SALİHA ÖZÇINAR HABERLERİ

Saliha Özçınar haber, Saliha Özçınar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saliha Özçınar - 06.02.2017
İzmir'in Kiraz İlçesinde Çocuk Yaşta Evlilik İddiaları
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, ilçeye bağlı Olgunlar ve Sırımlı mahallelerinde çocuk yaştaki kız ve erkeklerin kaçtığı ve evlendirildiği iddialarına ilişkin, 3 yıl önce çalışma başlattıklarını, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ekiplerinin de tespit yapmak ve farkındalık oluşturmak...
Saliha Özçınar - 26.01.2017
Ak Partili Başkanlardan Videolu 'Evet' Kampanyası
REFERANDUM için sosyal medyada 'evet' kampanyası başlatan eski ünlü futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen'in kampanyasına AK Parti'nin İzmir'deki belediye başkanları da destek verdi. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'yla başlayan 'evet' videosuna Torbalı, Selçuk, Ödemiş, Kiraz, Kemalpaşa ve Kınık Belediye Başkanları da mesajlarıyla katıldı. Videoda kampanyayı başlatan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, 'Tam bağımsız Türkiye için, 2023 için, 2071 için, çocuklarımız için, geleceğimiz için ben evet diyorum" derken, videonun devamında destek istediği Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, 'İstikrarlı ve tam bağımsız Türkiye için ben de varım" dedi. Başkan Görmez'in destek istediği Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı ise, 'Güçlü bir Türkiye için evet diyorum" ifadelerini kullandı. Başkan Bakıcı'nın destek istediği Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, 'Büyüyen, kalkınan, gelişen Türkiye için ben de varım" derken, destek istediği Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, 'Güçlü bir Türkiye için ben de varım" dedi.
Saliha Özçınar - 26.01.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Köprücük Köyü'nde 6 yıldan bu yana çalıştıklarını anlatan Cankurtaran, düzenli bir atöyle kurmak, işlerini daha da büyütmek ve istihdam ettikleri eleman sayısını artırmak için de yetkililerden destek bekliyor. Özellikle Hakkari ve Yüksekova esnafına çağrıda bulunan Cankurtaran, şöyle dedi: "Edirne'den döndükten sonra eşimle birlikte kurduğumuz atölyede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ancak bu işi büyütmek ve daha çok insana faydalı olmak istiyoruz. Şimdilik ürettiğimiz ürünleri Yüksekova'daki konfeksiyonlara satıyoruz. Ancak Hakkari ve Yüksekova esnafının İstanbul ve Bursa yerine tekstil ürünlerini bizde almaların bekliyoruz. Zaten bölge insanının kalkınmasıda ancak böyle sağlanır." Görüntü Dökümü ------------------------ -Atölyeden detaylar -Atölye sahibi Ercan Cankurtar'ın konuşması -Eşi Zeliha Cankurtaran'ın konuşması -Atölye çalışanları ile ropörtaj -Atölyede üretilen ürünler -Atölyeden ve çalışanlaradan detaylar YÜKSEKOVA/DHA ================================================== 6)AK PARTİLİ BAŞKANLARDAN VİDEOLU 'EVET' KAMPANYASI REFERANDUM için sosyal medyada 'evet' kampanyası başlatan eski ünlü futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen'in kampanyasına AK Parti'nin İzmir'deki belediye başkanları da destek verdi. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'yla başlayan 'evet' videosuna Torbalı, Selçuk, Ödemiş, Kiraz, Kemalpaşa ve Kınık Belediye Başkanları da mesajlarıyla katıldı. Videoda kampanyayı başlatan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Tam bağımsız Türkiye için, 2023 için, 2071 için, çocuklarımız için, geleceğimiz için ben evet diyorum" derken, videonun devamında destek istediği Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, "İstikrarlı ve tam bağımsız Türkiye için ben de varım" dedi. Başkan Görmez'in destek istediği Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı ise, "Güçlü bir Türkiye için evet diyorum" ifadelerini kullandı. Başkan Bakıcı'nın destek istediği Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, "Büyüyen, kalkınan, gelişen Türkiye için ben de varım" derken, destek istediği Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, "Güçlü bir Türkiye için ben de varım" dedi.
Saliha Özçınar - 20.01.2017
Eğitimci Başkan Özçınar Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, 2016-2017 eğitim-öğretim birinci yarıyılının sona ermesi dolayısıyla öğrencilere karne dağıttı.
Saliha Özçınar - 20.01.2017
Eğitimci Başkan Özçınar Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, 2016-2017 eğitim-öğretim birinci yarıyılının sona ermesi dolayısıyla öğrencilere karne dağıttı.
Saliha Özçınar - 17.12.2016
Kayseri'deki Terör Saldırılarına Tepkiler
Kiraz Belediye Başkanı Şengül Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül, Kayseri'deki terör saldırısında yaralanan askerlerden birinin ilçelerinden olduğunu belirterek saldırıdan dolayı tüm Kiraz halkının çok üzgün olduğunu söyledi.
Saliha Özçınar - 12.12.2016
İstanbul'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da terörün çirkin, kanlı ve hain yüzünü bir kez daha gösterdiğini aktardı.
Saliha Özçınar - 05.12.2016
Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilişinin 82. Yıl Dönümü
Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem mesajında, Türk toplumunun gelişip yükselmesinde kadınların önemli katkısı olduğunu belirterek, şu ifadelere yer verdi: "Cumhuriyetimizin kuruluşundan önce ve sonra başarıları ile tarihe geçen çok sayıda kadınlarımızın vardır. Kadın anne olarak aile ve toplum arasında bir köprü görevi görmektedir. Kadınlarımızın toplum hayatının her aşamasında etkin rol almasını sağladığımızda, ülkemizin gelişmesi hızlanacak, toplumumuzun saygınlığı daha da artacaktır. Kadınlarımızın her meslekte ve özellikle siyasi hayatta daha çok ve daha etkin yer alabilmeleri, yönetimde ve siyasette kaliteyi beraberinde getirecektir." Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ise yayımladığı mesajında kadınlara seçme ve seçilme hakkını tanıyan yasanın kabulünün, Cumhuriyet tarihi içinde demokrasi adına atılan en önemli adımlardan biri olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Birleşmiş Milletlerin 1952 yılında uluslararası bir sözleşme ile getirebildiği, ülkemizde ise 5 Aralık 1934'te yürürlüğe konan bu yasa sayesinde, kadınlarımızın siyasi ve toplumsal hayattaki konumları daha da güçlenmiştir.
Saliha Özçınar - 19.09.2016
Kiraz Belediyesi'nden Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
"Okul çantası bizden" kampanyası kapsamında öğrencilere okul çantası ve kırtasiye setinden oluşan hediyelerin dağıtımına, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da katıldı.
Saliha Özçınar - 19.09.2016
19 Eylül Gaziler Günü
Şehit Özgür Küçük Sosyal Tesislerindeki etkinlikte konuşan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, şehit ve gazilerin haklarının ödenemeyeceğini belirtti.
Saliha Özçınar - 01.04.2015
Başkan Mahmut Badem'in Acı Günü
Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem'in annesi Şerife Badem (91), vefat etti.  Emiroğlu Mahallesi Gençlik Caddesi'nde oğlu Ödemiş Belediye Başkanı Badem ile aynı apartmanda oturan Şerife Badem, kalp rahatsızlığı sonucu yaşamını yitirdi.  Badem'in cenazesi, Büyük Cami'de ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Ahrandı Mezarlığı'nda defnedildi.    Cenazeye, ailesi ve yakınlarının yanı sıra İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Bayındır Kaymakamı Barboras Baran, Beydağ Kaymakamı İlhan İlkan, Kiraz Kaymakamı Metin Demirel, Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı, AK Parti İl Başkanı Bülent Delican, Ödemiş ve çevre ilçelerin emniyet müdürleri ile daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda  vatandaş katıldı.
