Samsung Düşük Bütçeli Telefonu Galaxy Ace 3'ü Duyurdu

Samsung Düşük Bütçeli Telefonu Galaxy Ace 3'ü Duyurdu

Samsung donanımsal özellikleri açısından bakıldığında oldukça düşük bir maliyeti olacağı düşünülen Galaxy Ace 3'ü bugün kullanıcılarına duyurdu.

Samsung Düşük Bütçeli Telefonu Galaxy Ace 3'ü Duyurdu

İki haftadan az bir zaman önce, Samsung Android tabanlı akıllı telefon ve tablet ailesinin bir parçası olan 4.3 inçlik Galaxy S4 Mini akıllı telefonunu duyurmuştu. Şirket şimdi ise yeni bir akıllı telefonla karşımızda. 

Şirket bugün insanlar için oldukça uygun bütçeye sahip olan Galaxy Ace 3'ü duyurdu. 4.0 inç ve 480x800 ekrana sahip, Android 4.2 mobil işletim sistemi ile çalışacak akılı telefonun, çift çekirdekli 1 GHz işlemcisi, 1 GB RAM'ı ve 4 GB'lık dahili hafıza alanı bulunuyor. Eğer isterseniz oldukça az olan bu depolama alanını microSD desteği ile 64GB kadar yükseltebilirsiniz.

Fiyat belli değil

Ayrıca 5 megapiksel arka kamera sahip olacak Samsung Galaxy Ace 3, satışı yapılan yere göre model 3G ve LTE olarak iki versiyona ayrılmış halde karşımıza çıkacak. Samsung  Ace 3 için herhangi bir lansman tarihi veya fiyatlandırma yapmadı, fakat telefonun donanımsal özelliklerine  bakıldığında oldukça düşük bir maliyet bekleniyor.

Samsung'un 20 Haziran'da Londra'da yapacağı basın toplantısında sadece Galaxy ailesinden ürünleri tanıtmayacak. Bu etkinlikte ATIV markası altında bazı Windows tabanlı ürünlerde tanıtılacak.

Kaynak: Technomonde.com