Şans Topu ne zaman çekiliyor? 956. Hafta Şans Topu Sonucu

Şans Topu ne zaman çekiliyor? 956. Hafta Şans Topu Sonucu

9 Ekim Şans Topu çekilişi sonuçları için bu akşam haftanın kazandıran numaraları canlı yayında belirlenecek. Oyunun geçen haftaki çekilişinde 5+1 bilen bir kişi çıkmadığı için 858.870,27 TL değerindeki ödül devretmişti. Peki, 956. hafta Şans Topu çekilişi saat kaçta? 9 Ekim Şans Topu sonuçları ne zaman belli olacak? İşte çekilişe dair detaylar...

Şans Topu ne zaman çekiliyor? 956. Hafta Şans Topu Sonucu

Şans Topu çekilişi bugün sonuçlanacak! Şansınızı 956. hafta Şans Topu oyununda denediyseniz ayrıntılı bilgiler haberimizde. Milli Piyango İdaresi tarafından 2 Ekim'de 955. Hafta çekilişi yapılan Şans Topu sonuçlarında 5+1 bilen çıkmadığı için ödül devretti. Bu akşam yapılacak Şans Topu çekilişinde yaklaşık 900 bin lirayı kazanan olacak mı? Peki, Şans Topu çekilişi saat kaçta yapılıyor, sonuçları ne zaman belli oluyor? İşte detaylar...

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA YAPILIYOR?

Şans Topu çekilişi, her Çarşamba günü Milli Piyango İdaresi tarafından İstanbul Beyoğlu'nda İstiklal Caddesi'ndeki Galatasaray Şube Müdürlüğü'nde herkese açık bir şekilde yapılıyor. Canlı yayında ve noter huzurunda yapılacak olan Şans Topu çekilişi saat 21.15'te başlayacak. Bu çekilişi canlı olarak aşağıdaki linkten izleyebilir ve haftanın 5+1 sayılarını anında öğrenebilirsiniz.

Şans Topu çekilişi canlı izlemek için TIKLAYINIZ...

ŞANS TOPU SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLUYOR?

Milli Piyango İdaresi tarafından canlı yayında yapılan Şans Topu çekilişi ile 956. haftanın kazandıran numaraları belli olacak. Çekilişi takiben 9 Ekim Şans Topu sonuçları, aşağıdaki verdiğimiz linkte saat 21.30'dan sonra yayınlanacak.

Şans Topu sonuçlarını öğrenmek için TIKLAYINIZ...

ŞANS TOPU NEDİR, NASIL OYNANIR?

Şans Topu, Milli Piyango İdaresi tarafından 14.06.2001 tarihinden itibaren oynatılmaya başlayan bir oyundur. Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İlk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oynanan bir oyundur.

Şans Topunun çekiliş günü Çarşamba akşamı saat 21.15-21.20 aralığındadır. Noter huzurunda yapılan çekilişler mpi.gov.tr sitesinde canlı yayında gerçekleştirilir. Çekiliş tamamlanmasından sonra şans topunun ilgili hafta sonuçları Milli Piyango resmi sitesi üzerinden yayınlanıyor. 5+1'i tutturan talihli ya da talihliler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanıyorlar. Sonrasında sırasıyla 5 bilenler, 4+1 bilenler, 4, 3+1, 3, 2+1 ve 1+1 bilenler de küçük miktarlarda da olsa ikramiye almaya hak kazanıyorlar.

Şans Topu oyununda (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenler ikramiyelerini Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenler Loto bayileri veya Milli Piyango Şubelerinden alabilirler. Ancak (5+1) bilenler ise Milli Piyango genel müdürlüğünden alabilirler. Kazanılan ikramiyeler 1 yıl süre ile ödenir.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.