Saliha Özçınar - 06.02.2015
MHP Grup Başkan Vekili Vural Açıklaması
Merkez Bankası tartışmaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamalarla Türkiye'nin bacağına kurşun sıkmaya, ekonomiye darbe vurmaya devam ettiğini ileri süren Vural, şunları söyledi: "Merkez Bankasının bağımsızlığından rahatsızdır. Erdoğan'ın faiz, döviz, enflasyonla ilgili her konuşmasında Türk ekonomisi darbe üzerine darbe yiyor. Faiz, dolar ve borsa bermuda şeytan üçgeninde ekonomik varlıklarımızı eriterek, rantçıların değirmenine su dökmektedir Recep Tayyip Erdoğan. Her konuştuğunda faiz, dolar lobisi zil takıp oynuyor. Çok istiyorsan 'Merkez Bankası'nın bağımsızlığı ortadan kaldırılmıştır' diyerek getir kanunu. Sonra bir kanun da çıkart 'faizi kaldırıyorum' de kardeşim. Kendini Adam Smith yerine koyuyor. Eğer söylediklerinin altında kalmak istemiyorsan, dolar spekülatörü, dolar sihirbazı değilsen yapman gereken iş belirsizlikleri ortadan kaldırmak için Merkez Bankası'nın bağımsızlığını ortadan kaldıracak kanunu getireceksin, enflasyonu ben belirlerim diyeceksin." Vural, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın AK Parti'den milletvekili adayı olacağının konuşulduğunu ifade ederek, "Bu safhadan sonra bu siyasi tercihle Hakan Fidan'ın bir parti devletinin kurumu şeklinde MİT'i yönettiği ortaya çıkmıştır. Bundan sonra MİT gibi bir teşkilatın başında olması kesinlikle kabul edilemez. Bir an önce istifa etmelidir" şeklinde konuştu.  İzmir'e başbakanlık ofisi Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun İzmir'de başbakanlık ofisi açacağını söylemesine ilişkin de şunları kaydetti: "Ankara'da başbakanlığı kaybetti, İzmir'de ofisini açacak. Ankara'da kaybettiğini İzmir'de bulamazsın. Saray taşeronu, başbakanlığı tartışılan bir kimse İzmir'de ofis açsan ne yazar, açmasan ne yazar. Başkanlık sistemini savunuyorsun, başkanlık sistemi olduğu zaman başbakanlık ofisi ne yarar?" Vural, Bank Asya yönetiminin TMSF'ye devrine ilişkin soruya şu yanıtı verdi: "Siyasi olduğu gayet açık ve net. 'Bazı belgeleri vermedikleri için yönetimi değiştiriyoruz' demek bankanın sağlam olduğunu ortaya koyuyor. Kaldı ki 18. maddeye göre sadece bu konudaki belgeleri iletmeyen kurucuların yönetimle ilgili inisiyatif kullanması gerekirken, yüzde 63'lük payı ile ilgili karar alması... Bunun siyasi amaçla bir batırma operasyonu açıktır. Bir devlet kendi eliyle bir bankanın içinin boşatılması için zemin oluşturuyor. Herhalde havuzcular etrafta, bir yerlere devredecekler." Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül'ün MHP'den AK Parti'ye geçtiğinin hatırlatılması üzerine, Şengül'ün MHP oylarıyla seçildiğini kaydeden Vural, sözlerini şöyle tamamladı: "MHP'den seçilen birisinin rüşvet ve yolsuzluğu meşrulaştıran bir zihniyete gitmek için partisini değiştirmesi irade gasbıdır, uyuşmuş birbirlerine.
Saliha Özçınar - 02.02.2015
Kiraz Belediye Başkanı Şengül'ün AK Parti'ye Katılımı
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül'ün ilçesine daha iyi hizmet edebilmek için partilerine katıldığını belirterek bu katılımdan dolayı teşekkür etti.
Saliha Özçınar - 01.02.2015
AK Parti'ye Geçen Belediye Başkanına Ağır Eleştiri
"DEDİKODULARI YALANLAMIŞTI" Şengül'le ilgili "Hepinizin malumları olduğu üzere Saliha Özçınar Şengül ile ilgili siyasi transfer haberleri uzun zamandır basında yer almakta ve İzmir kamuoyunu meşgul etmektedir.
Saliha Özçınar - 31.01.2015
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi
Kongreye Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu, Nükhet Hotar, Öznur Çalık, İzmir ve bazı bölge milletvekillerinin yanı sıra Kosova Devlet Bakanı Edita Tahiri ile Bulgaristan milletvekilleri Şaban Ali Ahmet ve Aydoğan Ahmet de katıldı.  -İzmir'deki AK Partili belediye başkanlığı sayısı 7'ye çıktı Kongrenin sonunda Davutoğlu, AK Parti'ye geçen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül'ü kürsüye davet ederek rozetini taktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saliha Özçınar Haberleri | Saliha Özçınar Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Saliha Özçınar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saliha Özçınar kimdir, hayatı ve biyografisi. Jandarma'dan Kiraz'da Farkındalık Projesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 13:15:34. #1.16#

title