SALİHA ÖZÇINAR HABERLERİ

Saliha Özçınar haber, Saliha Özçınar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saliha Özçınar - 05.03.2019
Soylu: Chp, PKK'ya Taşıyıcı Annelik Yaptı (5)
'İKTİDARA GELİRSİNİZ AMA MUKTEDİR BİZİZ, DEDİLER' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir programı kapsamında Kiraz ilçesini de ziyaret etti. İlçe merkezinde halkı selamlayan Süleyman Soylu'dan önce konuşan Kiraz Belediye Başkanı AK Partili Saliha Özçınar, hayata geçirdiği projeleri anlattı ve aynı zaferi tekrar kazanacaklarını ifade etti.
Saliha Özçınar - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
İzmir'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Saliha Özçınar - 06.02.2019
Orman Alanlarında Süs Bitkileri de Yetiştirilebilecek
Kiraz Belediye Başkanı AK Parti'li Saliha Özçınar da, ilçeyi hayvancılık üssü haline getirmek istediklerini söyledi.
Saliha Özçınar - 01.02.2019
Dokuz Eylül Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Hizmete Açıldı
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da gerçekleştirmek istedikleri projelerden birini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.
Saliha Özçınar - 16.01.2019
Kiraz'da Sgk Hizmet Noktası Açıldı
İzmir'in Kiraz ilçesinde eski zabıta binası, Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Noktası olarak hizmete açıldıKiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar açılışta yaptığı konuşmada, ilçenin önemli bir ihtiyacanın karşılanmış olmasının memnuniyetini yaşadıklarını belirtti.
Saliha Özçınar - 15.01.2019
Mahsur Kalan Hasta Bebeğin Yardımına Belediye Ekipleri Yetişti
Bu sırada durumdan haberdar edilen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da ekiplerle birlikte bölgeye gitti.
Saliha Özçınar - 05.01.2019
Dha Yurt Bülteni -12
HÜKÜMET TARAFINDAN YAPILAN YATIRIMLARI ANLATTI Erdoğan, konuşmasında AK Parti'nin İzmir'deki yatırımlarını da anlatarak, şu bilgileri verdi: "İzmir-Ankara arasını 3,5 saate düşürecek İzmir-Ankara yüksek hızlı teren hattı inşası sürüyor. Zamanla yarışıyoruz. Yaklaşık 966 trilyon maliyetle Aliağa-Çandarlı-Bergama ve Çandarlı Limanı arasında yeni demiryolu bağlantısı için çalışma başladık. 3 yıla kadar bu projeyi tamamlamayı hedefliyoruz. Ödemiş-Kiraz arasında hızlı tren hattı için hazırlıklara başladık. İnşallah Saliha kızımızı (Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar) orada yalnız bırakmayacağız.
Saliha Özçınar - 05.01.2019
AK Parti İzmir'de 25 İlçe Adayını Açıkladı
Böylelikle Kemalpaşa ilçe belediye başkan adayı Arif Uğurlu, Kınık ilçe belediye başkan adayı Sadık Doğruer, Menderes ilçe belediye başkan adayı Bülent Soylu, Torbalı ilçe belediye başkan adayı Adnan Yaşar Görmez, Kiraz ilçe belediye başkan adayı Saliha Özçınar oldu.
Saliha Özçınar - 05.01.2019
Ak Parti, İzmir'in İlçelerinden Kiraz'da Saliha Özçınar, Konak'ta Melek Eroğlu, Menderes'te Bülent...
AK Parti, İzmir'in ilçelerinden Kiraz'da Saliha Özçınar, Konak'ta Melek Eroğlu, Menderes'te Bülent Soylu, Menemen'de Durmaz Bayraktar, Ödemiş'te Münir Bezmez'i belediye başkanlığına aday gösterdi.
Saliha Özçınar - 21.04.2017
Kiraz'da Çocuk Yaşta Evliliğe Karşı "Kiraz Dalında Güzel" Projesi
Kiraz Belediye Başkanı Özçınar Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kiraz'daki küçük yaşta evlilikler konusunda 3 yıldır çalışma yaptıklarını ve sorunu tespit ederek çözüm konusunda İzmir Valiliği ve Jandarma Komutanlığı ile iş birliği yaptıklarını ifade etti.
