San Diego Haberleri

San Diego haber, San Diego son dakika haberleri ve gelişmeleri.

San Diego - 24.04.2017
L'oréal Türkiye Ceo'su Rumpler: 1 Milyarın Üzerinde Kişiye Hizmet Veriyorsanız Sürdürülebilir Olmak...
Dünyanın önemli projelerini hayata geçirmiş, markalara değişimin parametreleri konusunda ilham vermiş, 15'i yabancı, 35 konuşmacının konferanslar verdiği 2 gün süren etkinliğin moderatörlüğünü Mr. Goodvertising Thomas Kolster yaptı. Dünya ekonomisini, sürdürülebilir ekonomiye dönüştürmek amacıyla geleceği şekillendiren şirketlerin oluşmasına katkı sağlayan Sürdürülebilir Markalar® Küresel Platformu (Sustainable Brands), markalar ve tüm paydaşlarını Boston, San Diego, Kopenhag, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Barselona, Cape Town, Bangkok, Kuala Lumpur, Sydney, Tokyo ile birlikte İstanbul'da da bir araya getirdi.
San Diego - 11.04.2017
Uluslararası Sürdürülebilir Markalar Konferansı
Dünya ekonomisini sürdürülebilir ekonomiye dönüştürmek amacıyla geleceği şekillendiren şirketlerin oluşmasına katkı sağlayan Sürdürülebilir Markalar Küresel Platformu (Sustainable Brands), markalar ve tüm paydaşlarını Boston, San Diego, Kopenhag, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Barselona, Cape Town, Bangkok, Kuala Lumpur, Sydney ve Tokyo ile birlikte İstanbul'da da bir araya getiriyor.
San Diego - 11.04.2017
Dünyanın En Önemli Konferansı İstanbul'da Yapılıyor!
Dünya ekonomisini, sürdürülebilir ekonomiye dönüştürmek amacıyla geleceği şekillendiren şirketlerin oluşmasına katkı sağlayan Sürdürülebilir Markalar® Küresel Platformu (Sustainable Brands) markalar ve tüm paydaşlarını Boston, San Diego, Kopenhag, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Barselona, Cape Town, Bangkok, Kuala Lumpur, Sydney, Tokyo ile birlikte İstanbul'da da bir araya getiriyor.
San Diego - 05.04.2017
Mozart Group
Grup, 2015 yılında Polonya ve İsviçre'de yaşayan arkadaşları ve meslektaşları ile birlikte Varşova'daki Teatr Polski'de BranQ şirketi tarafından desteklenen bir ön gösterim performansı ile 20. yılını kutlamıştır. Bu başarılarla dolu 20 yılı "Mozart Yolculukları" başlığı altında yeni bir gösteri ile taçlandırmışlardır. Mozart Yolculukları, yaşanmış komik ve ilginç hikayeleri seyirciye sunan, beklenmedik durumları ve karakteristik farklılıkları komik bir bakış açısıyla sunan bir gösteridir. Grup; 2016 yılında İsrail'i ilk kez ziyaret ederek Tel Aviv, Kudüs ve Hayfa'da performanslar gerçekleştirmiştir. Dörtlü, 2016 Nisan ayında, Paris'te yer alan Thetre Antoine'de dört hafta süren bir gösteri serisine imza atmıştır. San Diego'da La Jolla Music Festival'inde bir performans gerçekleştiren grup, kıtaları aşan tanınırlığı ile unutulmaz performanslarına devam etmektedir.
San Diego - 01.04.2017
The Black Heart Procession
2004'te Hollandalı progresif rock grubu Solbakken'le yayımladıkları In The Fishtank, vol. 11'ın ardından 2005'te yine The Album Leaf projesiyle adını duyuran basçı Jimmy LaValle'i kadrosuna katan grup, 2006'da halen pek çok eleştirmen tarafından en iyi albümü olarak addedilen The Spell'i yayımladı. Bu albümü San Diego'daki kendi stüdyolarında kaydeden The Black Heart Procession, grup üyelerinin diğer işleriyle ilgilendiği üç yıllık bir ara sonrasında 2009'da şimdilik son albümleri olan Six'le geri döndü.
San Diego - 31.03.2017
Trump 25 Milyon Dolar Ödeyecek
San Diego'daki ABD Bölge Hakimi Gozalo Curiel'in onayladığı anlaşmaya göre, Trump Üniversitesi 25 milyon dolar tazminat ödemeyi kabul ederken, binlerce eski Trump Üniversitesi öğrencisi paralarının büyük çoğunluğunu geri alabilecek.
San Diego - 15.03.2017
Türk Mucitler ABD'den İlham Veren Mühendislik Ödülü ile Döndü
BEYKOZ'DA 70 metrelik sondaj kuyusuna düşen köpeği kurtarma çalışmaları sırasında yaptıkları 'kurtarma koluyla' gündeme gelen Bahçeşehir Anadolu Lisesi robotik takımı Adroit Androids ABD'nin San Diego eyaletinde düzenlenen FIRST Robotics Competition'da "Engineering Inspiration" ödülünü...
San Diego - 10.03.2017
Washington'da Yerlilerin "Petrol Boru Hattı" Protestosu
"Kara yılanı topraklarımızda istemiyoruz" San Diego'dan protestoya katılmak için başkente gelen Kumeyaay yerlilerinden "Mavi Kartal", AA muhabirine yaptığı açıklamada, yerli hakları için ülkenin bir ucundan diğer ucuna seyahat ettiğini anlattı.
San Diego - 03.03.2017
Bilim Adamları 3d Yazıcıyla İşlevsel Damar Ağı Oluşturdu
San Diego'daki California Üniversitesi araştırmacıları, önce bilgisayarda damar yapısını modelledi, daha sonra da 3D yazıcıyla polimer ve canlı hücre kullanarak damar ağı oluşturdu.
San Diego - 20.02.2017
ABD, Güney Çin Denizi'nde Yeni Bir Devriye Görevi Planlıyor
Muhtemelen San Diego deniz üssünden hafta sonunda yola çıkan filo tarafından ifa edilecek bu görev çerçevesinde Çin'in kendi toprağı kabul ettiği adaları 12 mil çevreleyen karasularına girilmesi öngörülüyor.
title