San Diego Haberleri

San Diego haber, San Diego son dakika haberleri ve gelişmeleri.

San Diego - 27.10.2016
Çin ve ABD Arasındaki Güney Çin Denizi Tartışması
Geçen hafta ABD'nin San Diego Üssü'ndeki 3.
San Diego - 16.10.2016
ABD'de Trafik Kazası: 4 Ölü, 8 Yaralı
NEW ABD'nin California eyaletinin San Diego kentinde bir aracın köprüden kalabalık bir parka düşmesi sonucu dört kişi öldü.
San Diego - 06.10.2016
İranlı Sanatçıdan "Barış İçin Müzik" Konseri
Londra Filarmoni Orkestrası, Minnesota Orkestrası, Colorado Senfoni Orkestrası, San Diego Senfoni Orkestrası, New Jersey Senfoni Orkestrası ve Zagreb Filarmoni Orkestrası'na şeflik yapan Rohani, 1993'te Yunanistan'ın Atina kentinde Londra Filarmoni Orkestrası eşliğinde Yunanlı besteci Yanni ile birçok beste için piyano ve keman çaldı.
San Diego - 29.09.2016
Vurulan Siyahinin Elindeki Nesne Elektronik Sigaraymış
San Diego yakınlarındaki El Cajon'da bir ihbarı değerlendiren iki polis, cebinden çıkardığı nesneyi kendilerine doğru yönelten bir siyahiye ateş açmıştı.
San Diego - 28.09.2016
ABD'de Polis Bir Siyahiyi Daha Öldürdü
Polis Şefi Jeff Davis, San Diego yakınlarındaki El Cajon'da polis tarafından vurulan 30'lu yaşlardaki siyahinin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini açıkladı.
San Diego - 29.07.2016
ABD'de Savaş Uçağı Düştü
ABD Donanması Miramar Hava İstasyonu yetkililerince yapılan açıklamada, donanmaya ait F/A-18C tipi savaş uçağının eğitim uçuşu yaptığı sırada California'ya bağlı San Diego kentinin Twentynine Palms bölgesindeki çöle düştüğü belirtildi.
title