Salkım'dan Bomba Açıklama

Salkım'dan Bomba Açıklama

Show Tv'de Saba Tümer ile Cem Özer'in Sunduğu Sabah Programına Konuk Olan Yeşim Salkım, Bülent Ersoy ile Popstar Alaturka Yarışması Finalisti Armağan Arasında İddia Edilen İlişkiyi Değerlendirdi.

Salkım'dan Bomba Açıklama

SHOW TV'DE SABA TÜMER İLE CEM ÖZER'İN SUNDUĞU SABAH PROGRAMINA KONUK OLAN YEŞİM SALKIM, BÜLENT ERSOY İLE POPSTAR ALATURKA YARIŞMASI FİNALİSTİ ARMAĞAN ARASINDA İDDİA EDİLEN İLİŞKİYİ DEĞERLENDİRDİ.

"Aklı başında insan Bülent Ersoy ile evlenmez" diyen Salkım şunları söyledi: "Bülent Ersoy'un feshini önüne alıp düşünmesi lazım. Armağan'ın sesini beğenmiş, kendisine destek olmak istemiş olabilir. Ama bu başka, yarışmadaki ilişkiyi, aşka dönüştürüp evlenmek istemesi başka. Bülent Ersoy evlenmek istiyor ama bunu iyi düşünmesi lazım. Armağan için, yarışmada kazandığı şöhreti devam ettirmesi için başka bir yol. Daha önceki popstardakiler ne oldular ki Armağan da bir şey olsun? Yarışma bitince, her şey bitiyor. Onun Bülent Hanım'la ismini devam ettirmek istemesi doğal. Umarım bunlar gerçek değildir. Ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz." Diğer yandan Bülent Ersoy, aynı dakikalarda, Kanal-D'de yayınlanan Dobra Dobra programına telefonla bağlandı.

KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ

Ersoy içini şöyle döktü; "Bu yarışmanın birincisi Armağan Bey'dir. Neden birinci olamadı bilemem, medyum değilim, falcı değilim. Ama canımı verirken, son nefesimi verirken yine aynı şeyi söyleyeceğim; çünkü bu beyefendi alaturkayı tertemiz okuyor." Bülent Ersoy kendisine Armağan ile ilişkisinin sorulması üzerine sesini yükselterek şöyle devam etti: Bana özel hayatımı soramazsınız. Ben içimde bir şeyleri yaşarım, kimseye de bunu ifade etmeye yükümlü değilim."