Samandıra'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

Samandıra'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

Tem Otoyolu Samandıra Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Yaralandı, 1 Kişi İse Aracın Arka Koltuğunda Sıkıştı. Sıkışan Vatandaş Olay Yerine Gelen İtfaiye Ekipleri Tarafından Çıkartıldı.

Samandıra'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

TEM Otoyolu Samandıra mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı, 1 kişi ise aracın arka koltuğunda sıkıştı. Sıkışan vatandaş olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından çıkartıldı.

Edinilen bilgiye göre olay 01.00 sıralarında TEM Otoyolu Samandıra mevkiinde meydana gelen kazada, Ankara istikametinden gelen 34 DG 1395 plakalı araç, sürücüsü Şenol Özcan'ın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu aynı istikamette gitmekte olan Orhan Tektemir'in kullandığı 34 SM 578 plakalı araca arkadan çarptı. Kazada Orhan Tektemir yaralanırken, aynı araç içinde bulunan ve arka koltukta oturan arkadaşı Metin Tek ise bulunduğu yerde sıkıştı. Olay yerine gelen itfaiye ve sağlık ekiplerinin 15 dakika

süren çalışmaları sonrasında Metin Tek sıkıştığı yerden çıkarıldı.

Bu arada Orhan Tektemir'in kullandığı araç içinde bulunan Hüseyin Özcan ise kazadan yara almadan kurtuldu. Şenol Özcan'ın kullandığı araç içinde bulunan Osman Piroğlu ise olayı hafif sıyrıklar ile atlattı. Kaza haberini alan Şenol Özcan ve Osman Piroğlu'nun yakınları olay yerine geldi. Kazada yaralanan Özcan ve Tek, Haydarpaşa Numune Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan iddialara göre kaza yapan araçlardan birinde bira şişelerinin bulunduğu belirtildi.

(UÖ-KK-KK-Y)