Haberler » Spor » Şampiyon "Doktorlar" - Spor

Şampiyon "Doktorlar"

"1.Antalya Medical Park Futbol Turnuvası"Nın Galibi, Bir Ay Süren Zorlu Bir Mücadelenin Ardından "Doktorlar" Takımı Oldu.

Şampiyon

22 Nisan'da başlayan bölümler arası futbol turnuvası, heyecanlı dakikalara sahne oldu. Hastanede görev yapan personeller arasında dayanışmayı artırmak maksadıyla düzenlenen turnuvada, çalışanlarından oluşan 8 takım kıyasıya yarıştı, yeşil sahalara iz bırakan sağlık personelinin müsabakalarında, çekişmeli maçlar oynandı.

Sağlıkçılar yeşil sahalarda

Teknik Hizmetler, Mali İşler, Ameliyathane, Hemşirelik Hizmetleri, Hasta Hizmetleri, Bilgi Sistemleri, Destek Hizmetler ve Doktorlar takımlarından oluşan futbol turnuvasının final maçı, Teknik Hizmetler ve Doktorlar takımları arasında oynandı. 4-0 sonuçlanan maçın ardından "Doktorlar" takımı şampiyonluğu göğüsledi.

Turnuvayı Teknik Hizmetler ikinci, Ameliyathane takımı üçüncü olarak tamamladı. Turnuvanın gol kralı Mustafa Polat, en iyi kaleci ise Uğur Erdoğan oldu.

Gecenin sonunda dereceye giren takımlara, şampiyonluk kupası ve madalyalarını Antalya Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Tarkan Ayçetin verdi.

Ödül töreninin ardından şampiyonluk pastasını da birlikte kesen iki takımın oyuncuları, yeşil sahalara dostluk ve centilmenlik mesajı gönderdi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler