Sami Yıldırım Haberleri

Sami Yıldırım haber, Sami Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sami Yıldırım 26.10.2018
Zırhlı Birlikler Darbe Girişimi Davası
"Harp okulunda yıldırma, mobbing vardı" Mahkeme Başkanının, yargılanan sanıkların FETÖ/PDY üyesi olduğuna yönelik iddia bulunduğunu belirterek, bu konuda bir bilgisi olup olmadığını sorduğu M.E, şöyle konuştu: "Benim gördüğüm, duyduğum, şahit olduğum örgüt üyeliğiyle ilgili davranışları, bilgim, görgüm yok. Ancak bu yapılanmanın Kara Harp Okulu içerisinde, daha doğrusu askeri liseye müteakip Harp Okulu safhasında olduğunu düşünüyordum. Bunun sebebi de Harp Okulu'nda devre kaybettim. Harp Okulu'nu 5 senede bitirdim. Disiplin puanım 67. Kötü bir notla bitirdim. 7 dersten devre kaybettim. Harp Okulu'nda okurken, diğer harbiyeli arkadaşların dışında belli bir gruba karşı bir yıldırma, bir mobbing faaliyeti, okuldan ayrılmaya zorlama faaliyeti vardı. Bazı harbiyeliler okulu rahat rahat okurken ben ve benim gibi eziyet gören öğrenciler, canımız dişimizde okulu bitirmeye çalışıyorduk. Ancak duruşma salonunda bulunanlardan herhangi birinin örgüt üyeliğine karşı birebir görgüm, bilgim yok." Örgütle tanışmasını sağlamış Tanık emekli asker Sami Yıldırım da 2015'te emekli olduğunu belirterek, ancak özlük haklarının KHK ile alındığını söyledi.
Sami Yıldırım: Minik Serçe Sezen Aksu Kimdir?Sami Yıldırım 13.7.2018
Sami Yıldırım 12.7.2018
Fetö'nün "Sır Kutusu" Adil Öksüz Aranıyor
FETÖ'nün "Rusya İmamı" olduğu iddia edilen Öksüz'ün kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım ile bacanağı gazeteci Erdal Şen'in de aralarında bulunduğu 5 sanık hakkında İstanbul 14.
Sami Yıldırım 4.7.2018
Adil Öksüz'ün Kayınbiraderi ve Bacanağının Hapis Cezaları Onandı
FİLİZ KINIK - İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye oldukları iddiasıyla yerel mahkemece "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan, örgütün sözde "Hava Kuvvetleri imamı" firari Adil Öksüz'ün kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'a verilen 7 yıl 6...
Sami Yıldırım 1.7.2018
Hem Ruhlarını Hem Bedenlerini Güçlendiriyorlar
"Buraya geldiğim için çok mutluyum" Öğrencilerden Sami Yıldırım ise 13 yaşında olduğunu kaydederek, "Hem Kuran-ı Kerim öğrenmek hem de spor için geliyorum.
Sami Yıldırım 21.3.2018
Sakarya'daki Fetö/pdy Davası
İddianamede, Cevat Yıldırım'ın oğlu Ali Sami Yıldırım'ın yanında çalışan Murat Albayrak'ın ise "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan, 7 yıl 6 aydan 15 yıla kadar hapisle cezasına çarptırılması talep ediliyor.
Sami Yıldırım 15.3.2018
Analiz - Türkiye'nin Yeni Savunma Stratejisi Sınır Ötesi Operasyonlarla Şekilleniyor
Türkiye Kuzey Irak'ta on yıllardır sınır ötesi terörle mücadele harekatı yapmakla birlikte, 24 Ağustos 2016-30 Mart 2017 arasında gerçekleştirilen Fırat Kalkanı Harekatı (FKH) ve 20 Ocak 2018'de başlayıp halen devam eden Zeytin Dalı Harekatı (ZDH) ile ilk kez Suriye'de geniş kapsamlı ve reel...
Sami Yıldırım 27.2.2018
Sakarya'daki Fetö/pdy Davası
İddianameden Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan ve 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edilen iddianamede, örgütün "hava kuvvetleri imamı" firari Adil Öksüz'ün kayınpederi Cevat Yıldırım ile baldızı Emine Şennur Şen'in "anayasayı ihlal" ve "silahlı terör örgütü üyeliği" suçlarından birer kez ağırlaştırılmış müebbet ile 7 yıl 6'şar aydan on beşer yıla kadar hapisle cezalandırılmaları isteniyor. İddianamede, Cevat Yıldırım'ın oğlu Ali Sami Yıldırım'ın yanında çalışan Murat Albayrak'ın ise "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan, 7 yıl 6 aydan 15 yıla kadar hapisle cezasına çarptırılması talep ediliyor.
Sami Yıldırım 28.12.2017
Sakarya'daki Fetö/pdy Davası
İddianamede, Cevat Yıldırım'ın oğlu Ali Sami Yıldırım'ın yanında çalışan Murat Albayrak'ın ise "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan 7 yıl 6 aydan 15 yıla kadar hapisle cezasına çarptırılması talep ediliyor.
Sami Yıldırım 17.11.2017
Fetö'nün "Sır Kutusu" 16 Aydır Aranıyor
Adil Öksüz'ün kayınbiraderi FETÖ'nün "Rusya İmamı" olduğu iddia edilen Ali Sami Yıldırım ile bacanağı gazeteci Erdal Şen'in de aralarında bulunduğu 5 sanık hakkında "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan açılan dava karara bağlandı.
Sami Yıldırım 17.11.2017
Gündem / 17 Kasım 2017
(Moskova/20.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- D-8'de 2023 ticaret hedefi 500 milyar dolar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü: "D-8 üyesi ülkelerde ciddi bir nüfus var, bu da önemli bir iç pazar anlamına geliyor" "Üye ülkeler arasında şu anda 100 milyar dolar olan ticaret hacminin 500 milyar dolara çıkarılması doğru bir hedeftir. Bu rakam 2023 hedeflerimiz arasında" (Mehtap Yılmaz/Abuja) 2- FETÖ'nün "sır kutusu" 16 aydır aranıyor FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra Sincan Batı Adliyesi Hakimi Köksal Çelik ile Asliye Ceza Hakimi Çetin Sönmez tarafından serbest bırakılan Adil Öksüz'ün, 16 aydır aranmasına devam ediliyor Öksüz'ün kardeşi Ahmet Öksüz ve bacanağı Erdal Şen "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 6 yıl 3 ay, örgütün "Rusya İmamı" olduğu iddia edilen kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım ise 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı Sakarya'da, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında Adil Öksüz'ün kayınpederi Cevat Yıldırım ile baldızı Emine Şennur Şen, "anayasayı ihlal" ve "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan birer kez ağırlaştırılmış müebbetle 15'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanıyor Öksüz'ün Almanya'da görüldüğü haberleri üzerine Türkiye Almanya'ya nota vererek, haberlerin doğruluğunun araştırılmasını ve Öksüz'ün ülkede varlığının tespiti durumunda yakalanarak Türkiye'ye iade edilmesini istedi (Emre Ayvaz / Sakarya) 3- "Braille Matematik Kılavuzu" görme engelli öğrencilere ışık tutacak Milli Eğitim Bakanlığınca görme engeli veya yetersizliği olan öğrencilerin etkili ve verimli bir şekilde matematik öğrenmesini sağlamak amacıyla Türkiye'de ilk kez hazırlanan "Braille Matematik Öğretmen Kılavuzu" öğrencilere ışık olacak Öğretmenlerin sınıflarındaki görme engelli öğrencilere matematiği daha kolay öğretmeleri için hazırlanan kılavuzda geometrinin temel konularının yanı sıra sıcaklık ölçüleri, para birimleri, tam sayılar, üslü sayılar, köklü sayılar gibi temel kavramlar anlatılıyor Birinci sınıftan 8.
