Sanatçı Sinan Özen'den Başbakan Erdoğan'a Seçim İçin Destek - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Sanatçı Sinan Özen'den Başbakan Erdoğan'a Seçim İçin Destek

Diğer - Haberler | Magazin
Sanatçı Sinan Özen'den Başbakan Erdoğan'a Seçim İçin Destek

Sanatçı Sinan Özen, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı sevenlerin, cumhurbaşkanı seçiminde kendisine tekrar destek vereceğini düşündüğünü söyledi.

Tatil için geldiği Rize'nin Çayeli ilçesinde gazetecilere açıklama yapan Özen, Başbakan Erdoğan'ın kendisinin dostu ve hemşehrisi olduğunu belirterek, "Erdoğan'ın başbakanlık dönemi içerisinde Türkiye'de yaptığı hizmetleri hepimiz görüyoruz. Bunlar çok önemli gelişmeler" dedi.

"YENİ BİR OLUŞUM YAPACAĞINA İNANIYORUM"

Türkiye'nin yeni bir sisteme geçmek için hazırlandığını ifade eden Özen, şunları kaydetti:

"Cumhurbaşkanlığı, Başbakan Erdoğan için çok önemli. Dolayısıyla Başbakan'ın hem hizmet anlamında hem de cumhurbaşkanlığı seçimi ile beraber yeni bir oluşum yapacağını düşünüyorum. Başarılı olacağına inanıyorum. Yaptıklarını bütün halk olarak ve sanatçı olarak da görüyorum. Bu toplumda yaşayan birey olarak da görüyorum. Ülkesine sunduğu katkılardan dolayı cumhurbaşkanı seçimlerinde aynı teveccühü onu sevenlerin göstereceğini düşünüyorum."

"MURAT GÖĞEBAKAN'A ŞARKI VERMİŞTİM"

Vefat eden sanatçı Murat Göğebakan ile iki ay önce Çorum'da bir konserde birlikte olduğunu anlatan Özen, "En son kendisini orada gördüm. Belli etmemeye çalıştım ama çok üzüldüm. O gün biraz konuştuk, sohbet ettik. Murat son çıkardığı albümde benden bir şarkı istemişti. 'Kapına gül bıraktım' şarkımı Murat son albümünde raks versiyonu olarak çıkardı. Allah mekanını cennet etsin, geride kalanlara sabır versin" diye konuştu.

Diğer - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
title