Samsun: Samsun'da Hırsızlık Olayları

Samsun: Samsun'da Hırsızlık Olayları

Samsun'da Meydana Gelen Hırsızlık Olaylarında, Hırsız veya Hırsızlar, Girdikleri Ev ve İşyerlerinden Ziynet Eşyası, Para, Bilgisayar ve Park Halindeki Bir Otomobilin Plakasını Çaldı.

Samsun: Samsun'da Hırsızlık Olayları

Samsun'da meydana gelen hırsızlık olaylarında, hırsız veya hırsızlar, girdikleri ev ve işyerlerinden ziynet eşyası, para, bilgisayar ve park halindeki bir otomobilin plakasını çaldı.

Edinilen bilgiye göre, Unkapanı Mahallesi'nde İdris H.'ye ait eve giren hırsız veya hırsızlar, 32 gram ağırlığında altın bilezik, 1 metre uzunluğunda altın zincir, 4 adet çeyrek altın, 1 adet yarım altın, 1 adet tam altın, 1 çift altın küpe ve 1 adet altın yüzük çaldı. Liman Mahallesi'nde Oğuz U.'ya ait işyerine giren hırsız veya hırsızlar da, bin 250 YTL değerinde 1 adet diz üstü bilgisayar çaldı. Kale Mahallesi'nde Emine E.'ye ait işyerine giren hırsız veya hırsızlar ise, içinde 250 YTL para, cep telefonu ve banka kartları bulunan çantayı çaldı. Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde Mehmet Ş.'ye ait park halindeki 5 SE 472 plakalı otomobile giren hırsız veya hırsızlar, CD çaları çaldı. Hırsız veya hırsızlar, Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde Zafer K.'ye ait park halindeki 55 DY 117 plakalı otomobilin de ön plakası çalındı. Yenidoğan Mahallesi'nde Yusuf G.'ye ait eve giren hırsız veya hırsızlar, 120 YTL para, içinde 50 YTL para bulunan 2 adet kumbara, 1 adet altın kolye ve 1 adet altın künyeyi çaldı. Hırsız veya hırsızlar, Pazar Mahallesi'nde Kale İçi Camii'nde abdest almak isteyen Şansal Ç.'nin çeketinin cebinden 400 YTL para ve kimlik kartlarını çaldı. Unkapanı Mahallesi'ndeki pazar yerinde Hacer K.'nin çantasından da 205 YTL para çalındı.

Meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili soruşturmalar sürdürülüyor.