Samsung Galaxy Note 3 ile 6.3inçlik Dev Ekran

Samsung Galaxy Note 3 ile 6.3inçlik Dev Ekran

Samsung’un 2013 modeli amiral gemilerine ilişkin söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Bu kez gündemdeki cihaz Galaxy Note 3 oldu. İşte detaylar: Samsung’un 2012 yılına damga  vuran ...

Samsung Galaxy Note 3 ile 6.3inçlik Dev Ekran

Samsung'un 2013 modeli amiral gemilerine ilişkin söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Bu kez gündemdeki cihaz Galaxy Note 3 oldu. İşte detaylar:

Samsung'un 2012 yılına damga  vuran modellerinden biri olan Galaxy Note 2, 2013 yılında daha büyük bir ekran boyutu ile karşımıza çıkacağa benziyor. Korea Times tarafından ortaya atılan iddiaya göre Galaxy Note 3 beklenenden biraz daha önce tanıtılabilir.

Samsung'un Galaxy Note 3'de 6.3inçlik AMOLED tabanlı bir ekran kullanacağı iddia edilen haberde, bu ekranın 1080p HD çözünürlük üreteceği söyleniyor. Pil ömrü konusunda da dikkat çekici özelliklere sahip olacağı söylenen ürünün tanıtılacağı tarihe ilişkin de bir sürpriz olabileceğine dikkat çekilmiş.

Bilindiği üzere Samsung Galaxy Note 2, 5.5inçlik bir ekran ile kullanıcılara sunulmuştu. Buna ek olarak ise birçok üreticinin 2013 planları arasında 6inçten büyük ekrana sahip akıllı telefon planlarının bulunduğu konuşuluyordu. Bu cihazlar arasında 6.1inçlik Huawei Ascend ve 6inçlik Sony Xperia modelleri başı çekiyordu.