Samsun Barosu Haberleri

Samsun Barosu haber, Samsun Barosu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Samsun Barosu - 13.06.2015
Milletvekili Seçiminin Ardından
Daha sonra Edis ve Usta, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver ve Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz'e de ziyarette bulundu.
Samsun Barosu - 01.06.2015
Samsun'daki Doktora Silahlı Saldırı
Yürüyüşe, Samsun Sağlık İl Müdürü Yusuf Köksal, Samsun Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Kasapoğlu, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Mehmet Dursun Mehel, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz de katıldı.
Samsun Barosu - 19.05.2015
Feyzioğlu: Avukatlık Türkiye'de Bugünkü Kadar Önemli Bir Meslek Olmadı
TBB Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Samsun Barosu'nun düzenlediği avukatlar gecesine katıldı.
Samsun Barosu - 19.05.2015
TBB Başkanı Feyzioğlu Samsun'da Açıklaması
Feyzioğlu, Samsun Barosu tarafından baroya ait lokalde düzenlenen Avukatlar Gecesi'nde yaptığı konuşmaya, geceye katılanları 19 Mayıs 1919 ruhu ile selamladığını söyleyerek başladı.
Samsun Barosu - 28.04.2015
Tubakkom: Kadına Yönelik Suçlara İyi Hal ve Para Cezası Uygulanmasın
TUBAKKOM’un 12. Dönem Genel Kurul toplantısı, Samsun Barosu’nun ev sahipliğinde 42 baronun kadın hakları/hukuku komisyonlarının temsilcilerinin katılımıyla Samsun’da yapıldı.
Samsun Barosu - 22.04.2015
Samsun Barosu Nükleer Santrallere Karşı Duracak
Samsun Barosu Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu, Türkiye’nin, nükleer santral ablukası altına alınmak istendiğine dikkat çekti.
Samsun Barosu - 05.04.2015
5 Nisan Avukatlar Günü
Samsun Barosu tarafından 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle tören düzenlendi.
Samsun Barosu - 04.04.2015
5 Nisan Avukatlar Günü
Hukuk devleti kavramı içindeki adalet ve demokratik laik sistemin temel taşlarından olan yargı ile yargı içindeki önemli unsurlardan savunma hakkının uygulayıcısı, çağdaş hukuk sisteminin ayrılmaz ögesi olan avukatlık müessesesinin, demokrasinin yaşamasında ve gelişmesinde önemli bir konuma sahip olduğunu vurgulayan Şahin, şunları kaydetti: "Bireyleri hakları konusunda bilgilendiren, yönlendiren, haklarının korunmasında ve kullanılmasında onlara yardımcı olan savunma makamının temsilcisi  avukatlar, meslek etiğine ve kanunlara bağlı olarak toplumsal ilişkilerde karşılaşılan sorunların giderilmesi ile adalet ve hakkaniyetin sağlanması hususunda yürüttükleri görev ve sorumluluk toplumumuzca takdir edilmektedir. Kamu vicdanının ve adaletin sağlanması, toplumsal ilişkilerde karşılaşılan sorunların giderilmesi için, kurumlarımız ve vatandaşlarımız adına özveriyle görevlerini yerine getiren başta Samsun Barosu Avukatları olmak üzere, tüm avukatların '5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.
Samsun Barosu - 27.03.2015
Genç Yaşta Kansere Yenik Düşen Avukat Ağlattı
Samsun Barosu avukatlarından 31 yaşındaki Orhan Öztemur, 70 gün önce geçmeyen girip hastalığından dolayı hastaneye gitti.
Samsun Barosu - 26.03.2015
Samsun Barosu'ndan Müsiad'a Ziyaret
Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz ve yönetim kurulu üyeleri Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi'ni ziyaret etti.
Samsun Barosu - 08.03.2015
Mart Dünya Kadınlar Günü
Törene, Samsun İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu, Samsun Barosu, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Samsun Şubesi,  Elvinder Derneği, KİKAP Samsun, Samsun Engelli Kadınlar Derneği, Samsun Soroptimist Kulübü, Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Samsun Barosu - 31.01.2015
Santrale Ortak Tepki
İlçede kurulması planlanan kömürlü santral sorununa dikkat çekmek amacı ile Terme ilçesinde Terme Çevre Platformu (TERÇEP) tarafından Terme Belediyesi Kültür Merkezi'nde panel düzenlendi. Samsun Çevre Birlikteliği Sözcüsü, elektrik mühendisi Metin Telatar, Samsun Barosu Avukatı Melike Özman, Samsun Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Hayati Tosun, OMÜ Çevre Mühendisleri Bölümü'nden Prof.
Samsun Barosu - 31.01.2015
Terme'de Termik Santral Paneli
Terme Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda, panelistler Samsun Barosu Avukatı Melike Özman, Samsun Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Hayati Tosun, Genel Cerrah Prof.
Samsun Barosu - 21.01.2015
Adliyeye Spor Salonu
Açılışını Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Erol Tosun, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Mustafa Koçak ve Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz'ün yaptığı spor salonundaki törene hakimler, savcılar ve adliye çalışanları katıldı.
Samsun Barosu - 16.12.2014
Samsun Barosu'ndan 'Yargı Paketi' Açıklaması
Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, kamuoyunda “6.Yargı paketi” olarak adlandırılan 6572 sayılı Yasa’daki bazı düzenlemelerle ilgili yazılı açıklamada bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Samsun Barosu Haberleri | Samsun Barosu Haber - Haberler - Sayfa 5 - Samsun Barosu haberleri, son dakika samsun barosu haber ve gelişmeleri burada. Doktorun Katil Zanlısı: Ben Eşek Arısıyım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.09.2021 05:24:50. #1.13#

title