GAZETELER

ŞANLIURFA GAZETELERİ

GİT
ŞANLIURFA yerel

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

DW.COM: Markus C. Slevogt: Gümrük Birliği'nin Güncellenmesi Mümkün - DW Türkçe'ye konuşan Alman -Türk Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Dr. Markus C. Slevogt, Türkiye ile AB arasındaki Gümrük Birliği anlaşmasının güncellenmesinin uyumlu sektörlerde mümkün olduğu görüşünde.

WISE.TV: Zayıflamaya Yardımcı Olan Bitki ve Besinler Neler? - Şahin Hukuk Bürosu Sevda Şahin İhsanoğlu, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.

CARMEDYA.COM: Yeni Mercedes-Benz Cla Karşınızda! - CARMEDYA.COM – Sürüş gözlüğü konusunda birbirinden farklı markalar piyasada yerini almış durumda. bizde bu markalar arasında prestijli olan Serengeti markasının ürettiği sürüş gözlüklerini test etme fırsatı yakaladık. Sürüş gözlüğü ne işe yarıyor? Allassio Serengeti modeli tasarım ve malzeme kalitesi olarak çok iyi durumda. Yoğun ışığa maruz kaldığınızda gözbebekleriniz küçülür, gözleriniz kısılır ve gözlerinize daha az...The post Gerçekten işe yarıyor mu? | Serengeti sürüş gözlüklerini denedik! appeared first on Carmedya.

EMOJI: Yurtdışına Gitmek İsteyenler İçin Ucuza Seyahat Etmenin 7 Sırrı - Youtube'da bilgili ve ilginç videolar paylaşarak bizi etkili öğrenme, yaşam şekilleri konusunda sürekli aydınlatan Barış Özcan, etkili öğrenme sağlamak için yeni bir teknikle bizlerle: Feynman Tekniği!

DAILYMOTION.COM: Rihanna Babasını Mahkemeye Verdi! - Rihanna, tescil ettirdiği soyadını kendi girişimi için izinsiz kullanan babası Ronald Fenty'ye dava açtı.

SONDAKIKA.COM: İstanbul'da Ev Sahibi Olabileceğiz Konut Projeleri - Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları DHI ile tıraşsız saç ekimini sizler için anlattı.

HURRIYET.COM.TR: Yunus Emre, Mozart, Aşık Veysel, Shostakovich, Neşet Ertaş... Eserleri Viyana'da Aynı Konserde... - YUNANİSTAN'da hiç sevilmeyen politikacıların başında Almanya Başbakanı Angela Merkel geliyor.

THEGEYIK: Twitter'da Abuk Sabuk Paylaşımları Okumaktan Bıktıysanız Bunları Yapın - Ursula Goff, sıradan bir saç stilistinden çok daha ileride bir iş anlayışına sahip. Kendisini her seferinde bir adım daha ileriye götürmeye zorluyor.

BBCTURKISH.COM: Yüzlerce Kadına Tecavüzle Suçlanan Brezilyalı 'Medyum' Faria Mahkemeye Çıkacak - Yurt dışında yaşamak isteyenlerin en çok başvuru yaptığı ülkelerin başında gelen Kanada'da hükümet, üç yıl içinde bir milyondan fazla göçmen kabul edeceğini açıkladı.

ENERJIENSTITUSU.COM: Zorlu Enerji'nin Gaz Dağıtım Varlıklarıyla Mitsui, Palmet Enerji ve Enerya Enerji İlgileniyor - Yükselir Group, yenilenebilir enerji alanında G20 ülkeleri arasında en gelişmiş ülke olan Fransa’nın başkenti Paris’e yenilenebilir enerji santrali kurmak için resmi kurumlarla anlaşma sağladı. Uluslararası arenada 21 ülkede doğalgaz, enerji, petrol, inşaat, turizm ve birçok alanda önemli yatırımları bulunan Yükselir Group, devletlerin birincil enerji kaynaklarından uzaklaşıp zararsız olan yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmesinden ötürü yeşil enerji […]The post Yükselir Group, Fransa’da yenilenebilir enerji santrali kuracak appeared first on Enerji Enstitüsü.

EURONEWS.COM: Washington'un En Büyük Sinagogu Yer Değiştirdi - Yunanistan'ın linyit kuşağındaki küçük köyleri madencilik faaliyetleri sebebiyle her geçen gün yok oluyor.

TEKNOTALK.COM: Yeni Nissan Leaf E-Plus, "Akıllı Güç, Akıllı Sürüş ve Akıllı Entegrasyon" - Western Digital'ın yeni kişisel depolama çözümleri dijital içeriklerinin kontrolünü kullanıcılarına veriyor Şirket, Piyasaya Süreceği Yeni İki Süper Hızlı Portatif SSD'lerini ve USB Sürücüleri için Yepyeni Bulut Yedekleme Hizmetini Tanıttı.

INTERSINEMA.COM: Zaman Yolcuları Filmi - Zaman Yolcuları filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Zaman Yolcuları filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

DUNYA.COM: Zorunlu karşılıklarda yeni düzenleme - Zorlu PSM'deki kitap fuarını; Şerefiye Sarnıcı'ndaki klasik müzik konserlerini; Arı sütünün geleceği için yapılan çalışmaları; Müzede Selfie Gününü; Müzeler Konuşuyorun Fransız konuğunu; Karaköy'de açılan Social Jazz Bar'ı biliyor musunuz?

WEBTEKNO: Zte, 2019'un İlk Yarısında 5g Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak - Zimbabve genelinde süren protestolar sonrasında, ülkenin en büyük internet servis sağlayıcısı Econet Wireless, hükümetten gelen emir sonrası interneti kapattı.

HABERLER.COM: Zlatan Ibrahimovic, Cristiano Ronaldo'nun Meydan Okumasına Sert Tepki Gösterdi - Zlatan Ibrahimovic, ''Yeni bir mücadele için Juventus'u seçtim'' diyen Cristiano Ronaldo'yu, Mücadele arıyorsa, 2. Ligden bir takıma gidip onu üst lige çıkarıp şampiyon yapsın sözleriyle eleştirdi.

IHA.COM.TR: Zübeyde Hanım'ın Mezarı Başında Dua Etti - Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerine Dünya'da ki farklı kültürleri öğrenmeleri için çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

AA.COM.TR: Zorunlu Karşılıklar Hakkında Tebliğ"De Değişiklik - Zorlu Tekstil Grubu, sürdürülebilir ürün ve çözümleriyle adından söz ettiren dünyanın en büyük uluslararası ev tekstili fuarı Heimtextil'in en çok dikkati çeken gruplarından biri oldu.

DHA.COM.TR: Zübeyde Hanım, Kabri Başında Anıldı - Zuhal Topal'ın Türkiye şehit verdi, siz burada oynadınız diyerek, stüdyoyu terk eden damat adayı Zekeriya Atak'a açtığı dava sonuçlandı. Damat adayı, Topal'a 10 bin TL tazminat ödeyecek.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.