Samsung'dan Sevgililer Günü'nde Atilla Taş Sürprizi

Samsung'dan Sevgililer Günü'nde Atilla Taş Sürprizi

Samsung, Sevgililer Günü'nü alışılmışın dışında kutlayarak sosyal medyada büyük yankı uyandırdı

Samsung'dan Sevgililer Günü'nde Atilla Taş Sürprizi

Samsung, son dönemde sosyal medya gündeminin önemli aktörlerinden biri haline gelen Atilla Taş ile birlikte, eğlenceli bir Sevgililer Günü projesine imza attı. "Atilla Taş'ın Sevgililer Günü Hediyesi" adıyla yayınlanan eğlenceli video, hem sosyal medya hem de konvansiyonel medyada ses getirmeyi başardı.

Samsung, Sevgililer Günü için hazırladığı özel video projesiyle, sosyal medya kanallarında büyük ilgi görürken, eğlenceli içeriğiyle de izleyenlerin yüzünü güldürdü. Sosyal medyadaki paylaşımları ile adından söz ettiren şarkıcı Atilla Taş, Samsung Galaxy Note 3 akıllı telefon ve Galaxy Note 10.1 tabletin de kullanıldığı çalışmada, kendisini Türkiye'ye tanıtan Ham Çökelek şarkısını, bugünün sosyal medya terimleri ile yeniden seslendirerek, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

2 gün içerisinde 1 milyon izlenme

Esprili yorumlarıyla son dönemin Twitter fenomenleri arasında yer alan Atilla Taş'ın Twitter hesabından paylaştığı video, esprili şarkı sözleriyle dikkatleri çekti. Caps'ler, selfie akımı, Flappy Bird gibi sosyal medyanın popüler terimlerini içeren eğlenceli Atilla Taş video'su, Youtube'ta paylaşılmasının ardından, kısa süre içerisinde 1 milyon izlenmeye ve onbinlerce paylaşıma ulaştı. Video ile birlikte paylaşılan hashtag #tasgibierkek 10 bine yakın paylaşım alarak, videonun kahramanı Atilla Taş'ı da Trending Topic'e taşımış oldu.

Çok kısa bir sürede sosyal platformlarda en çok paylaşılan link haline gelen ve binlerce kişi tarafından izlenen videonun kamera arkası görüntüleri de yayınlandı. İkinci video ile Samsung Türkiye ve Atilla Taş, gösterilen büyük ilgi için izleyenlere teşekkür etti. Samsung, önümüzdeki dönemde de yeni projelerle, internet kullanıcılarına farklı kanallardan ve farklı içeriklerle seslenmeyi sürdürecek.