Sana Söz nerede çekiliyor? Dizi hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Sana Söz çekimleri nerede yapıldı? - Haberler
Haberi Paylaş

Sana Söz nerede çekiliyor? Dizi hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Sana Söz çekimleri nerede yapıldı?

Sana Söz nerede çekiliyor? Dizi hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Sana Söz çekimleri nerede yapıldı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Star TV'nin yeni dizisi Sana Söz bugün başlıyor. Dizinin ilk bölümünde merak edilen konuların başında dizinin çekim yapıldığı yerler oldu. Peki, Sana Söz nerede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Sana Söz hangi şehirde ve ilçede çekiliyor? İşte bilgiler...

Sana Söz, ilk bölümü 2 Kasım 2021 tarihinde yayımlanan, başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı senaryosunu Ali Erkan Erzen'in yönetmenliğini ise Şenol Sönmez'in yaptığı dram, polisiye ve aksiyon türündeki Türk televizyon dizisi. Dizinin nerede çekildiği araştırılıyor. Peki, Sana Söz nerede çekiliyor? Dizi hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Sana Söz çekimleri nerede yapıldı?

Ekranların yeni dizisi Sana Söz, İstanbul'da çekiliyor. Sana Söz dizi çekimleri İstanbul'un çeşitli ilçelerinde yapılmaktadır. Sana Söz dizisi Beşiktaş, Galata gibi mekanlarda çekiliyor.

Star'ın yeni dizisi 'Sana Söz' seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın başrolünü paylaştığı 'Sana Söz'ün merakla beklenen afişi yayınlandı. Dizide, herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif'le O¨mer'in hikayesi seyirci ile buluşacak. İzleyici ile buluşmak için gün sayan Sana Söz'ün afişinde başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan yer aldı. Erkan Petekkaya ilk kez bir polisi canlandırırken Nehir Erdoğan ise program sunucusu olarak seyircinin karşısına çıkacak. Sana Söz'ün afişi diziye olan merakı artırırken, aynı cinayeti aydınlatmak için iş birliği yapmak zorunda kalan ikili arasında yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın paylaştığı Star'ın yeni dizisi Sana Söz'ün ilk tanıtımı dün akşam izleyici ile buluştu. Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın'ın kaleme alıyor.'Sana Söz' nefes kesen hikayesi ile yakında Star'da.

Erkan Petekkaya : Ömer Duran

Nehir Erdoğan : Elif Karaca

Serkan Altunorak

Ayça İnci

Hivda Zizan Alp

Orhan Güner

Ferhat Baynal

Yaşar Aydınoğlu

Aslıhan Kapanşahin

Atakan Hoşgören

Selin Genç

Selda Güldükoğlu

Ali Önsöz

Haberler.com - Gündem

dizilerin çekildiği mekan, Dizi, Gündem, Magazin, Haber

title