Saliha Özçınar - 21.04.2017
Kiraz'da Çocuk Yaşta Evliliğe Karşı "Kiraz Dalında Güzel" Projesi
Kiraz Belediye Başkanı Özçınar Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kiraz'daki küçük yaşta evlilikler konusunda 3 yıldır çalışma yaptıklarını ve sorunu tespit ederek çözüm konusunda İzmir Valiliği ve Jandarma Komutanlığı ile iş birliği yaptıklarını ifade etti.
Saliha Özçınar - 21.04.2017
Jandarma'dan Kiraz'da Farkındalık Projesi
(Haber: Tufan HAMARAT, Faruk ÇARK, Kamera: Mücahit BEKTAŞ / KİRAZ(İzmir), DHA)-İZMİR'in Kiraz İlçesi'nde bir kız çocuğunun kaçırılmasının ardından çalışma başlatan İzmir İl Jandarma Komutanlığı, ilçede son 5 yılda 74 kayıp şahıs, kaçırılma olayının meydana geldiğini, bunlardan 68'inin kız çocuğu olduğunu belirledi. Jandarma, çocuk ve kadınların korunması ve ailelerde farkındalık oluşturulması amacıyla 'Kiraz dalında güzel' adlı projeyi hayata geçirdi. Proje kapsamında, ilkokul çağındaki çocuklara, tiyatro gösterisi yapıldı, çeşitli hediyeler verildi. Kiraz İlçesi'nde, 6 Kasım 2016 tarihinde bir kız çocuğun kaçırılması, konunun basında da gündeme gelmesinin ardından İzmir İl Jandarma Komutanlığı Çocuk ve Kadın Kısım Amirliği, Kiraz İlçesi ve diğer ilçelerde meydana gelen kayıp çocuk ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma olaylarını incelemeye aldı. Araştırma sonucunda; son 5 yılda kayıp şahıs, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ile ilgili, toplam 74 olayın meydana geldiği ve bunlardan 68'inin kız çocuğu olduğu belirlendi. Son dönemde bu olaylarda artış yaşandığı tespit edildi. Çocuk yaşta 'sözde evlilik' adı altındaki kaçırma ve kaybolma olaylarının önüne geçilmesi amacıyla başka Kiraz İlçesi'ndeki çocukların ve kadınların korunması, ailelerde farkındalık oluşturulması amacıyla 'Kiraz dalında (Ailesinin yanında, yuvasında, okulunda, üniversitesinde, yani olması gereken yerde) güzel' adlı projeyi hayata geçirildi. Proje kapsamında ilk etkinlik Kiraz Belediyesi düğün salonunda bugün düzenlendi. Etkinliğe, Vali Yardımcısı Aydın Memük, Kiraz Belediye Başkanı AK Parti'li Saliha Özçınar, İl jandarma Komutan vekili Albay Sayın Çatalkaya ile merkez ve çevre mahallelerde bulunan ilkokullarda eğitim gören çocuklar katıldı.
Saliha Özçınar - 13.03.2017
Hollanda'nın Skandal Tavrına Tepkiler
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Hollanda ile Türkiye arasında yaşanan diplomasi krizine tepki göstererek, "Faşist, İslam'a yönelik davranışlar, bizleri daha çok birbirimize bağlayacaktır.
Saliha Özçınar - 06.02.2017
Dha Yurt Bülteni-11
1)KİRAZ'DA YAŞI KÜÇÜK KIZLARIN EVLENDİRİLMESİ İDDİALARINA BAKANLIK EL KOYDU JANDARMA VE UZMANLAR KÖYDE İNCELEME YAPTI İZMİR'in Kiraz İlçesi'nin iki dağ köyü Sırımlı ve Olgunlar'da kız çocuklarının kaçırılıp evlendirilmesine yönelik iddialardan sonra hem jandarma hem de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü uzmanları, inceleme yaptı. Ev ev gezip durum tespitinin yanı sıra bilgilendirme de yapan uzmanlar, konunun hassasiyetini de göz önünde bulundurup görüntü vermekten de kaçındı. Köylülerden Tuncay Battal, 23 yaşında ve bekar olduğunu, gönlündendüğün yapıp evlenmek geçtiğini, ancak şartlar gerektirirse sevdiği kızı kaçırabileceğini söyledi. Kiraz'ın kadın belediye başkanı Saliha Özçınar ise, "Bizim ailelere yönelik araştırmamızda bu gerçek ortaya çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Saliha Özçınar Haberleri | Saliha Özçınar Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Saliha Özçınar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saliha Özçınar kimdir, hayatı ve biyografisi. Binali Yıldırım: İzmir bizim gönlümüzdedir -4.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 17:11:22. #1.13#

title