Sanem Çok Düzgün Biri

Sanem Çok Düzgün Biri

Yönetmen Kudret Sabancı, Sanem Çelik'le Yakalanmasının Ardından İlk Kez Konuştu.

Sanem Çok Düzgün Biri

YÖNETMEN KUDRET SABANCI, SANEM ÇELİK'LE YAKALANMASININ ARDINDAN İLK KEZ KONUŞTU.

Yönetmen Kudret Sabancı'nın, Sanem Çelik'le birlikte yakalanması, geçen yıl magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Adı şimdi de oyuncu Bergüzar Korel'le anılan Sabancı, yaşananlardan sonra ilk kez konuştu.

- O fotoğraf çekildiğinde biz Sanem'le bir buçuk yıldır birlikte çalışıyorduk. Şubat ayı sonunda fotoğraflandık. Aslında ocak ayında birbirimizi tanımaya başlamıştık. O dönemde benim iyi giden ama sorunları da olan bir evliliğim vardı. O dönemde, set içinde yaşanan günlük problemleri paylaşmakla başlayan bir diyaloğumuz oldu Sanem'le.

- Zaten günde 17-18 saat birlikte oluyorsunuz, onun dışında zaten birlikte bir şey yapmaya zamanımız kalmıyor. Dolayısıyla oradaki ilişkileri özel hayatıma hiç taşımadım. Sanem de öyleydi. Sete geliyor, oynuyor, gidiyordu. Ama sonra bir paylaşım olmaya başladı aramızda. Tanımaya başlayınca, herhalde birbirimize enteresan gelmeye başladık.

-İşimle duygularımı karıştırmadım. Kameranın ardından bakınca, benim için bütün oyuncular malzemedir.

- Birbirimizi tanımaya başladık. Gördüm ki, Sanem hiç de dışarıdan göründüğü gibi bir insan değil. Benim düşündüğüm insan değil. Çok düzgün bir insan. Konuşmaya başladık. Set içinde başlayan konuşmalar yavaş yavaş set dışına taşınmaya başladı. Gördük ki, birlikte zaman geçirmekten hoşlanıyoruz. Ya da en azından ben hoşlanıyordum.