Sami Yusuf Haberleri

Sami Yusuf haber, Sami Yusuf son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sami Yusuf - 16.06.2012
Dünyaca Ünlü Müslüman Şarkıcı Sami Yusuf, Kandili Ankaralılarla Kutlayacak
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dünyaca ünlü Azeri asıllı Müslüman şarkıcı Sami Yusuf'u kabul etti.
Sami Yusuf - 10.06.2012
Shoppıng Fest'te Tarkan Rüzgarı Esti
Başkent Ankara'yı Haziran ayı boyunca eğlencenin de başkenti yapacak konserler serisi 10 Haziran'da Ankamall'de Ruslana, 11 Haziran'da Etimesgut'ta Orhan Ölmez, 12 Haziran'da Demetevler'de Alişan, 13 Haziran'da Bahçelievler'de Halil Sezai, 14 Haziran'da Mamak'ta Kutsi, 15 Haziran'da Park Caddesi'nde Manga, 16 Haziran'da Gençlik Parkı'nda Sami Yusuf, 19 Haziran'da Nata Vega AVM'de Hadise, 20 Haziran'da Armada AVM'de Bengü ile devam edecek.
Sami Yusuf - 10.06.2012
Shopping Fest'te Tarkan ve Emre Aydın Konseri
Festival kapsamındaki konserlerin 10 Haziran'da Ankamall'de Ruslana, 11 Haziran'da Etimesgut'ta Orhan Ölmez, 12 Haziran'da Demetevler'de Alişan, 13 Haziran'da Bahçelievler'de Halil Sezai, 14 Haziran'da Mamak'ta Kutsi, 15 Haziran'da Park Caddesi'nde Manga, 16 Haziran'da Gençlik Parkı'nda Sami Yusuf, 19 Haziran'da Nata Vega'da Hadise, 20 Haziran'da Armada'da Bengü ile devam edeceği, 22 Haziran'da Hipodrum'da başlayacak Büyük Ankara Festivali boyunca da ünlü sanatçıların Başkentliler ile buluşacağı kaydedildi.
Sami Yusuf - 30.05.2012
Ankara'da Mağazalar Festivale Odaklandı
-Ankara daha çok tanınacak- Ankara Shopping Fest, Moskova, Stockholm, Kopenhag, Londra, Amsterdam, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Tahran, Viyana ve Brüksel başta olmak üzere dünyanın önemli merkezlerinde tanıtılacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü'nün çalışmasıyla bazı şehirlerde afişler ve ilan tahtaları sergilenecek. Festivalde komşu ülkelerden de katılımcı çekebilmek amacıyla, Ruslana, Sami Yusuf, Haife Wehbe, Enrico Macias gibi o ülkelerin sanatçıları da sahne alacak.
Sami Yusuf - 25.03.2012
Siverek'te Giyim Mağazası Açılışı
Hacı Sami Yusuf Caddesinde yeni açılan bir giyim mağazasının açılışına mankenler Elif Ece Uzun, Tuğba Özay ve Şenol İpek de katıldı.
Sami Yusuf - 25.03.2012
Ünlü Mankenler Siverek'te
Siverek ilçesinin Hacı Sami Yusuf Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinin açılışı için gelen ünlü mankenler; Tuğba Özay, Elif Ece Uzun, Şenol İpek düzenlenen defilede podyuma çıktı.
Sami Yusuf - 25.02.2012
Gemlikliler, Türk Sanat Müziğine Doydu
Gemlik Bursasporlular Derneği'nin hediye ettiği, yeşil beyaz renklerdeki Gemlik yazılı atkılarla sahne alan Aslıhan ve Ertuğrul Erkişi çifti, hayranlarının şarkı isteklerini de geri çevirmedi. Yaklaşık 2 saat süren konserde 50'ye yakın Türk sanat müziği, Tasavvuf ve ilahi şarkıları seslendiren Erkişi çiftine Refik Yılmaz'dan da, Sözleri Sami Yusuf'a ait 'Güllerin Efendisi Şarkısı' istendi.
Sami Yusuf - 14.02.2012
Salamworld Birinci Küresel Zirvesi
-Sami Yusuf'tan çok dilli konser- Zirve, Time dergisinin "İslam dünyasının en büyük rock yıldızı" olarak nitelediği Sami Yusuf'un verdiği konserle sona erdi.
Sami Yusuf - 13.02.2012
"Helâl" Facebook Türkiye'de Ortaya Çıktı!
SalamWorld Zirvesi'ne önemli konukların ve hükümet yetkililerinin katılması bekleniyor. Zirve'ye 30'dan fazla ülkeden toplum ve liderler, ünlü kişilikler katılacak. Bunlardan bazıları: Nobel Barış Ödülü sahibi Yemenli Gazeteci ve Aktivist Tevekkül KERMAN, besteci ve şarkıcı Sami YUSUF, haberci ve haber sunucusu Rizwan KHAN, Bosna Hersek Diyanet İşleri Başkanı Mustafa CERIC ve Türkiye'den sanat ve tasavvuf müziği sanatçısı Ahmet ÖZHAN.
Sami Yusuf - 08.02.2012
Öğrencilerinin Sevgisi Ağır Basınca
Öğrencilerden Sami Yusuf Sağ da, depremden sonra öğretmenin enkazdan yaralı çıkarıldığını duyunca annesiyle hastane bahçesine gittiğini anlattı.
Sami Yusuf - 04.01.2012
Siverek Yağmurla Çamur Deryasına Dönüyor
Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kış yağmurlarıyla çamur deryasına dönen yollar, vatandaşların yürümesini, otomobillerin gitmesini zorlaştırıyor.
