Sanatçı Hülya Avşar Savcılıkta İfade Verdi

Sanatçı Hülya Avşar Savcılıkta İfade Verdi

Sanatçı Hülya Avşar, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) İlişkin Yazdığı Bir Yazı Dolayısıyla Hakkında Başlatılan Soruşturma Kapsamında Savcılıkta İfade Verdi.

Sanatçı Hülya Avşar Savcılıkta İfade Verdi

Sanatçı Hülya Avşar, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) ilişkin yazdığı bir yazı dolayısıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında savcılıkta ifade verdi.

Hülya Avşar, avukatıyla geldiği Şişli Adliyesinde, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Seyfettin Yiğit'e ifade verdikten sonra adliyeden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

TMSF hakkında yazdığı bir yazı nedeniyle ifade verdiğini belirten Avşar, ''Onların benden haksız yere aldığı ücretin karşılığında yazdığım bir yazı nedeniyle ifade verdim. Savunmamızı yaptık'' dedi.

Hakkını sonuna kadar arayacağını söyleyen Avşar, ' 'Türkiye Cumhuriyeti'nde gerçekten haklının hakkının verildiğini düşünüyorum. Onun için de TMSF ile olan problemlerim benim hakkım verilene kadar bitmeyecek. Sonuna kadar peşindeyim. Onlar benim peşimde değil, ben onların peşindeyim'' şeklinde konuştu.

Kaynak: AA