Sami Yıldırım 15.11.2017
Adil Öksüz'ün Kayınbiraderine ve Bacanağına Hapis Cezası
Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye oldukları iddiasıyla 5 sanığın yargılandığı davada, örgütün "hava kuvvetleri imamı" firari Adil Öksüz'ün kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 7 yıl 6 ay, aralarında bacanağı gazeteci Erdal Şen'in de bulunduğu 3...
Sami Yıldırım 14.11.2017
Öksüz'ün Kayınpederi ve Baldızı Hakim Karşısına Çıktı
Tutuklu sanık Albayrak da Adil Öksüz'ün kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın yanında 2013 yılından 2016 Mayıs ayına kadar çalıştığını söyledi.
Sami Yıldırım 13.11.2017
Öksüz'ün Kayınpederi ve Baldızı Hakim Karşısına Çıkacak
İddianamede, Cevat Yıldırım'ın oğlu Ali Sami Yıldırım'ın iş ortağı sanık Murat Albayrak'ın ise "silahlı terör örgütü üyeliğinden" 7 yıl 6 aydan 15 yıla kadar hapisle cezasına çarptırılması talep ediliyor.
Sami Yıldırım 27.10.2017
Öksüz'ün Kayınpederi ve Baldızına Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi
Sakarya 5. Ağır Ceza Mahkemesi, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Öksüz'ün kayınpederi Cevat Yıldırım ve baldızı Emine Şennur Şen ile Yıldırım'ın oğlu Ali Sami Yıldırım'ın iş ortağı sanık Murat Albayrak hakkında hazırlanan 19 sayfalık iddianamenin incelemesini tamamladı.
Sami Yıldırım: Yerli Otomobile Yerli Elektronik SistemSami Yıldırım 28.9.2017
Sami Yıldırım: Yerli Otomobile Yerli Elektronik SistemSami Yıldırım 28.9.2017
Sami Yıldırım 18.6.2017
Fetö'nün "Sır Kutusu" 11 Aydır Aranıyor
Soruşturma kapsamında İstanbul Üsküdar'da Öksüz'ün saklanıp kaçmasına yardımcı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan gazeteci Erdal Şen ile örgütün "Rusya imamı" Ali Sami Yıldırım 9 Ağustos'ta tutuklandı.
Sami Yıldırım 31.3.2017
Dha Ankara- Akıncı Üssü İddianamesi Mahkemeye Gönderildi (6)
ÖKSÜZ'ÜN AİLESİNDE DE BYLOCK TESPİT EDİLDİ Öte yandan yapılan incelemede, Adil Öksüz'ün eşi Aynur Öksüz, kardeşi Mehmet Öksüz ve kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın da Bylock kullanıcısı olduklarının tespit edildiği iddianemede yer aldı.
Sami Yıldırım 31.3.2017
Akıncı Üssü İddianamesi Mahkemeye Gönderildi (6)
ÖKSÜZ'ÜN AİLESİNDE DE BYLOCK TESPİT EDİLDİ Öte yandan yapılan incelemede, Adil Öksüz'ün eşi Aynur Öksüz, kardeşi Mehmet Öksüz ve kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın da Bylock kullanıcısı olduklarının tespit edildiği iddianemede yer aldı.
Sami Yıldırım 31.3.2017
Adil Öksüz ve Ailesinde Bylock Çıktı
15 Temmuz darbe gecesi Akıncı Üssü’ndeki eylemlerle ilgili hazırlanan iddianamede, darbe girişiminin iki numaralı şüphelisi olan Adil Öksüz’ün ByLock kullandığı, Öksüz’ün eşi Aynur Öksüz, kardeşi Mehmet Öksüz ve kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım’ın da ByLock kullandığının tespit edildiği belirtildi.
