Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Sandıkçı Atandı

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Sandıkçı Atandı

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı Atandı. Sandıkçı, Atanma Konusunda Kendisine Henüz Resmi Bir Tebligat Yapılmadığını Söyledi.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Sandıkçı Atandı

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı atandı. Sandıkçı, atanma konusunda kendisine henüz resmi bir tebligat yapılmadığını söyledi.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli'nin Kocaeli'ye atanmasıyla birlikte yerine Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı'nın atandığı öğrenildi. Samsun'a atanan Sandıkçı, ilk görevine; 1979'da Erzurum Tekman Lisesi'nde matematik öğretmeni olarak başladı. Bu görevden sonra sırasıyla; Of Bölümlü Ortaokulu Matematik Öğretmenliği ve Müdürlüğü, Siirt Şirvan YİBO Matematik Öğretmenliği ve Müdürlüğü, Maçka Çatak Ortaokulu Matematik Öğretmenliği ve Müdürlüğü, Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Trabzon Merkez Cudibey İlköğretim Okulu Müdürlüğü, Rize Derepazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Ankara Çankaya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Toplam olarak 3 yıl öğretmenlik, 18 yıl okul müdürlüğü ve 7 yıl Genel İdare Hizmetleri sınıfında Şube Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve son olarak da 26 Mart 2003'ten bu tarafa da Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapıyordu. (CİHAN)