Sami Yusuf - 31.10.2011
Depremin Vurduğu Erciş'te Hayat Normale Dönmeye Başlıyor
ÇADIR KENTTE ÇOCUK OLMAK Erciş'teki çadır kentte kalan çocuklar, yaşadıkları şoku oyun oynayarak atmaya çalışırken, çadırlar arasında emekleyerek dolaşan, henüz 1 yaşındaki Sami Yusuf Kayacı, moralleri yerine getirdi, depremzedelerin maskotu oldu.
Sami Yusuf - 06.06.2011
Sami Yusuf Brüksel'de Hayranlarıyla Buluştu
Eserleriyle İslami kesimde büyük beğeni toplayan Azeri asıllı İngiliz sanatçı Sami Yusuf , Brüksel'de hayranlarıyla buluştu.
Sami Yusuf - 30.05.2011
Dilovası'nda "Termik Santrala Hayır" Protestosu
Yıllardır sanayiden kaynaklanan hava kirliliği ve kanser olayları ile gündemde olan Kocaeli'nin Dilovası İlçesi'nde bu kez yeni kurulması planlanan termik santral gerginlik yarattı. Bini aykın kişi, sivil toplum örgütlerinin de desteği ile termik santrale karşı protesto gösterisi yaparken, gençler de kendi aralarında kurdukları rap grubu ile söylediği parçalarla santral girişimini protesto etti. Dilovası'nda Kibar Holding tarafından kurulması planlanan Termik Santral için vatandaşları bilgilendirme toplantısı düzenlenmiş, bu duruma ilçe sakinleri büyük tepki göstermişti. Yıllardır sanayiden kaynaklanan kirlilikten yakınan Dilovası sakinleri, ilçede yeteri kadar sanayi kuruluşu bulunduğunu, buradaki kuruluşların da ilçeyi zehirlediğini belirtti. Taşıdıkları bir pankartta "Ha termik, ha mermi, Dlovası bunu yer mi?" şeklindeki yazı ile endişelerini dile getiren, diğer pankartlarda da santralı istemediklerini belirten Dilovası sakinleri santralın başka yere kurulmasını istedi. Dilovası Koruma ve Geliştirme Platformu tarafından organize edilen protesto mitingine katılanlardan Sami Yusuf adlı ilçe sakini "Biz denizimiz doldurularak kıyılarımızın limanlara dönüşmesini istemiyoruz.
Sami Yusuf - 30.05.2011
Dilovası'nda "Termik Santrala Hayır" Protestosu
Sanayiden kaynaklanan hava kirliliği ve kanser olayları ile sürekli gündemde olan Kocaeli'nin Dilovası İlçesi'nde kurulması planlanan termik santral gerginlik yarattı. Yaklaşık 1000 kişi, sivil toplum örgütlerinin de desteği ile termik santrale karşı protesto gösterisi yaparken, gençler de kendi aralarında kurdukları rap grubu ile söylediği parçalarla santral girişimini protesto etti. Kibar Holding tarafından Dilovası'nda kurulması planlanan termik santral için halkı bilgilendirme toplantısı düzenlenmesine ilçe sakinleri büyük tepki göstermişti. Yıllardan bu yana sanayiden kaynaklanan kirlilikten yakınan Dilovası sakinleri, ilçede yeteri kadar sanayi kuruluşu bulunduğunu, buradaki kuruluşların ilçeyi zehirlediğini belirtti. Taşıdıkları bir pankartta 'Ha termik, ha mermi, Dilovası bunu yer mi?' diye yazı ile endişelerini dile getiren, diğer pankartlarda da santralı istemediklerini belirten Dilovası sakinleri santralın başka yere kurulmasını istedi. Dilovası Koruma ve Geliştirme Platformu tarafından organize edilen protesto mitingine katılanlardan Sami Yusuf adlı ilçe sakini "Biz denizimiz doldurularak kıyılarımızın limanlara dönüşmesini istemiyoruz.
Sami Yusuf - 13.05.2011
Sami Yusuf'tan Roj Tv İtirafı / Video
Ünlü santçı Sami Yusuf Roj tv'ye çıkmasına gelen eleştirilere cevap verdi.
Sami Yusuf - 05.03.2011
Tokat'ta Kaybolan 3 Çocuk Bir Saatte Bulundu
Edinilen bilgiye göre, Topçubağı Mahallesinde yaşayan 8 yaşındaki Özge Delican, 6 yaşındaki Sami Yusuf Delican ve 5 yaşındaki Mehmet Ali Yıldırım adlı 3 çocuk evlerinin önünde oyun oynarken kayboldu.
Sami Yusuf - 13.02.2011
Klipleriyle İlahi Mesaj Veriyorlar
İslam dünyasının "pop" yıldızları olarak milyonları bulan albüm satışları ile tanınan Sami Yusuf, Yusuf İslam, Hamza Robertson, Zain Bhinka ile hip hop tarzı bilinen Native Deen grubunun şarkıları, internetteki bir çok sitede büyük ilgi görüyor.
Sami Yusuf - 09.12.2010
Sami Yusuf Albüm Tanıtımı İçin Türkiye'de
Yeni Albümü "wherever You Are" Albümünün Tanıtımına Türkiye'de Start Verecek Olan İslam Dünyasının Müzik Starı Sami Yusuf, Türkiye'ye Gelmekten Çok Mutlu Olduğunu Söyledi
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sami Yusuf Haberleri | Sami Yusuf Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Sami Yusuf haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sami Yusuf kimdir, hayatı ve biyografisi. Müslümanlardan Büyükelçi Stevens'ın Ailesine Mesaj Yağıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 19:36:59. #1.16#
title