SANAT FESTİVALİ HABERLERİ

Sanat Festivali Haberleri

Sanat Festivali haber, Sanat Festivali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sanat Festivali - 1.10.2020
29. Ceviz Kültür ve Sanat Festivali, Kovid-19 nedeniyle iptal edildi
Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 29. Ceviz Kültür ve Sanat Festivali'nin iptal edildiğini belirtti.
Sanat Festivali - 23.9.2020
Üç Tenor ve Üç Soprano grupları çok sesliliği yeni sezonda da sahnelere taşıyacak
Bodrum Müzik Festivali, Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Side Festivali, Bellapais İlkbahar Müzik Festivali, ODTÜ Kültür ve Sanat Festivali, Çanakkale Korolar Festivali gibi etkinliklerde konser veren Üç Tenor Grubu geniş kitlelere ulaştı.
Sanat Festivali - 9.8.2020
Haftanın tarihine bakış
1969- Woodstock müzik ve sanat festivali başladı.
Sanat Festivali - 8.8.2020
Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf Yarışması Sergisi açıldı
Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf Yarışması Sergisi'nin açılışı gerçekleştirildi.
Sanat Festivali - 27.7.2020
Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
Büyükçekmece Belediyesi, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF), Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD), işbirliğiyle Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen "Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf Yarışması 2020" sonuçlandı.
Sanat Festivali - 10.7.2020
Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali, Kovid-19 nedeniyle 2021'e ertelendi
Karabük'ün Yenice ilçesinde, bu yıl 23'üncüsü düzenlenecek Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 2021 yılına ertelendi.
Sanat Festivali - 30.6.2020
Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali
Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali nedeniyle mesaj yayınladı.
Sanat Festivali - 29.5.2020
Ereğli'den kısa kısa
Posbıyık, gazetecilere yaptığı açıklamada, her yıl gerçekleştirilen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'ni bu yıl için gündeme almadıklarını anlatarak, "Önceliğimiz Ereğli halkının sağlığıdır.
Sanat Festivali - 14.3.2020
15. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali başladı
Muğla'nın Marmaris ilçesinde 15'inci Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali'nin, açılışı yapıldı.
Sanat Festivali - 14.3.2020
15. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali başladı
Antalya'da 15'inci Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali'nin, açılış töreni Muğla'nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirildi.
Sanat Festivali - 11.3.2020
ABD'de Coachella Festivali koronavirüs nedeniyle ertelendi
ABD'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle California eyaletinin Riverside şehrinde düzenlenen, 2019'da 250 bin kişinin katıldığı Coachella Müzik ve Sanat Festivali ertelendi.
Sanat Festivali - 26.2.2020
"1. İstanbul Dijital Sanat Festivali" mayısta sanatseverlerle buluşacak
Mezo Dijital tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinin destekleriyle bu yıl ilki düzenlenen "İstanbul Dijital Sanat Festivali", 29-31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Sanat Festivali - 13.2.2020
Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivali hazırlıkları başladı
Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivali kutlama komitesi hazırlık toplantısı, Amasya Valisi Osman Varol başkanlığında gerçekleştirildi.
Sanat Festivali - 5.2.2020
Ereğli Belediye Meclisi toplandı
Posbıyık, Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nin bu yıl 4 güne çıkarıldığını ve 9-12 Temmuz'da gerçekleştirileceğini de sözlerine ekledi.
Sanat Festivali - 5.2.2020
Tepe Emlak Yatırım çalışanlarının yüzde 53'ünü kadınlar oluşturuyor
YENİLENEN SİNEMASIYLA BİLKENT CENTER 20 YAŞINDA Bilkent Center, ziyaretçilerin keyifli ortamlarda alışveriş ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayabildikleri,  hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebildikleri bir yaşam alanına dönüştü. Bilkent Center, Ankara'nın en köklü sinemalarından olan Bilkent Prestige sinemasının da yenilenmesi ile toplumun her kesiminden insanın seveceği, kendini iyi hissedeceği alışveriş, yaşam ve gastronomi merkezi kavramlarını bir araya getirerek sektöre öncülük etti. 20'nci yılında yenilenerek, 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosunu benimseyen ve başarılarını ödülle taçlandıran Bilkent Center, bu yıl Ankara Kahve Festivali ile Hermes Creative Ödülleri'nden 4 kategoride 'platin' ödülü ile 3'üncü Uluslararası Bilkent Sanat Festivali ile dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim ödülleri arasında gösterilen 'MarCom' ödüllerinden 'Özel Etkinlik' kategorisinde 'platin' ödülü aldı.
Sanat Festivali - 3.2.2020
Çocuk sanat festivali Beşiktaş'ta gerçekleşti
Beşiktaş Belediyesi'nin destekçisi olduğu Çocuk Sanat Festivali'nin ikincisi Zorlu PSM'de gerçekleşti.
Sanat Festivali - 30.1.2020
"Çocuk Sanat Festivali" Zorlu PSM'de çocuklarla buluştu
Bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye'nin ilk "Çocuk Sanat Festivali" başladı.
Sanat Festivali - 27.1.2020
2019 Kültür Ve Sanatla Dolu Dolu Geçti
152 PROGRAM İLE TOPLAM 354 BİN 450 KİŞİYE ULAŞILDI Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün amaçları ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Alper Taban, "Müdürlüğümüz belediyemizin amaç, ilke ve hedeflerine uygun; sergi, seminer, tiyatro, konser, festival, konferans ve sanatsal ve teknik kurslar gibi her türlü kültürel etkinlikleri düzenlemek ve düzenlenmesine yardımcı olmak, etkinliklerle kent halkının kaynaşmasını, toplumsal moralin yükselmesini ve ortak bir kent kültürünün oluşmasını sağlamak üzere çalışmalar yürütmektedir. Bu bağlamda tevazu, samimiyet ve gayretle gönülden bağlı olduğumuz İnegöl'e ve bu aziz şehirde yaşayan ilçe halkına yakışır programlarla şehrin ortak bir paydasını oluşturmayı, kent halkının kaynaşmasını ve toplumsal moralin yükseltilmesini sağlamak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 4 birimde (Gençlik Merkezi, Kent Müzesi ile Mobilya Ağaç Sanayi Müzesi, Bilgi Kültür Evleri ve İnesmek) toplamda 38 personel ile İnegöl halkının hizmetindeyiz. Gençlik Merkezi koordinatörlüğünde konserler, tiyatrolar, seminer ve konferanslar, sergiler, şenlikler, ramazan etkinlikleri, kültür-sanat festivali, kültür-sanat kursları, halk oyunları, sosyal sorumluluk projeleri, müzelerimizde sergiler, seminer ve konferanslar, müze ziyaretleri, öğrenci etkinlikleri, atölye çalışmaları, İnesmek aracılığıyla ise sanat ve meslek edindirme kursları, sergiler, kursiyer etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri ve son olarak Bilgi Kültür Evlerinde ücretsiz ve güvenli internet hizmeti, çocuk etkinlikleri, zeka ve strateji oyunları (satranç ve mangala) ve kütüphane hizmeti ile 2019 yılı içerisinde 152 programda toplam 354 bin 450 kişiye ulaşıldı" dedi.
Sanat Festivali - 23.1.2020
"Çocuk Sanat Festivali" 30 Ocak'ta başlayacak
Bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye'nin ilk "Çocuk Sanat Festivali", 30 Ocak-2 Şubat'ta gerçekleştirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sanat Festivali Haberleri | Sanat Festivali Haber - Haberler - Sanat Festivali haberleri, son dakika sanat festivali haber ve gelişmeleri burada. 29. Ceviz Kültür ve Sanat Festivali, Kovid-19 nedeniyle iptal edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.10.2020 15:38:13. #1.15#
title