Haberler » Spor » Şampiyonlardan, Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç'a Ziyaret - Spor

Şampiyonlardan, Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç'a Ziyaret

Yıldızlar kategorisinde Türkiye şampiyonu olarak 1. Lig'e yükselen, büyükler kategorisinde de Türkiye 3'üncüsü olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımları, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u ziyaret etti.

Şampiyonlardan, Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç'a Ziyaret

Yıldızlar kategorisinde şampiyonu olarak 1. Lig'e yükselen, büyükler kategorisinde de Türkiye 3'üncüsü olan Kahramanmaraş Güreş Takımları, Büyükşehir Belediye Başkanı 'u ziyaret etti.

Erkoç, makamında sporcuları kabulünde, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kahramanmaraş insanının mert, yiğit ve delikanlı olduğunu, bunu da geçmişten beri güreşte başarı gösteren güreşçilerden bildiğini dile getiren Erkoç, ziyaretine gelen güreşçilerin de Kahramanmaraş'ın adını tüm dünyaya duyuracaklarına ve ayyıldızlı şanlı Türk bayrağını göndere çektireceklerine inandığını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Gençlik ve Şube Müdürlüğü kurduklarını anımsatan Erkoç, "Bu müdürlüğümüz vasıtasıyla gençlerimizi spora yönlendiriyoruz. Sadece futbol ve güreşte değil, sporun hemen hemen bütün dallarında gençlerimizin spor yapmaları için gayret ediyoruz. Sporcularımızı bu başarılarından dolayı kutluyorum. Bu kardeşlerimizin olimpiyatlarda da şampiyonluk kazanacaklarına inanıyorum."

Sporcular da spora ve sporculara verdiği destekten dolayı kazandıkları kupayı Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'a teslim edip, teşekkür etti.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler