Samsunspor Teknik Direktörü Hasan Şengün İstifa Etti

Samsunspor Teknik Direktörü Hasan Şengün, Kocaelispor Beraberliğinin Ardından İstifa Etti. Yönetimin Şengün'ün Yerine Hikmet Karaman İle Anlaşmaya Vardığı Belirtildi.

Samsunspor Teknik Direktörü Hasan Şengün İstifa Etti

Samsunspor Teknik Direktörü Hasan Şengün, Kocaelispor beraberliğinin ardından istifa etti. Yönetimin Şengün`ün yerine Hikmet Karaman ile anlaşmaya vardığı belirtildi.

Türk Telekom Lig A` da üst üste kaybedilen puanların faturası Teknik Direktör Hasan Şengün`e çıktı. Orduspor mağlubiyeti ve ardından Kocaelispor beraberliği ile lige başlayan Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Hasan Şengün Nuri Asan Tesisleri`nde basın toplantısı düzenleyerek istifa etti. Samsunspor kamuoyununda yeterli desteği göremediğini söyleyen Şengün,¨Çok büyük umutlarla lige başlamıştık. Orduspor mağlubiyeti ile bir takım çevrelerin erken eleştirileri kulüpte ve takımda olumsuzlukları ortaya çıkardı. Kocaelispor beraberliğiyle de bu olumsuzluk üst seviyeye çıktı. Ben de kulübün menfaatleri doğrultusunda görevimden istifa ediyorum¨ dedi. Diğer taraftan Hasan Şengün ile yollarını ayıran yönetim, Malatyaspor`dan ayrılan Hikmet Karaman ile büyük ölçüde anlaşmaya varıldı. Karaman`ın Çarşamba günü oynanacak Arsinspor karşılaşmasında takımın başında olacağı belirtildi.