Samsun Barosu Haberleri

Samsun Barosu haber, Samsun Barosu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Samsun Barosu - 30.08.2019
Avukatlar maçları Emine Bulut ve kızı adına oynayacak
Samsun Barosu Başkanı Avukat Kerami Gürbüz, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda düzenlenen kadınlar voleybol karşılaşmaları öncesi düzenlenen törende, toplumdaki her türlü şiddetin son bulması ve sevginin yeşermesini arzu ettiklerini, bu kapsamda oynanacak karşılaşmaları merhum Emine Bulut ile kızına atfen yapacaklarını söyledi.
Samsun Barosu - 30.08.2019
Avukatlar maçları Emine Bulut ve kızı adına oynayacak
Samsun Barosu Başkanı Avukat Kerami Gürbüz, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda düzenlenen kadınlar voleybol karşılaşmaları öncesi düzenlenen törende, toplumdaki her türlü şiddetin son bulması ve sevginin yeşermesini arzu ettiklerini, bu kapsamda oynanacak karşılaşmaları merhum Emine Bulut ile kızına atfen yapacaklarını söyledi.
Samsun Barosu - 25.08.2019
Kadın cinayetlerine tepki
Samsun Barosu Kadın Hakları Komisyonunca, kadına şiddet ve cinayetlerin en ağır şekilde cezalandırılması gerektiği belirtildi.
Samsun Barosu - 25.08.2019
Samsun Barosu Kadın Hakları Komisyonu: "Kadın birey olarak toplumda kabul görmeli"
SAMSUN (İHA) – Samsun Barosu Kadın Hakları Komisyonu, kadına şiddetin durdurulmasının ancak kadının birey olarak toplumda kabul görmesi, hak ettiği saygının ve değerin verilmesi ve toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ile mümkün olacağını açıkladı.
Samsun Barosu - 23.08.2019
Türkiye Avukat Spor Oyunları'nın kuraları çekildi
Sporun dostluk, kardeşlik için yapıldığını kaydeden Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz ise, "Avukatlık gibi çok stresli ve çok çekişmeli bir mesleğin mensuplarının birbirleri arasındaki dayanışmanın pekişmesi için yapılır.
Samsun Barosu - 22.08.2019
Türkiye Avukat Spor Oyunları Samsun'da yapılacak
Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, düzenlediği basın toplantısında, 2019 oyunlarının 23-31 Ağustos tarihlerinde Samsun Barosu'nun ev sahipliğinde gerçekleşeceğini söyledi.
Samsun Barosu - 19.08.2019
Samsun Barosu adli yıl açılış törenine katılacak
Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz, Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacak adli yıl açılış törenine katılacağını bildirdi.
Samsun Barosu - 19.08.2019
Samsun Barosu Başkanı Gürbüz: "Adli yıl açılışına katılacağım"
Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz, "TBB yönetimini yalnız bırakmamak adına 2 Eylül günü Ankara'da Yargıtay 1. Başkanı'nın davetine icabet etmemin uygun olacağını düşünüyorum" dedi.
Samsun Barosu - 14.07.2019
Karaaslan şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi
Kaymak, Türkiye'nin Milli Mücadelesi ile Kurtuluş Savaşı'nın halen sürdüğüne işaret ederek, şunları dile getirdi: "PKK 40 yıldır Güneydoğu'da Türkiye'yi bölmeye çalışıyor, bölemedi. Arkasından FETÖ terör örgütüyle birlikte bizleri bölmeye çalıştılar bölemediler. Buna benzer taktiklerle uluslararası güçler Türkiye üzerinde oyunlar oynuyor. Bu anlamda onlara karşı vereceğimiz en güzel cevap birlik ve beraberliğimiz ve siz şehit ailelerimizin dualarıdır. Allah devletimizi bu hain tehlikelerden korusun." Programa, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ondokuzmayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz ile daire amirleri ve davetliler katıldı.
Samsun Barosu - 12.07.2019
Samsun Barosu Onur Meclisi kuruldu
Samsun Barosu, meslek hayatında 35 yılını doldurmuş avukatlar için "Onur Meclisi" kuruldu.
Samsun Barosu - 16.04.2019
AK Parti'den Gürbüz'ün 'İmamoğlu' Açıklamasına Tepki
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz'ün Ekrem İmamoğlu açıklamasına tepki gösterdi.
Samsun Barosu - 26.03.2019
Feyzioğlu: Hsk'nın Yapısını Günü Geldiğinde Değiştirmek Zorundayız
TBB Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, meslek hayatında 25, 40, 50 ve 60'ıncı yılını dolduran avukatlara madalyalarını vermek ve çeşitli etkinliklere katılmak için geldiği Samsun'da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz de katıldı.
Samsun Barosu - 07.02.2019
Samsun Barosundan Feyzioğlu'na Destek
SAMSUN (İHA) – Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'na destek vererek, "Metin Feyzioğlu ile beraberindeki baro başkanlarımızın Rize'de sergilediği tavır, toplumsal esenlik ve barış için doğru ve isabetlidir" dedi.
Samsun Barosu - 10.12.2018
Sorunların Çözümü İçin Çalışma Yapıyoruz"
Demir, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, Ondokuz Mayıs Ünivesitesi Rektörü Prof.
Samsun Barosu - 14.08.2018
Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz Açıklaması
Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, "Gün 'armudun sapı, üzümün çöpü' kavgasının verileceği gün değil bilakis teferruata boğulmadan birbirimizle kenetlenme günüdür.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Samsun Barosu Haberleri | Samsun Barosu Haber - Haberler - Sayfa 2 - Samsun Barosu haberleri, son dakika samsun barosu haber ve gelişmeleri burada. Av. Moral: Konkordato ilan eden şirket sayısı 3 bini aştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 12:43:22. #1.15#

title