Samsun Barosu Haberleri

Samsun Barosu haber, Samsun Barosu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Samsun Barosu - 15.03.2016
Türkiye Teröre Karşı Tek Vücut
Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, büyük bir halk desteği ile devleti idare eden iktidarın milletin esenliğine ve devletin bekasına yönelik hain emeller peşindeki tüm yapı ve yapılanmalara karşı verdiği mücadelenin desteklenmesi gerektiğini belirtti.
Samsun Barosu - 02.03.2016
Samsun'da "Şiddetsiz Toplum İçin Ortak Duruş" Paneli Düzenlenecek
Samsun Barosu ve Samsun Tabip Odası, "Şiddetsiz Bir Toplum için Ortak Duruş" konulu panel düzenleyecek.
Samsun Barosu - 18.02.2016
Ankara ve Diyarbakır'daki Terör Saldırılarına Tepkiler
"Politik çekişmeler bir yana bırakılmalı" Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz de bu eylemlerin amacını doğru tespit etmek ve adını doğru koymak gerektiğini ifade etti.
Samsun Barosu - 12.02.2016
Samsun'da Evden Hırsızlık İddiası
Alınan bilgiye göre, yaklaşık 15 gün önce Kara Samsun Mahallesi'nde Samsun Barosu'na kayıtlı avukat S.
Samsun Barosu - 11.02.2016
Özgecan Aslan Cinayeti
Mersin'de geçen yıl 11 Şubat'ta evine gitmek için bindiği minibüste öldürülen 19 yaşındaki Özgecan Aslan, Samsun Barosu Kadın Hakları Komisyonunca anıldı.
Samsun Barosu - 28.12.2015
Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler" Projesi
Hukukçu, Gazeteci Osman Kara'nın yönettiği panele konuşmacı olarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölüm Başkanı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kemal Özkurt, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, Eski Samsun Mimarlar Odası Başkanı Sacit Acar, Gazeteci, OMÜ Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Cevdet Kılıç katıldı.
Samsun Barosu - 19.12.2015
Samsun'da CHP İl Başkanlığı Seçimi
Samsun Barosu avukatlarından Tufan Akçagöz, CHP Samsun İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Samsun Barosu - 05.12.2015
Ticari Uyuşmazlıklarda Arabuluculuk Toplantısı
Öztatar, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) binasında, Samsun Barosu ile Samsun TSO iş birliğiyle düzenlenen "Ticari Uyuşmazlıklarda Arabuluculuk ve İş Alemine Faydaları Toplantısı"nda yaptığı konuşmada, Türk hukuk sisteminde arabuluculuk ve arabuluculuğun ticari uyuşmazlıklarda uygulama alanı hakkında bilgi verdi.
Samsun Barosu - 29.11.2015
Diyarbakır'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Avukatlar, Samsun Barosu lokalinin bahçesinde toplandı.
Samsun Barosu - 25.11.2015
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Samsun Barosu Kadın Hakları Komisyon Başkanı Kübra Tüfek, kadına yönelik şiddetin toplumsal bir sorun olarak çok yönlü ele alındığını ve çözüm üretmek için sosyoekonomik koşullar, politik gelişmeler ve kültürel etkenlerle birlikte değerlendirildiğini söyledi.
Samsun Barosu - 24.11.2015
Şiddetin Önlenmesi İçin 7 Bin 243 Kişi Eğitim Verildi
Balcı, yaptığı açıklamada, kadına yönelik şiddetle kapsamlı bir şekilde mücadele ettiklerini söyledi. Bu çerçevede açılan Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi aracılığıyla şiddete maruz kalan kişilerin her zaman yanında olduklarını anlatan Balcı, şunları kaydetti: "6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair kanun kapsamında 6 Aralık 2012 tarihinde hizmete açılan Şiddet Önleme ve İzleme Merkezinde şiddet mağdurlarına psikolojik, mesleki, hukuki ve sosyal alanda rehberlik ve danışmanlık hizmeti veriyor. Aynı zamanda farkındalık oluşturmaya yönelik eğitim çalışmaları sürdürüyoruz. Şiddet uygulayan, alkol madde kullanan ve çeşitli ruhsal hastalıkları olan şiddet uygulayanlarla da birebir görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirirken İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, İŞKUR ve Samsun Barosu ile koordinasyon içinde çalışıyoruz.
Samsun Barosu - 13.10.2015
Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Samsun Barosu avukatları, Adliye Sarayı'nda Ankara'daki terör saldırısında yaşamını yitirenler için saygı duruşunda bulundu.
Samsun Barosu - 11.10.2015
Barodan "Hukuk İngilizcesi Kursu"
Samsun Barosu’nun düzenlediği "Hukuk İngilizcesi Kursu" Samsun’da düzenleniyor.
Samsun Barosu - 01.10.2015
Samsun'daki Avukatı Tehdit İddiası
Samsun'da yaklaşık bir ay önce kaybettiği dava nedeniyle Samsun Barosu avukatlarından Burak Onur Toraman'a sosyal medya üzerinden tehdit mesajı atarak 10 bin lira istediği iddia edilen Metin D, Toraman'ın iş yerine yakın bir yerde pompalı tüfekle yakalanmıştı.
Samsun Barosu - 12.09.2015
Ticaret Hukukunda Getirilen Yenilikler Semineri
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Eğitim Merkezi ve Samsun Barosu tarafından "Ticaret Hukukunda Getirilen Yenilikler" konulu seminer gerçekleştirildi.
Samsun Barosu - 01.09.2015
Samsun'da Yeni Adli Yıl Açılışı
Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, "Buruk, hüzünlü ve acılı açılış yapıyoruz.
Samsun Barosu - 04.08.2015
AK Parti Samsun Milletvekili Kurt'tan Samsun Barosu"Na Ziyaret
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz'ü ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Samsun Barosu Haberleri | Samsun Barosu Haber - Haberler - Sayfa 4 - Samsun Barosu haberleri, son dakika samsun barosu haber ve gelişmeleri burada. Ceza Hukukçusu Av. Toprak: Darbecilerin Cezaevinden Ölüsü Çıkar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 02:09:38. #1.15#

title