SALİHA ÖZÇINAR HABERLERİ

Saliha Özçınar haber, Saliha Özçınar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saliha Özçınar

Saliha Özçınar

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 7.2.1983 - ...

Saliha Özçınar Kimdir ?

7 Şubat 1983 tarihinde Kiraz’da doğdu. İlköğrenimini Kiraz’da ortaöğrenimini ise Ödemiş’te tamamladı. 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 2014 yılına kadar da özel bir etüt merkezini işleten Saliha Özçınar, 2014 yılı Yerel Seçimlerinde Kiraz Belediye Başkanı seçildi. Saliha Özçınar, 1 çocuk sahibidir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Saliha Özçınar - 13.04.2021
Kiraz Belediyesi ramazan pidesini 1,25 liradan satışa sunacak
Belediye Başkanı Saliha Özçınar, gazetecilere, Kirazlılara hijyenik koşullarda, katkısız ve uygun fiyatlı ekmek sunmak için kurulan fırınının ramazanda da yoğun şekilde çalışacağını söyledi.
Saliha Özçınar - 28.03.2021
Kiraz'a 75 yataklı yeni hastane yapımı sürecine hız verilecek
Kiraz'a yeni hastane Hastanesinin büyüyen Kiraz ilçesine yetmediğini ve 75 yataklı, modern bir devlet hastanesi yapmak için bütün süreci tamamladıklarını belirten Kaya, şunları kaydetti: "Biz Türkiye'nin her yerinde modern ve yeni hastaneler inşa ediyoruz. Kiraz'ımızda da yeni ve modern bir hastane olacaktı. Ancak İzmir'in hayrına olan her şeyin karşısında duran, İzmir'in önünde bir takoz gibi durarak kentin gelişmesine engel olan CHP zihniyeti burada da peşimizi bırakmadı. Dava açtılar, yeni hastanenin yapımını engellediler. Allah korusun, bugün burada çok kötü bir tabloyla karşılaşabilirdik. Yüreğimiz yanabilir, içimiz dağlanabilirdi. Yangına erken müdahale bunu engelledi. Ama görüyoruz ki, bilirkişi raporları da bu şekilde, burada elektrik tesisatı kaynaklı bir yangın çıkıyor. Yeni hastanemiz yapılmış olsaydı bu durumu yaşamazdık. Tabi bundan sonra çok farklı bir süreç işleyecek. Sayın Başbakanımız da burada söz verdi, Sağlık Bakanlığımız ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız oturacaklar ve süratle bu yeni hastaneyi Kiraz'a kazandıracaklar. CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi yine dava açacak, yine engellemeye çalışacaktır ama ne yaparlarsa yapsınlar, biz Kiraz'a bu hastaneyi yapacağız." Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da yangından etkilenen hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.
Saliha Özçınar - 18.09.2020
Kiraz'da EBA Mobil Destek Aracı hizmete girdi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, bir eğitimci olarak ilçedeki her öğrencinin eğitime ulaşmasını sağlamanın boynunun borcu olduğunu belirtti.
Saliha Özçınar - 15.09.2020
Kiraz'da doğalgaz çalışmaları başladı
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar'ın çabaları ile Ödemiş'ten Kiraz'a 30 kilometre uzunluğunda çelik hat boru yapımı ve 1.
Saliha Özçınar - 19.08.2020
İzmir'de Kiraz Belediye Başkanı Özçınar'ın annesinin Kovid-19 testi pozitif çıktı
İzmir'in Kiraz ilçesinin belediye başkanı Saliha Özçınar'ın annesi Şerife Özçınar'ın Kovid-19 test sonucu pozitif çıktı.
Saliha Özçınar - 12.08.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'den AK Parti Kiraz ilçe başkanına taziye ziyareti
Bakan Pakdemirli, Kiraz Kaymakamlığında Kaymakam Vekili ve Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ile bir araya geldi.
Saliha Özçınar - 03.08.2020
İzmir'in Kiraz ilçesinde çıkan orman yangını kontrol altına alındı
Öte yandan, Kaymakam Vekili Abdurrahman Çelebi, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Kaykas da bölgeye gelerek, incelemelerde bulundu.
Saliha Özçınar - 15.06.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'den Bingöl depremi açıklaması Açıklaması
Pakdemirli, daha sonra Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar'ı makamında ziyaret etti.
Saliha Özçınar - 09.05.2020
Kiraz'da yetim çocuklar unutulmadı
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Dünya Yetimler Günü kapsamında Kiraz'daki yetim çocuklara hediyeler gönderdi.
Saliha Özçınar - 01.05.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
Kiraz Belediye Başkanı Özçınar'dan da mesaj Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolasıyla mesaj yayımladı.
Saliha Özçınar - 08.04.2020
TBB, kadınların yönettiği belediyelere hizmet aracı hibe edecek
TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan katıldı.
Saliha Özçınar - 11.03.2020
Kiraz'da kadınlar günü etkinliği
İlçe belediyesi ev sahipliğinde Şehit Özgür Küçük Sosyal tesislerinde düzenlenen programa Kaymakam Emin Kaymak, Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İzmir Milletvekili Necip Nasır, İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın eşi Dr.
Saliha Özçınar - 04.01.2020
Mide küçültme ameliyatı ve sporla, 4 yılda 245 kilodan 120'ye düştü
İZMİR'in Kiraz ilçesinde yaşayan 27 yaşındaki Faruk Ege, mide küçültme ameliyatı sonrası sporla birlikte 4 yılda 245 kilodan 120 kiloya düştü.Kiraz'ın Yenimahalle Mahallesi'nde yaşayan Faruk Ege, aşırı kilosu nedeniyle günlük yaşamında sıkıntılar yaşamaya başladı. Güçlükle yürüyen, oturup kalkabilen Faruk Ege, arkadaşları tarafından gezinti gibi aktivitelere de davet edilmemeye başlayınca zayıflamaya karar verdi. Zayıflamayı kafasına koyan Ege, 4 yıldır önce mide küçültme ameliyatı oldu. Epilepsi hastası Faruk Ege, yürüyüş de yaparak 4 yılda 245 kilodan 120 kiloya düştü. Yarı yarıya küçülen Ege'nin yüzü, artık gülmeye başladı. Yaşadıklarını anlatan Faruk Ege, "2010 yılında trafik kazası geçirdim. O tarihten sonra kilo almaya başladım ve 245 kiloya kadar çıktım. 2016 yılında mide küçültme ameliyatı oldum. Zayıflama sürecim devam ediyor. Daha da kilo vereceğime inanıyorum" dedi. İş aradığını belirten Ege, "Şu an çalışamıyorum. Fakirlik maaşı alıyorum. Bu para yetmediği için Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar bana yardımcı oluyor.
Saliha Özçınar - 04.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Kiraz'ın Yenimahalle Mahallesi'nde yaşayan Faruk Ege, aşırı kilosu nedeniyle günlük yaşamında sıkıntılar yaşamaya başladı. Güçlükle yürüyen, oturup kalkabilen Faruk Ege, arkadaşları tarafından gezinti gibi aktivitelere de davet edilmemeye başlayınca zayıflamaya karar verdi. Zayıflamayı kafasına koyan Ege, 4 yıldır önce mide küçültme ameliyatı oldu. Epilepsi hastası Faruk Ege, yürüyüş de yaparak 4 yılda 245 kilodan 120 kiloya düştü. Yarı yarıya küçülen Ege'nin yüzü, artık gülmeye başladı. Yaşadıklarını anlatan Faruk Ege, "2010 yılında trafik kazası geçirdim. O tarihten sonra kilo almaya başladım ve 245 kiloya kadar çıktım. 2016 yılında mide küçültme ameliyatı oldum. Zayıflama sürecim devam ediyor. Daha da kilo vereceğime inanıyorum" dedi. İş aradığını belirten Ege, "Şu an çalışamıyorum. Fakirlik maaşı alıyorum. Bu para yetmediği için Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar bana yardımcı oluyor.
Saliha Özçınar - 27.12.2019
Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Kiraz'da
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar'ı makamında ziyaret eden Zeybekci, esnafı ziyaret etti.
Saliha Özçınar - 22.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-24
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cemaati olmayan cami yetim ve öksüzdür (5)'BÜYÜKBAŞTA 4 KAT, KÜÇÜKBAŞTA 2,1 KAT ARTIŞ 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayındır'ın ardından yerel seçimlerde AK Parti'li Saliha Özçınar'ın kazandığı Kiraz ilçesini ziyaret etti.
Saliha Özçınar - 22.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de
Belediyeye gelişinde, Belediye Başkanı Saliha Özçınar tarafından karşılanan Erdoğan, kentte yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Saliha Özçınar - 15.11.2019
Son anda kurtulan Yasin, katledilen ailesinin cenazesinde güçlükle ayakta durdu
İŞ MAKİNESİ TOPRAK ATMAYA YARDIM ETTİ Jandarma ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan cenazelerin otopsi işlemleri tamamlandı. Dün akşam saatlerinde yakınları tarafından teslim alınan cenazeler için, bugün saat 11.00 sıralarında, Çayağzı Mahallesi Mezarlığı'nda tören düzenlendi. Cenazeler, araçtan çıkartılmadan namazlar kılındı, helallikler alındı. Çevredeki kırsal mahallelerden de birçok kişi cenazeye gelip, acılı ailelere başsağlığı diledi. Namazların kılınmasının ardından 4 cenaze, yan yana defnedildi. Mezar sayısı fazla olduğu için, kalabalığın tüm çabalarına rağmen toprak atmakta yetersiz kalması üzerine iş makinesi kullanıldı. Kalan topraklar, iş makinesiyle mezarlıklara dolduruldu. Defin işleminin ardından, saldırıda hayatını kaybeden İbrahim A.'nın babası İbrahim A. (70), Erol A.'nın babası Mustafa A. (64) ve Döndü A.'nın akrabaları taziyeleri kabul etti. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da cenaze törenine çelenk gönderdi.
Saliha Özçınar - 15.11.2019
İzmir'de önceki gün öldürülen 4 kişi toprağa verildi
Mahalle mezarlığı girişinde kılınan cenaze namazına, akrabaları ve çok sayıda vatandaşın yanı sıra Kaymakam Emin Kaymak ve İlçe Belediye Başkanı Saliha Özçınar da katıldı.
Saliha Özçınar - 15.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
İŞ MAKİNESİ TOPRAK ATMAYA YARDIM ETTİ Jandarma ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan cenazelerin otopsi işlemleri tamamlandı. Dün akşam saatlerinde yakınları tarafından teslim alınan cenazeler için, bugün saat 11.00 sıralarında, Çayağzı Mahallesi Mezarlığı'nda tören düzenlendi. Cenazeler, araçtan çıkartılmadan namazlar kılındı, helallikler alındı. Çevredeki kırsal mahallelerden de birçok kişi cenazeye gelip, acılı ailelere başsağlığı diledi. Namazların kılınmasının ardından 4 cenaze, yan yana defnedildi. Mezar sayısı fazla olduğu için, kalabalığın tüm çabalarına rağmen toprak atmakta yetersiz kalması üzerine iş makinesi kullanıldı. Kalan topraklar, iş makinesiyle mezarlıklara dolduruldu. Defin işleminin ardından, saldırıda hayatını kaybeden İbrahim A.'nın babası İbrahim A. (70), Erol A.'nın babası Mustafa A. (64) ve Döndü A.'nın akrabaları taziyeleri kabul etti. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da cenaze törenine çelenk gönderdi.
Saliha Özçınar - 12.10.2019
AK Partili başkanlardan Ankara ziyareti
Sürekli, yaptığı yazılı açıklamada, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu ve Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile Ankara'ya bir takım ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti.
Saliha Özçınar - 24.09.2019
Kiraz'da veterinerlik fakültesinde eğitim başladı
İlçe Belediye Başkanı Saliha Özçınar, ise ilçenin uzun bir çalışma sonucu fakültesine kavuştuğunu, belirterek, "Fakültenin ilçemize açılmasıyla birlikte bir çok değişimle karşı karşıya geleceğiz.
Saliha Özçınar - 01.09.2019
Kiraz'ın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü kutlandı
Şehit Birol Uysal Parkı'nda düzenlenen törene Kaymakam Emin Kaymak, Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Emniyet Müdürü Ömüray Bozkurt, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Nazmi Dinçer ile diğer ilgililer katıldı.
Saliha Özçınar - 25.08.2019
Kiraz'da meşelik ve makilik alan yandı
Yangın söndürme çalışmalarını yerinde takip eden Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, çıkan yangına hem havadan hem de yerden müdahale edildiğini ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saliha Özçınar Haberleri | Saliha Özçınar Kimdir - Haberler - Saliha Özçınar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saliha Özçınar kimdir, hayatı ve biyografisi. Kiraz Belediyesi ramazan pidesini 1,25 liradan satışa sunacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 00:25:42. #1.15#

title