Sameder Yönetimi Zihni Aldırmaz'ı Ziyaret Etti

Sameder Yönetimi Zihni Aldırmaz'ı Ziyaret Etti

Adana Sağlık Mensupları Derneği (SAMEDER) Başkanı Dr.

Sameder Yönetimi Zihni Aldırmaz'ı Ziyaret Etti

Adana Sağlık Mensupları Derneği (SAMEDER) Başkanı Dr. Bünyamin Berber ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti.

Bugüne kadar birçok sosyal projeye imza atan SAMADER'in faaliyetleri hakkında bilgi veren Dr. Bünyamin Berber, Büyükşehir Belediyesi'nin, Kimse Yok mu Derneği ile büyük hizmetler yaptığını ve bunu takdir ettiklerini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi'nin Akıllı Dokunuş Projesi kapsamında yaptığı uygulamaların da çok yerinde olduğunu vurgulayan Berber, "Bu sayede Adana trafiği çok rahatladı. Kentimize yaptığınız hizmetler için teşekkür ediyoruz." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vekili Aldırmaz da, dernek yöneticilerini kutlayarak, "Sizler de önemli işler yapıyorsunuz. Yaptığınız hayırları takdirle takip ediyoruz." şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda SAMADER yöneticileri, Aldırmaz'a tablo hediye etti. Zihni Aldırmaz da, dernek Başkanı Dr. Bünyamin Berber ve yönetim kurulu üyelerine 'Çukurova'da Doğa ve Tarih' kitabını hediye etti.