Sami Yıldırım 31.3.2017
Adil Öksüz ve Ailesi de Bylock Kullanıcısı
FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin Akıncı Üssü'ndeki eylemlerle ilgili iddianamede, iki numaralı şüpheli Adil Öksüz'ün FETÖ/PDY mensuplarınca örgüt iletişimi amacıyla oluşturulan ByLock yazılımını kullandığı, şüphelinin eşi Aynur Öksüz, kardeşi Mehmet Öksüz ve kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın...
Sami Yıldırım 31.3.2017
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Akıncı Üssü'ndeki Eylemlerle İlgili İddianamede, İki Numaralı...
FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin Akıncı Üssü'ndeki eylemlerle ilgili iddianamede, iki numaralı şüpheli Adil Öksüz'ün FETÖ/PDY mensuplarınca örgüt iletişimi amacıyla oluşturulan ByLock yazılımını kullandığı, şüphelinin eşi Aynur Öksüz, kardeşi Mehmet Öksüz ve kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın...
Sami Yıldırım 17.3.2017
Fetö'nün "Sır Kutusu" 8 Aydır Aranıyor
Soruşturma kapsamında İstanbul Üsküdar'da Öksüz'ün saklanıp kaçmasına yardımcı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan gazeteci Erdal Şen ile örgütün "Rusya imamı" Ali Sami Yıldırım 9 Ağustos'ta tutuklandı.
Sami Yıldırım 31.12.2016
Ağrı Ziraat Odası Başkanlığı Seçimi
Ağrı Ziraat Odası Başkanı Yavuz Aydemir'in, Teftiş Kurulu tarafından görevinden 1 yıl uzaklaştırılması nedeniyle yerine Memet Sami Yıldırım seçildi.
Sami Yıldırım 8.12.2016
Dha Ankara- Adil Öksüz'ün Arandığını Gazeteden Öğrenmiş
FETÖ'nün uzun yıllar bölge imamı olan doktor Hasan Polat, darbe girişimi sonrası Adil Öksüz'ün kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım ile birlikte gözaltında olduğunu kaydederek "Kayınbiraderi, Adil Öksüz'ün bir gün gazeteyi açıp baktığını ve 'Aaa ben aranıyormuşum' dediğini söyledi.
Sami Yıldırım 8.12.2016
Adil Öksüz Serbest Bırakıldıktan Sonra Arandığını Gazetelerden Öğrenmiş
TBMM Darbe Girişimi Araştırma Komisyonuna Fetullahçı Terör Örgütü’nün yapılanması hakkında bilgi veren Doktor Hasan Polat, “15 Temmuz darbe girişimi sonrası gözaltına alındıktan sonra İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünde Adil Öksüz’ün kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım ile karşılaştım.
Sami Yıldırım 3.11.2016
Dha Yurt Bülteni-9
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ --------------------------------- Süryani Kadım Mezarlığı Mezarlık taşlarının kırılması Bölge Metropoliti Melki Ürek'in açıklaması Ürek'in mezarlık taşlarını düzeltmesi Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Mahir ALAN-ADIYAMAN-DHA) ================================================= Adil Öksüz'ün baldızları serbest bırakılırken kayınbiraderinin eşi adliyeye sevk edildi SAKARYA'da, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Adil Öksüz'ün gözaltına alınan iki baldızı serbest bırakılırken, tutuklanan kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın eşi Melike Yıldırım adliyeye sevk edildi.
Sami Yıldırım 3.11.2016
Adil Öksüz'ün Baldızları Serbest Bırakılırken Kayınbiraderinin Eşi Adliyeye Sevk Edildi
SAKARYA'da, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Adil Öksüz'ün gözaltına alınan iki baldızı serbest bırakılırken, tutuklanan kayınbiraderi Ali Sami Yıldırım'ın eşi Melike Yıldırım adliyeye sevk edildi.
Sami Yıldırım: Dha Yurt Bülteni-7Sami Yıldırım 3.11.2016
Şu an buradasınız: Sami Yıldırım Haberleri | Sami Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Sami Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sami Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Sezen Aksu'nun 91 yaşındaki babası hastaneye kaldırıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.3.2020 21:51:51. #1.14#
title