Samsung'un Yeni Telefonu Ortaya Çıktı!

Samsung'un üst seviye Android tabanlı kapaklı telefonu olarak karşımıza çıkacak modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıkmış durumda.

Samsung'un Yeni Telefonu Ortaya Çıktı!

Samsung'un üst seviye Android tabanlı kapaklı telefonu olarak karşımıza çıkacak modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıkmış . Peki, eski ve yeni telefon form faktörünü bir araya getirecek ürün hangi özelliklerle geliyor?

Samsung SM-W2018 neler sunacak?

Samsung W serisinin son ürünü olarak karşımıza çıkacak olan SM-W2018 için Mayıs atında Çin mevzuat kuruluşu TEENA'dan sertifika alınmıştı. Bu dönemde cihazın Qualcomm Snapdragon 821 ve 4 GB RAM ile birlikte geleceği görülüyordu. Ek olarak, üründe kablosuz şarj yeteneğinin de olduğu fark edilmişti.

Şimdi ise, SM-W2018 için yeni de bilgiler gelmiş durumda. Buna göre cihaz Snapdragon 821 ile değil sekiz çekirdekli Snapdragon 835 çipsetiyle birlikte sunulacak ve Adreno 540 GPU'ya sahip olacak. Ayrıca RAM miktarı 6 GB'a çıkarken depolama içinse 64 GB bekleniyor.

Her ikisi de 1080 x 1920 çözünürlükte 4.2 inç ekran, 2300 mAh batarya, 12 megapiksel (MP) arka ve 5 MP ön kamera ile Android 6.0.1 bilinen diğer detaylar arasında yer alıyor.

Ürünün çıkış tarihi ve fiyatı konusundaysa henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: Shiftdelete