Samuel Eto'o'ya Brezilya'dan Gremio ve Vasgo da Gama Talip Oldu

Brezilya Serie A ekiplerinden Gremio ve Vasgo da Gama, Antalyaspor'da geleceği belirsiz olan Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o'ya talip oldu.

Samuel Eto'o için Brezilya'dan iki talip olduğu ortaya çıktı. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'daki geleceği belirsiz olan Samuel Eto'o Brezilya'dan iki talip çıktı. Samuel Eto'o için Brezilya Serie A ekiplerinden Gremio ile Vasco da Gama'nın devrede olduğu belirtildi.

"BAŞKANLA KONUŞTUKLARIMIZ ARAMIZDA KALACAK"

Gremio adına Eto'o hakkında teknik direktör Renato Portaluppi da kısa bir açıklama yaptı. Gremio Teknik Direktörü Renato Portaluppi, basın toplantısında Eto'o hakkındaki iddiaların sorulmasının ardından, "Başkanla bu konu hakkında görüştük ama konuştuklarımız aramızda kalacak. Ona bu konuda nedler beklediğimi söyledim. Başkana güveniyorum" ifadelerini kullandı.

Brezilya basınında da geniş yer bulan haberde Gremio'nun yüksek maliyeti nedeniyle Eto'o transferini gerçekleştirmesinin zor olduğu ancak Vasco da Gama'nın bu transferde ısrarının sürdüğü belirtildi.

HAMZAOĞLU: "ETO'O 'GİTMEK İSTİYORUM' DERSE..."

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu da Eto'o'nun geleceği hakkında konuşmuş ve "Eğer 'Kalıp devam edeceğim' diyorsa, evet Eto'o bizim oyuncumuz ama 'Gitmek istiyorum, bana da şöyle bir teklif var' şeklinde gelirse, yönetim kurulumuz oturur bunu değerlendirir. Burada hem kulübün hem de oyuncunun menfaatleri göz önünde bulundurularak karar verilir. Şu an için Eto'o bizim oyuncumuz. Yurt dışında tedavisini sürdürüyor. Döndüğünde de takımla beraber çalışmalara başlayacak. Nasri'nin menajerleri kulüple görüşüyor. Ona da talipler var. Gitmeyi düşünüyor. Giderlerse gittikleri yerde başarılı olmalarını isterim ama kalırlarsa da bizim oyuncularımız" ifadelerini kullanmıştı.