türkiye A Milli Futbol Takımları Arasında Oynanacak Maç Öncesi Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçiliği, Her İki Ülkenin Futbol Federasyonu Yetkililerine Resepsiyon Verdi.

Saraybosna Büyükelçiliği'nden Milli Maç Öncesi Resepsiyon

2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 2 Haziran Cumartesi günü Bosna Hersek ile Türkiye A Milli Futbol Takımları arasında oynanacak maç öncesi Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçiliği, her iki ülkenin futbol federasyonu yetkililerine resepsiyon verdi.

Türk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen geceye Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçisi Bülent Tulun evsahipliği yaparken; resepsiyona Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili Affan Keçeci, Bosna Hersek Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mensud Basiç, iki ülke federasyonlarının yöneticileri, Saraybosna'da görev yapan Avrupa Birliği Barışgücü'nde görevli Türk subaylar ile çok sayıda davetli katıldı. Gecede, iki federasyon temsilcisi de günün anısına Büyükelçi Bülent Tulun'a birer plaket verdi.

(KÇ-KÇ-OK-S)